Tema: Poker stars rakeback

Znam da imaju rakeback kroz VIP statuse. Barem tako pise na nekim stranicama.

BronzeStar 13-21%
SilverStar 19-23%
GoldStar 23-26%
PlatinumStar 27-31%

Zanima me na koji nacin se status resetira?
Naprimjer ako dodjem do PlatinumStara dali ostaje do kraja mjeseca, godine ili zauvijek?
Jel se bodovi mogu direktno zamjenit za cash, ili samo za bonuse i razne tikete?

I koliko je lagano/tesko doc do ovih statusa, ako igras NL20 par sati dnevno na 5-6 stolova?

00

Re: Poker stars rakeback

whitewalk3r napisao:

Zanima me na koji nacin se status resetira?

do kraja tog mjeseca u kojem si npravio odrednjen broj VPP za odredjen level i ijeli iduci..

whitewalk3r napisao:

Naprimjer ako dodjem do PlatinumStara dali ostaje do kraja mjeseca, godine ili zauvijek?

znaci...ostaje ti u tom mjesecu kada si dobo i cijeli iduci.ako u iducem ne napravis dovoljan broj VPP, gubis platinum star...

whitewalk3r napisao:

Jel se bodovi mogu direktno zamjenit za cash, ili samo za bonuse i razne tikete?

bodove mozes mijenjati i za cash i za tikete..

whitewalk3r napisao:

I koliko je lagano/tesko doc do ovih statusa, ako igras NL20 par sati dnevno na 5-6 stolova?

http://www.pokerstars.com/vip/calculator/

00

Re: Poker stars rakeback

Ovo kao sta je Buffalo napisao, al jos samo da kazem da ako igras toliko Platinum nije problem skupiti.
Jedino sta ti % sta su kao ekvivalent za status i nisu bas najtocniji. Puno je blize onom manjem % nego vecem.
Ja bi reko da je 13-15%, 19%, 23% i 27%.

Taj limit je daleko isplativije igrati na nekoj drugoj stranici s dobrim RBom nego na PS izuzev u slucaju da mass multitableas.

00

Re: Poker stars rakeback

rounder1984 napisao:

Ovo kao sta je Buffalo napisao, al jos samo da kazem da ako igras toliko Platinum nije problem skupiti.
Jedino sta ti % sta su kao ekvivalent za status i nisu bas najtocniji. Puno je blize onom manjem % nego vecem.
Ja bi reko da je 13-15%, 19%, 23% i 27%.

Taj limit je daleko isplativije igrati na nekoj drugoj stranici s dobrim RBom nego na PS izuzev u slucaju da mass multitableas.

znaci nista od toga. vec sam regan tamo, nemam bonusa a i dizajn stolova (skinovi) mi nisu nesto.

hvala

00

Re: Poker stars rakeback

ovaj pokerstarsov kalkulator nije uvijek tocan jer je sad weighet contributed nacin dodjeljivanja vppova pa s obzirom na tvoj stil igre ces dobivat manje il vise vppova.

00

Re: Poker stars rakeback

whitewalk3r napisao:

dizajn stolova (skinovi) mi nisu nesto.
hvala

wow.
pa jel ima ista bolje od starsove hyper-simple teme?

00

7

Re: Poker stars rakeback

ima. nova black smile

00

Re: Poker stars rakeback

hyper simple + siva pozadina je best imo

00

Re: Poker stars rakeback

di uopce mogu skinut teme za stars?
od onih koje oni nude niti jedna mi nije dobra. ova hyper crna je okej.

ne znam, ja sam naviko na dizajn kao kod full tilta, na "ne boldane" zetone i stolove bez okruglih blesavih slika :-)
ali to sam samo ja, picajzla...

888 ima jako ugodne "jednostavne" skinove i zgodne stolove.

Zadnji popravljao whitewalk3r (13-01-2012 14:05:29)

00

10

Re: Poker stars rakeback

rounder1984 napisao:

wow.
pa jel ima ista bolje od starsove hyper-simple teme?

I ja se začudio. smile
Pa nema, hyper-simple + simplified deck, ne mogu zamisliti išta drugo.
Ove nove Nova teme izgledaju lijepo, al igrat na njima mi je nemoguće.

Andre_787 - zato jer je sad WC, rakeback je isti svima bez obzira na stil igre. Količina VPPa po handu je nebitna za kalkulaciju.

I BTW, Stars bi uskoro trebao smanjit rake na microima (iako već sad imaju najmanji, 23.-25.1. su pregovori pa će se onda znati više).

Whitewalk3r, što se rakebacka tiče na Starsu, Supernova je (trenutno) 39% ako počneš kao Supernova (moguće na NL25 ako igraš redovno, odnosno NL50 ako igraš povremeno, i ako gledaš da ćeš igrat dugoročno na jednom sajtu). Dat ću ti formulu za RB pa si računaj.

1$ rejka = 5.5 VPP na 6maxu / 6VPP na full ring (broj VPPa kroz multiplier = rake)
VPP pomnoži sa statusom i dobiješ FPP
da dobiješ $ value od FPP pomnožiš ovisno koji bonus kupuješ (npr. 1500$ je 0.015, 4000$ je 0.016)
dodaš stellare i eventualne druge bonuse i podijeliš sa rejkom

Evo kak izgleda meni za Supernovu:
100,000 VPP / 5.5 VPP = 18,181.81$ rejka
100,000 VPP x 3.5 = 350,000 FPP
350,000 FPP x 0.016 = 5,600.00$
5,600.00$ + 1,200.00$ stellari + 300.00$ pace bonus = 7,100.00$
7,100.00 / 18,181.81 = 0.39x100 = 39%

Pa si izračunaš točno koliko bi ti imao, jer ovisi.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Poker stars rakeback

Imas milion tema a sad kome se sta svida to je individualno.

00

Re: Poker stars rakeback

neznam kako ti bas nijedna ne pase big_smile
evo ako ces si kupit neku drugu http://tiltbuster.com/index.php?PHPSESS … 6uda4&

00

13

Re: Poker stars rakeback

whitewalk3r napisao:

di uopce mogu skinut teme za stars?
od onih koje oni nude niti jedna mi nije dobra. ova hyper crna je okej.

ne znam, ja sam naviko na dizajn kao kod full tilta, na "ne boldane" zetone i stolove bez okruglih blesavih slika :-)
ali to sam samo ja, picajzla...

888 ima jako ugodne "jednostavne" skinove i zgodne stolove.

Ne moraš ih skidati, sve su ti u softveru pod Table Themes.
Hyper Simple je plava inače, o kojoj crnoj govoriš? Tj. plava je okolo, a stol je koje boje? Meni izgleda smeđe/sivkasto. Daltonist sam malo. xd
Ako si navikao na Full Tilt, Nova teme na starsu su ti pljunuta kopija.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Poker stars rakeback

Imam ja temu kao sto je FullTilt izgledao pa reci ako bas hoces pa cu ti uploadat.

Zadnji popravljao noirlegion (13-01-2012 14:20:09)

00

Re: Poker stars rakeback

istina, plava sa tamnom sivim stolom. em sam dalton em pricam napamet :-)

00

Re: Poker stars rakeback

gmiko napisao:

Evo kak izgleda meni za Supernovu:
100,000 VPP / 5.5 VPP = 18,181.81$ rejka
100,000 VPP x 3.5 = 350,000 FPP
350,000 FPP x 0.016 = 5,600.00$
5,600.00$ + 1,200.00$ stellari + 300.00$ pace bonus = 7,100.00$
7,100.00 / 18,181.81 = 0.39x100 = 39%

Pa si izračunaš točno koliko bi ti imao, jer ovisi.

Ja sam isto sad tek poceo ozbiljnije igrat na Starsu i zanima me kad tocno unovcavas bodove (30og u mjesecu il) i kak mi je najisplativije?

Like taking candy from the baby...
00

17

Re: Poker stars rakeback

Najisplativije ti je skupit 250k pointsa i kupit u vip storeu 4k bonus. Imas i manje bonuse ali je 4k najveci value.

00

Re: Poker stars rakeback

http://www.fpppro.com/best-fpp-value.php

najbolji value je 4k bonus
ako neces stic do supernove moze se i preko 235fpp hyper turbo satelita za sunday storm imat value od $0.016/fpp

i ovo je jedan od razloga zasto su bili ovi prosvjedi jer iako ce fishevi dobivat malo vise vppova zbog wc opet ce trosit na $25 il $50 bonus ili na ostale gluposti po losem $/fpp a ostatak ide starsima u dzep

00

19

Re: Poker stars rakeback

ak igras mtt, ticketi za mtt isto imaju skoro isti value kao 4k bonus. 215$ ticket je 13,5k fpp sto te izadje 0,0159 po fpp

00

20

Re: Poker stars rakeback

nICE_plAAy napisao:

Ja sam isto sad tek poceo ozbiljnije igrat na Starsu i zanima me kad tocno unovcavas bodove (30og u mjesecu il) i kak mi je najisplativije?

250,000 FPP za 4,000.00$ bonus, a unovčavam naravno kad skupim, bez obzira koji je dan u mjesecu. smile

Ovo sve ostalo što su ti rekli za turnire/satelite stoji da je onda isti VPP exchange rate kao za 4k bonus, samo treba uzet u obzir da nisu svi 0 ili +EV u tim turnirima i da treba uložit dodatno vrijeme da se odigraju pa se i tu gubi value + dodatni variance.

Ako ti je predugo čekati za 4k bonus, jbg, uzmeš manji ako ti treba $$$ pa izgubiš malo dugoročno. Ili se strpi za max value, . Sve ovisi o tebi i tvojim potrebama/očekivanjima.

Prijavi se na PokerPro Coaching
20

Re: Poker stars rakeback

fala svima

Like taking candy from the baby...
00

Re: Poker stars rakeback

gmiko napisao:
rounder1984 napisao:

wow.
pa jel ima ista bolje od starsove hyper-simple teme?

I ja se začudio. smile
Pa nema, hyper-simple + simplified deck, ne mogu zamisliti išta drugo.
Ove nove Nova teme izgledaju lijepo, al igrat na njima mi je nemoguće.

Andre_787 - zato jer je sad WC, rakeback je isti svima bez obzira na stil igre. Količina VPPa po handu je nebitna za kalkulaciju.

I BTW, Stars bi uskoro trebao smanjit rake na microima (iako već sad imaju najmanji, 23.-25.1. su pregovori pa će se onda znati više).

Whitewalk3r, što se rakebacka tiče na Starsu, Supernova je (trenutno) 39% ako počneš kao Supernova (moguće na NL25 ako igraš redovno, odnosno NL50 ako igraš povremeno, i ako gledaš da ćeš igrat dugoročno na jednom sajtu). Dat ću ti formulu za RB pa si računaj.

jest mali informisan : )

1$ rejka = 5.5 VPP na 6maxu / 6VPP na full ring (broj VPPa kroz multiplier = rake)
VPP pomnoži sa statusom i dobiješ FPP
da dobiješ $ value od FPP pomnožiš ovisno koji bonus kupuješ (npr. 1500$ je 0.015, 4000$ je 0.016)
dodaš stellare i eventualne druge bonuse i podijeliš sa rejkom

Evo kak izgleda meni za Supernovu:
100,000 VPP / 5.5 VPP = 18,181.81$ rejka
100,000 VPP x 3.5 = 350,000 FPP
350,000 FPP x 0.016 = 5,600.00$
5,600.00$ + 1,200.00$ stellari + 300.00$ pace bonus = 7,100.00$
7,100.00 / 18,181.81 = 0.39x100 = 39%

Pa si izračunaš točno koliko bi ti imao, jer ovisi.

A da si imao ljubav kao sigurnu luku, ne bi danas na pozdrav dizao ruku...
00

Re: Poker stars rakeback

rounder1984 napisao:
whitewalk3r napisao:

dizajn stolova (skinovi) mi nisu nesto.
hvala

wow.
pa jel ima ista bolje od starsove hyper-simple teme?

+1

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

24

Re: Poker stars rakeback

gmiko napisao:

Ovo sve ostalo što su ti rekli za turnire/satelite stoji da je onda isti VPP exchange rate kao za 4k bonus, samo treba uzet u obzir da nisu svi 0 ili +EV u tim turnirima i da treba uložit dodatno vrijeme da se odigraju pa se i tu gubi value + dodatni variance.

+1. $/hour je jedina bitna racunica.

00