Tema: oko bonus koda..

ako sam ja dobro shvatio,kod registracije se u referral code upise ovaj kod sa pokerpro-a,ali cemu on uopce sluzi?
bez tog koda,ocu li ja isto dobivat rakeback i bonus na first deposit ili? u cemu je kvaka?

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: oko bonus koda..

Za koji poker site pitaš?

00

Re: oko bonus koda..

Mislim da pita za Full Tilt.

On služi da te kod registracije povežu s nama. Ako te ne povežu s nama nećeš dobivati rakeback.

00

Re: oko bonus koda..

roba59 napisao:

Mislim da pita za Full Tilt.

On služi da te kod registracije povežu s nama. Ako te ne povežu s nama nećeš dobivati rakeback.

cek,cek,samo malo. ja imam onaj prvi account sto sam dobio od poker strategy-a 50 dolara,ali sam to jos davno spusio,pa
ako sad na njega uplatim recimo 50 dolara,ocu li jos dobivati normalan rakeback i onih 100% bonusa na prvi deposit?

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: oko bonus koda..

Rexonja napisao:
roba59 napisao:

Mislim da pita za Full Tilt.

On služi da te kod registracije povežu s nama. Ako te ne povežu s nama nećeš dobivati rakeback.

cek,cek,samo malo. ja imam onaj prvi account sto sam dobio od poker strategy-a 50 dolara,ali sam to jos davno spusio,pa
ako sad na njega uplatim recimo 50 dolara,ocu li jos dobivati normalan rakeback i onih 100% bonusa na prvi deposit?


Nečeš. Možeš probati otvoriti account na brata, sestru...

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

6

Re: oko bonus koda..

dfable napisao:
Rexonja napisao:
roba59 napisao:

Mislim da pita za Full Tilt.

On služi da te kod registracije povežu s nama. Ako te ne povežu s nama nećeš dobivati rakeback.

cek,cek,samo malo. ja imam onaj prvi account sto sam dobio od poker strategy-a 50 dolara,ali sam to jos davno spusio,pa
ako sad na njega uplatim recimo 50 dolara,ocu li jos dobivati normalan rakeback i onih 100% bonusa na prvi deposit?

Nečeš. Možeš probati otvoriti account na brata, sestru...

dfable o cemu ti??

Normalno da ces dobivati rakeback preko pokerstrategya, jednom kad se registriras kod njih stalno ces dobivati rakeback.

Mislim da to vrijedi za sve te stranice koje nude rakeback. Jednom kad se registriras preko njih to je za stalno

za bonus ti nisam siguran

00

Re: oko bonus koda..

lupac napisao:
dfable napisao:
Rexonja napisao:

cek,cek,samo malo. ja imam onaj prvi account sto sam dobio od poker strategy-a 50 dolara,ali sam to jos davno spusio,pa
ako sad na njega uplatim recimo 50 dolara,ocu li jos dobivati normalan rakeback i onih 100% bonusa na prvi deposit?

Nečeš. Možeš probati otvoriti account na brata, sestru...

dfable o cemu ti??

Normalno da ces dobivati rakeback preko pokerstrategya, jednom kad se registriras kod njih stalno ces dobivati rakeback.

Mislim da to vrijedi za sve te stranice koje nude rakeback. Jednom kad se registriras preko njih to je za stalno

za bonus ti nisam siguran

Sorry, "jezik" radi prije nego mozak, tek sada sam vidio da se regao preko pokerstrategy-a. Da, dobivati če rakeback.

Još jednom moja isprika.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: oko bonus koda..

Nisam siguran da pokerstrategy daje rakeback na full tiltu. Mislim da se im tada nebi isplatilo davati 50$ free.

Budem kasnije provjerio.

00

9

Re: oko bonus koda..

daje, ja imam rekaback preko njih i uredna je isplata

00