Tema: Pokerstars promocije (VIP program...)

Počeo sam danas na starsu igrat zoom pošto na FTP nema akcije na NL200 rushu pa me zanima sve kaj trebam znat što se tiče promocija tj vip programa jer nemam pojma o tome. Znam da postoje ti leveli (platinum, supernova...) itd. al zanimaju me sitnice tipa dal da čuvam bodove pa onda zamijenim za neki cash ili kako... ugl. pojma nemam pa se nadam da će mi netko objasnit da nemoram čitat smile.

00

Re: Pokerstars promocije (VIP program...)

Najisplativije ti je uzimat bonus od 1600$ za 100k fpp-a.
Možeš ga uzet tek kad dodjes do supernove. Prije toga si uzimaj stelare.

00

Re: Pokerstars promocije (VIP program...)

Mislim da fppove mozes potrosit na puno bolje stvari tipa satse (pogotovo ako igras sng/mttove uz zoom cash) u svakom slucaju nikad ne bih isao mjenjat 100k fppa za "bjednih" 1600$, jer imo realno dobijes premalo $ za toliku sumu fppa...

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Pokerstars promocije (VIP program...)

Al onda moraš igrati za extra value, a vjerujem da se to njemu isplati jer ima puno veci hourly winrate nego što dobije extra $ na satelitima.

00

Re: Pokerstars promocije (VIP program...)

S obzirom da grindam sng/mtt na starsima vec neko vrijeme  gledam i ja sta napravit s tim fpp-ima i zbilja im je onaj VIP shop prilicno los.

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

Re: Pokerstars promocije (VIP program...)

Nebi mijenjao za neke sngove il neke male MTTove... možda sunday million ili nešto tako, ali problem je što gotovo nikad ne igram poker u komadu toliko da imam dovoljno vremena za neki veći turnir.

Di piše koliko VPPova imam?

00

Re: Pokerstars promocije (VIP program...)

cashier/vip status

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: Pokerstars promocije (VIP program...)

Kako na zoomu mogu vidjeti hand koji se odigrava, a da sam sit out? Kad odem sit out, on me skroz iskljuci, na tiltu mogu pogledat trenutni hand do kraja makar sam sit out..

00

Re: Pokerstars promocije (VIP program...)

Ctrl + fold
Na starsu je to puno bolje rijeseno jer ne moras sitoutati

00

Re: Pokerstars promocije (VIP program...)

AlphaScorpii napisao:

Kako na zoomu mogu vidjeti hand koji se odigrava, a da sam sit out? Kad odem sit out, on me skroz iskljuci, na tiltu mogu pogledat trenutni hand do kraja makar sam sit out..

Imas gore u lobbyu->Options->Zoom Options->oznacis Display Fold and Watch i onda imas na Fold buttonu malu dodatnu oznaku i kliknes samo nju da ostanes za stolom vidjeti ruku.

20

Re: Pokerstars promocije (VIP program...)

Hvala!

00