Tema: Pokerstars 100bn promocija

http://hr.pokerpro.cc/uploads/hr.pokerpro.cc/images/poker_stars_novice_thumb.jpg
Pokerstars će  u idućih mjesec dana podijeliti rekordni 100 milijarditi hand ...

club  heart  diamond  spade
20

2

Re: Pokerstars 100bn promocija

Bok svima! Zanima me za jucer taj 100 m. hand da li svatko tko je igrao NL5 6 max dobije nekih 84$
plus zaradeni VPP bodovi u zadnjih 50 handova ili samo zaradeni VPP bodovi? Prvo nisam dobio nista
jedini valjda koji je igrao taj limit i nakon kontaktiranja suporta oni meni posalju samo 18$  hmm

00

Re: Pokerstars 100bn promocija

da ja sam isto igrao NL5 u vrijeme $1M handa, i kolko sam ja bio skonto u supportu su rekli da se ostatak od nekih $840k dijeli na 10k igraca koji su igrali NL5, znaci po $84..
Isto tako prvo nisam dobio nista, pa sam kontaktirao support i onda su mi na account prebacili $9

00

4

Re: Pokerstars 100bn promocija

Evo sad se suport javio i kazu da je 84$ bio samo neki prosjek a gledalo se samo zadnjih 49 handova tako
da je to sve sto cemo dobiti  sad

00

5

Re: Pokerstars 100bn promocija

Ja sam dobio $702...igrao 16 stolova NL5 1,5 sat prije handa...:)

30

Re: Pokerstars 100bn promocija

Maki napisao:

Ja sam dobio $702...igrao 16 stolova NL5 1,5 sat prije handa...:)

to su moje pare   tongue

00

Re: Pokerstars 100bn promocija

Retardirano, pol toga nisu uopće naveli pod pravila ili su nejasno napisali.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
30

8

Re: Pokerstars 100bn promocija

Rear_Admiral napisao:

Retardirano, pol toga nisu uopće naveli pod pravila ili su nejasno napisali.

Istina...ja saznao da daju i za isti limit u chatu milestone handa...reko super mozda dobijem kojih $100...kad odma poslije handa stize message da sam dobio $702...nije da sam se bunio... smile

10

9

Re: Pokerstars 100bn promocija

prebolesno Maki , ja sam igrao 3 sata nl5 ali samo 2 stola jer nisam znao da se gleda tako,
igrao sam uz to neke Omahe i gluposti   sad

00

10

Re: Pokerstars 100bn promocija

gleda ti se zadnjih 50 ruku prije milestone handa...

00

Re: Pokerstars 100bn promocija

Rear_Admiral napisao:

Retardirano, pol toga nisu uopće naveli pod pravila ili su nejasno napisali.

što je to ostalo nejasno kad imaš stranicu s objašnjenjima i stranicu s primjerima?

http://www.pokerstars.com/poker/promotions/100-billion/

Once all prizes for the Mega Milestone have been calculated, the remainder of the Million Dollar Hand prize money will be split across all other players seated at the same game, betting structure and stake when the hand was dealt (for example: $0.10/$0.25, No Limit Hold’em). It’s called the Stake Share, and it’s your best ever chance of being part of milestone hand history!

primjeri: http://www.pokerstars.com/poker/promoti … -examples/

The Stake Share money will be split proportionally based on the number of VPPs each player has earned towards a milestone hand prize, as a percentage of the total for all eligible Stake Share winners.

Zadnji popravljao iAcesHigh (14-06-2013 16:59:48)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
03

Re: Pokerstars 100bn promocija

Mail koji sam dobio:

"Hand 100 Billion is due to be dealt between 13:00 and 19:00 ET, on June 13. Play PokerStars ring games* for your shot at winning a share of $1,000,000 for free!

The winner of the Mega Milestone will receive at least $100K, and everyone else dealt in at the table will receive at least $10K. Your prize could be boosted by tens of thousands based on your play in the run up to the hand!

The remainder of the $1M prize pool will be shared between all players that were playing at the same game and stakes as the Mega Milestone (e.g. $0.50/$1, No Limit Hold’em). It’s called the Stake Share, and it’s your best ever chance of being a Milestone Hands winner!"

Stranica u mailu na koju me pošiljaju kao dodatno objašnjenje (koja je ujedno i prvi link što si ti naveo):

http://www.pokerstars.com/poker/promoti … ign=E68888
Gdje nigdje ne piše da nije svejedno koji share ćeš dobiti ako igraš jedan stol na limitu koji dobiva ili x stolova i VPP koje sakupiš na njima. Da se iščitati da svi dobiju isto. Nije da je nejasno napisano pa da ideš dalje tražit da li je jedan način ili drugi (što opet ne bi bilo dobro, ali onda bi svi koji bi bili zbunjeni saznali).
Tvoj drugi link naravno pokazuje da se računa na bazi VPPova share milestona, ali to tog linka ili ne dođeš jer već "sve znaš" ili slučajno naletiš na njega. Naša cijela skype grupa nije imala pojima o tome.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Pokerstars 100bn promocija

Rear_Admiral napisao:

Mail koji sam dobio:

"Hand 100 Billion is due to be dealt between 13:00 and 19:00 ET, on June 13. Play PokerStars ring games* for your shot at winning a share of $1,000,000 for free!

The winner of the Mega Milestone will receive at least $100K, and everyone else dealt in at the table will receive at least $10K. Your prize could be boosted by tens of thousands based on your play in the run up to the hand!

The remainder of the $1M prize pool will be shared between all players that were playing at the same game and stakes as the Mega Milestone (e.g. $0.50/$1, No Limit Hold’em). It’s called the Stake Share, and it’s your best ever chance of being a Milestone Hands winner!"

Stranica u mailu na koju me pošiljaju kao dodatno objašnjenje (koja je ujedno i prvi link što si ti naveo):

http://www.pokerstars.com/poker/promoti … ign=E68888
Gdje nigdje ne piše da nije svejedno koji share ćeš dobiti ako igraš jedan stol na limitu koji dobiva ili x stolova i VPP koje sakupiš na njima. Da se iščitati da svi dobiju isto. Nije da je nejasno napisano pa da ideš dalje tražit da li je jedan način ili drugi (što opet ne bi bilo dobro, ali onda bi svi koji bi bili zbunjeni saznali).
Tvoj drugi link naravno pokazuje da se računa na bazi VPPova share milestona, ali to tog linka ili ne dođeš jer već "sve znaš" ili slučajno naletiš na njega. Naša cijela skype grupa nije imala pojima o tome.

ne napadam nikoga, ali baš zato jer "se sve zna" uvijek dođe do zabuna - na stranici lijepo piše da za detaljnije objašnjenje pogledaš stranicu s primjerima gdje je sve detaljno objašnjeno (a i nekako je logično pogledati detalje koja te ovako zanima) + što je najveći problem, ne znam prema čemu se to da iščitati da svi dobiju isto jer to baš nigdje ne piše, a i iskreno to nema smisla pošto se to nikad tako nije radilo. Žao mi je što niste to vidjeli, ali i dalje sam prilično uvjeren da ste u manjini - naime, nema smisla za svaku sitnicu slati mail, zato i postoji site gdje su svi detalji...

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
02

Re: Pokerstars 100bn promocija

Ovo govorim ne zato jer hoću biti u pravu nego zato da poboljšate mailove i izvještavanje (koje ne mislim da je loše), jer smatram da nije moja krivica što sam to krivo shvatio nego vaša (ili njihova, ako nemaš veze s njima).

Prvo, ako sve razumijem, ja nejdem gledat primjere jer smatram da sam sve shvatio i to mi je gubitak vremena. To što je u primjerima napisano kako zaista je i da se uzimaju VPPovi u obzir, a na "glavnoj" stranici piše bez toga ne mogu shvatiti.

--što je najveći problem, ne znam prema čemu se to da iščitati da svi dobiju isto jer to baš nigdje ne piše---
"the remainder of the Million Dollar Hand prize money will be split across all other players seated at the same game, betting structure and stake when the hand was dealt" evo gdje piše, a gdje ne piše "na osnovu VPPova" kako to piše za milestone hand, pa zašto bih onda trebao još negdje ići provjeravati. Po meni svaki pametan igrač bi zaključio da svaki dobija isto. Jer da ne dobija, pisalo bi, ne?

Najiskrenije sumnjam da sam u manjini, jer mnogi čitaju još manje nego ja koji sam poluprofesionalni pokeraš i bitnije mi je to.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
21

Re: Pokerstars 100bn promocija

Pošto je i meni promaknula ta informacija da svi na istom limitu kao i winner dobivaju dio prize poola, moguće je da promocija nije bila najbolje objašnjena ili oglašena. Vrlo vjerojatno se tekst promocije mogao jasnije napisati i eventualno dodati neki jednostavan grafički prikaz. Važno je da sve to bude dobro i jasno istaknuto odma na prvoj stranici jer većina igrača ima vrlo kratku koncentraciju i samo letimično pročita tekst promocije, pa se sve bitno mora brzo i jasno istaknuti. Iako tekst nije loše napisan, mislim da su se mogli više poigrati s bulletsima, boldanjem teksta i grafikom, ovak je malo previše monotono.

Također su mogli napraviti banner ili email s porukom tipa: „Did you know that everyone on same stake as 100 billion hand winner will receive a share of potentially huge prize pool?“

Vidim da se već nekoliko ljudi samo na ovom forumu požalilo da nisu dobro shvatili promociju, teško da to može biti samo slučajnost.

31

Re: Pokerstars 100bn promocija

da, ni ja nisam skuzio da svi na istom limitu dobivaju dok nisam vidio chat na milestone handu...

00

Re: Pokerstars 100bn promocija

friskis napisao:

Pošto je i meni promaknula ta informacija da svi na istom limitu kao i winner dobivaju dio prize poola, moguće je da promocija nije bila najbolje objašnjena ili oglašena. Vrlo vjerojatno se tekst promocije mogao jasnije napisati i eventualno dodati neki jednostavan grafički prikaz. Važno je da sve to bude dobro i jasno istaknuto odma na prvoj stranici jer većina igrača ima vrlo kratku koncentraciju i samo letimično pročita tekst promocije, pa se sve bitno mora brzo i jasno istaknuti. Iako tekst nije loše napisan, mislim da su se mogli više poigrati s bulletsima, boldanjem teksta i grafikom, ovak je malo previše monotono.

Također su mogli napraviti banner ili email s porukom tipa: „Did you know that everyone on same stake as 100 billion hand winner will receive a share of potentially huge prize pool?“

Vidim da se već nekoliko ljudi samo na ovom forumu požalilo da nisu dobro shvatili promociju, teško da to može biti samo slučajnost.

Ne bih rekao da je bilo lose objasnjeno jer sam ja koji uopce ne igram cash znao da svi na istom nivou dobivaju dio kolaca.

20

Re: Pokerstars 100bn promocija

Također, pitao jednom u skype grupi dan ranije, svi su dali informaciju da ekipa na limitu na kojem padne hand dobiva share zato je i bio prijedlog i tu na forumu da se igra što više limita. Jedino što nisam znao, a nisam ni pitao je vezano uz VPP za prethodne handove, ali poznajući milestone promocije trebalo je u najmanju ruku očekivati nešto sa VPP ako ne već pročitati pravila.

00