Re: Europska unija, da ili ne

lanushka napisao:

Obv da je EU buduće njemačko carstvo i ništa drugo...

Heil Hitler...      big_smile  big_smile  big_smile

00

202

Re: Europska unija, da ili ne

ali to otvara trziste to je cinjenica, tako da ce se cesce ici u maribor i novu goricu na live turnire big_smile

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
00

203

Re: Europska unija, da ili ne

Ne znam da li je vec bilo ovo...

http://uvrnuto.wordpress.com/2012/01/14 … upanja-eu/

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Europska unija, da ili ne

Bile napisao:

Ne znam da li je vec bilo ovo...

http://uvrnuto.wordpress.com/2012/01/14 … upanja-eu/

lol

samo mi treba jedan "not sure if serious pic" ali mi se neda traziti

00

Re: Europska unija, da ili ne

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/402423_361163280566581_100000187358646_1683840_131569895_n.jpg

30

206

Re: Europska unija, da ili ne

rekoh da necu postat ali ovo je iznimka jebat ga; tko je gledao nedjeljom u 2 danas ce znat zasto:

http://www.seebiz.eu/goran-dodig-jednou … /ar-23632/
http://danas.net.hr/hrvatska/page/2012/ … 77006.html

00

Re: Europska unija, da ili ne

4ladX napisao:

rekoh da necu postat ali ovo je iznimka jebat ga; tko je gledao nedjeljom u 2 danas ce znat zasto ...

"Upitan zar misli da će Hrvatsku preplaviti stranci, kazao je da se togas ne boji, ali da bi mogli doći umirovljeni Šveđani..."
lol  lol  lol

00

208

Re: Europska unija, da ili ne

Definitivno trebamo ući u EU. Protiv EU su samo lopovi i nesposobni ljudi koji se boje konkurencije i koji nisu sposobni preživjeti na konkurentnom tržištu, pa se nadaju da će država štititi njihovu nekompetentnost (zato država i izgleda kako izgleda). Svatko tko ima imalo ekonomskog znanja zna da je opće blagostanje društva najveće na konkurentnom tržištu.

16

209

Re: Europska unija, da ili ne

dsaw91 napisao:

Protiv EU su samo lopovi i nesposobni ljudi

nisu, nego ljudi imaju svoj stav što je skroz legitimno i dapače poželjno

When you got nothing, you got nothing to lose
10

Re: Europska unija, da ili ne

Zadnji popravljao nenadjebiv (20-01-2012 17:45:13)

Fire walk with me
10

Re: Europska unija, da ili ne

dsaw91 napisao:

Definitivno trebamo ući u EU. Protiv EU su samo lopovi i nesposobni ljudi koji se boje konkurencije i koji nisu sposobni preživjeti na konkurentnom tržištu, pa se nadaju da će država štititi njihovu nekompetentnost (zato država i izgleda kako izgleda). Svatko tko ima imalo ekonomskog znanja zna da je opće blagostanje društva najveće na konkurentnom tržištu.

Tri puta hura za tebe, primitivnog li razmišljanja

Fire walk with me
30

212

Re: Europska unija, da ili ne

Uglavnom, kad netko sa strane gleda na nas, mislim da mu nista nije jasno. Prvo izademo is juge i srbima govorimo kako mi ne pripadamo na balkan, kako smo mi dio zapada. Onda krademo sami sebe 20 godina, unistimo se i ne znamo kako dalje. Dakle, necemo na istok, necemo na zapad, a kad smo sami jos smo gori i od istoka i zapada.


Necu biti nesto posebno sretan sa ulaskom u EU. ALi ako ostanemo po strani, ni to me nece uciniti sretnim. Sreca ce mi doci ako mi sami pocnemo voditi ovu lijepu drzavu kako treba, bili mi u EU ili ne.

50

213

Re: Europska unija, da ili ne

ili jesi ili nisi
41

214

Re: Europska unija, da ili ne

nenadjebiv napisao:
dsaw91 napisao:

Definitivno trebamo ući u EU. Protiv EU su samo lopovi i nesposobni ljudi koji se boje konkurencije i koji nisu sposobni preživjeti na konkurentnom tržištu, pa se nadaju da će država štititi njihovu nekompetentnost (zato država i izgleda kako izgleda). Svatko tko ima imalo ekonomskog znanja zna da je opće blagostanje društva najveće na konkurentnom tržištu.

Tri puta hura za tebe, primitivnog li razmišljanja

kako je to primitivno razmisljanje?

14

Re: Europska unija, da ili ne

41

Re: Europska unija, da ili ne

ja kada bi dao dao glas za da, ne bi mogao mirno spavati

31

217

Re: Europska unija, da ili ne

moremore napisao:

Uglavnom, kad netko sa strane gleda na nas, mislim da mu nista nije jasno. Prvo izademo is juge i srbima govorimo kako mi ne pripadamo na balkan, kako smo mi dio zapada. Onda krademo sami sebe 20 godina, unistimo se i ne znamo kako dalje. Dakle, necemo na istok, necemo na zapad, a kad smo sami jos smo gori i od istoka i zapada.


Necu biti nesto posebno sretan sa ulaskom u EU. ALi ako ostanemo po strani, ni to me nece uciniti sretnim. Sreca ce mi doci ako mi sami pocnemo voditi ovu lijepu drzavu kako treba, bili mi u EU ili ne.


+1

00

218

Re: Europska unija, da ili ne

Jedva čekam nedjelju da se ova tema ode pod ključ, al dok ne ode ako mi neki ekonomist ili neko ko kuži može odgovoriti, ovaj video "izvješče Billa Stilla..." kaj je nenadjebiv objavio, između 5:05 i 5:10 kaj on točno misli pod napravit novce!?

Bolje pješke u birtiju, nek mercedesom na posel!
10

Re: Europska unija, da ili ne

- nisam euroskeptik i podržavam ulazak u EU . Smatram da puno toga ovisi opet o nama samima . Ima članica EU koje su kvalitetno iskoristile svoje članstvo i prosperirale a ima onih kojima nikada u povjesti nije bilo gore. Oba scenarija su moguća. Sa svim tim detaljima nisam previše upoznat tako da u duboke analize nemogu ni ulaziti.

             - ova propaganda na TV i ostalim medijima je odvratna i to bi se svak trebao složiti, jer je stvarno za izrigat se kad slušaš njihove komentare i jeftine poruke.

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/395258_354749687887888_128249073871285_1342333_1940159455_n.jpg

00

220

Re: Europska unija, da ili ne

sime2310 napisao:

Jedva čekam nedjelju da se ova tema ode pod ključ, al dok ne ode ako mi neki ekonomist ili neko ko kuži može odgovoriti, ovaj video "izvješče Billa Stilla..." kaj je nenadjebiv objavio, između 5:05 i 5:10 kaj on točno misli pod napravit novce!?

S obzirom na zlatne rezerve...a pošto hrvatska ima 0% zlatnih rezervi (uopce ih nema) ne moze sama stvarati dodatni novac.

Power is nothing without control !
00

221

Re: Europska unija, da ili ne

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska … sajte-i-vi

When you got nothing, you got nothing to lose
03

222

Re: Europska unija, da ili ne

izgleda da je proso referendum

00

223

Re: Europska unija, da ili ne

čestitam narodu što je JOŠ JEDNOM pokazao da je jedan od glupljih na ovom planetu

52

Re: Europska unija, da ili ne

TVex napisao:

čestitam narodu što je JOŠ JEDNOM pokazao da je jedan od glupljih na ovom planetu

jedni smo od glupljih zbog ovakvih komentara!
jel živiš u EU? ne. jel znaš kako je?ne. jel znas kako će bit za 5 god? ne.

onda šuti,,ako za 5 godina situacija nebude bajna onda mi smijes rec da sam glup jer sam zaokruzio za... u protivnom suti

"Omahu uopće ne igram jer je to igra na sreću. Nikada ne znaš gdje si i vrlo je teško protivnika staviti na ruku. U takvom pokeru prevladava faktor sreće, a znanje ima puno manju ulogu. Izbjegavam ga maksimalno."
26

225

Re: Europska unija, da ili ne

ToldYtoFold napisao:
TVex napisao:

čestitam narodu što je JOŠ JEDNOM pokazao da je jedan od glupljih na ovom planetu

jedni smo od glupljih zbog ovakvih komentara!
jel živiš u EU? ne. jel znaš kako je?ne. jel znas kako će bit za 5 god? ne.

onda šuti,,ako za 5 godina situacija nebude bajna onda mi smijes rec da sam glup jer sam zaokruzio za... u protivnom suti

Neću šutit.
Utjecao si na moju sudbinu, a nemaš pojma za šta si glasao.

Da si gledao dalje od svoje škembe, mogo si se zadnjih 5 godina konstantno informiravat kako je "bolje" novih članicama u EU.
Al jebiga, lakše je slušat što ti drugi kažu, gledat Novu TV i RTL i mozak na pašu.

Sori, ali nemam visoko mišljenje o nikome koji je danas zaokružio "Za".

21