Re: Prevarant! OPREZ

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

27

Re: Prevarant! OPREZ

^ lol'd

http://cache.sharenxs.com/thumbnails/sf/cabb/cb/af/ce/ba/nxs-UP99.jpg

00

Re: Prevarant! OPREZ

chillin napisao:

http://img855.imageshack.us/img855/2048/wtflolcat.jpg

Usi su me zaboljele haha

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

29

Re: Prevarant! OPREZ

ja bi te sad stejkao da si mozes kupit uze al se bojim da ce nas neki tvoj frend zajebat i objesit se umjesto tebe

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
120

Re: Prevarant! OPREZ

neka neka kaki sam ja baksuz uspio bi se i koncem objesit...

00

Re: Prevarant! OPREZ

hehe you silly emo da se oces objesit vec bi se 20 puta objesio

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
20

32

Re: Prevarant! OPREZ

blindstealer12 napisao:

neka neka kaki sam ja baksuz uspio bi se i koncem objesit...

I kada si rekao da češ vratit pare? Ili da zovem Miša?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Prevarant! OPREZ

pa sta i tebi je ostao kratak? lol

00

Re: Prevarant! OPREZ

očito te nejde4 ni poker ni igre na sreću prema tome ostavi se toga i vrati dugove i mirna bosna... nemoj bit budala i uvaljivat se dublje.. dovoljno si potonuo... i ne zaboravi onih 300$ kaj sam te stejko !! ( zajebavam se) xDD

00

Re: Prevarant! OPREZ

blindstealer12 je i mene prevario 2000kn... drago mi je pa znam da su podaci stvarni... imace priliku sve objasnit... ako stigne

00

Re: Prevarant! OPREZ

no no nemojmo prerano osudivat ovog covjeka,sigurno nam dolazi uskoro objasnjenje tipa da je tog kobnog dana bio u daruvarskim toplicama a da je stric od susjeda bio na kompu...

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

Re: Prevarant! OPREZ

Draqon napisao:

A da se napravi stejk grupa za utjerivace/razbijace dugova, i to se drzi i onda kad se nade ovakav lik, lijepo se uzme ta lova plati utjerivacu/razbijacu i  posalje prevarantu da ga pospremi u bolnicu, pa se valjda nece vise niko sjetit varat ljude smile

+1

00

Re: Prevarant! OPREZ

Fascinantno je koliko covjek place, a i dalje ne misli vratit nikome nista smile

00

Re: Prevarant! OPREZ

prijatelji dragi ja sutra idem u osijek  i sad svaki mjesec dva puta vozim oca na kemoterapije, sutra ću baš malo potražit Plješevičku ulicu i taj broj... nek on plače al još one koje je on prevario nazivat prevarantima... e to je malo previše... hvala osobi koja mi je javila da je tip ovdje aktivan... vjerojatno više neče bit.... uglavnom ako je netko za kolektivan odlazak nek se javi...

00

40

Re: Prevarant! OPREZ

ivann1985 napisao:

prijatelji dragi ja sutra idem u osijek  i sad svaki mjesec dva puta vozim oca na kemoterapije, sutra ću baš malo potražit Plješevičku ulicu i taj broj... nek on plače al još one koje je on prevario nazivat prevarantima... e to je malo previše... hvala osobi koja mi je javila da je tip ovdje aktivan... vjerojatno više neče bit.... uglavnom ako je netko za kolektivan odlazak nek se javi...

Zvekni mu jednu i u moje ime smile

00

Re: Prevarant! OPREZ

Mozda bi bilo bolje porazgovarat sa tatom, koji mozda ni nezna da ima MB account na svoje ime smile

01

Re: Prevarant! OPREZ

AzureProdigy napisao:

Mozda bi bilo bolje porazgovarat sa tatom, koji mozda ni nezna da ima MB account na svoje ime smile


ništa danas od toga... starom krv nije dovoljno dobra tako da se odgađa za 27.6 odlazak... ma smrad vjerojatno neki balonja a ne bi reko da je tata puno bolji kad ovako sta ima za sina

00

43

Re: Prevarant! OPREZ

http://maps.google.com/maps?f=q&sou … 2&z=14

to ti je iza onog aerodroma na livani big_smile

have fun

...sometimes in poker you can do absolutely everything right and still come out a loser...
01

Re: Prevarant! OPREZ

Što se desilo u nastavku s ovin ....pogleda san na facebooku objava prije 2 sata nije valjda da van je vrati pare (pooznajen osobno nešto takvo dužan je 10 ljudi pare od pokera svaki tjedan ga istuku,upadaju mu roditeljima u kuču ali takvima ljudima nema pomoči i jer oni neigraju poker nego kockaju imaju insekt na 27)

ili jesi ili nisi
00

Re: Prevarant! OPREZ

crvar93 napisao:

Što se desilo u nastavku s ovin ....pogleda san na facebooku objava prije 2 sata nije valjda da van je vrati pare (pooznajen osobno nešto takvo dužan je 10 ljudi pare od pokera svaki tjedan ga istuku,upadaju mu roditeljima u kuču ali takvima ljudima nema pomoči i jer oni neigraju poker nego kockaju imaju insekt na 27)

nemam nikakav info. ali ako neko ima njegov broj moba ili nešt slično...

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Prevarant! OPREZ

iAcesHigh napisao:
crvar93 napisao:

Što se desilo u nastavku s ovin ....pogleda san na facebooku objava prije 2 sata nije valjda da van je vrati pare (pooznajen osobno nešto takvo dužan je 10 ljudi pare od pokera svaki tjedan ga istuku,upadaju mu roditeljima u kuču ali takvima ljudima nema pomoči i jer oni neigraju poker nego kockaju imaju insekt na 27)

nemam nikakav info. ali ako neko ima njegov broj moba ili nešt slično...

cropoker500  ti je na 1 stranici da link od njegovog facebooka

ili jesi ili nisi
10