Tema: Europska unija, da ili ne

Evo jednostavno pitanje, jel ste za ulazak ili ne i naravno obrazloženje.

Onda red je da ja budem prvi, ja sam za ulazak, iz čisto sebičnih razloga, nema više čekanja na granici i onih šupaka mađarskih carinika koje bez 10 eur nesmiješ niti pozdraviti, naravno mislim na kamionski promet.

Bolje pješke u birtiju, nek mercedesom na posel!
10

Re: Europska unija, da ili ne

pffff   [  ]  razumin se u to.

ugl ja cu ih sjebat sa NE. wink  .  Cisto da ispadnu glupi svi skupa, kad se toliko taru oko toga i onda na referendumu ka "oops jebiga mi necemo u EU" .

pa da ostanu ka "wuta fuk do vi do now"

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
11

Re: Europska unija, da ili ne

vrlo jednostavno: da

usprkos svemu to je jedno uređenije i kulturnije društvo od našega pa se možemo nadati da će i nas nećemu naučit
daleko od toga da je idealno al zar imamo alternativu

When you got nothing, you got nothing to lose
10

4

Re: Europska unija, da ili ne

chillin napisao:

"wuta fuk do vi do now"

Par mjeseci "educiranja javnosti" (čitaj pojačat broj pro-EU reklama na televiziji) i opet održat referendum. I tako ponovno dok referendum ne prođe.

01

Re: Europska unija, da ili ne

Uvijek postoji alternativa.
Ja još ne znam što ću zaokružiti jer jednostavno ne znam kome da vjerujem i tko govori istinu, da vjerujem novinarima zaokručio bih ne, ali opet i novinari su subjektivni prečesto.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Europska unija, da ili ne

dabac napisao:
chillin napisao:

"wuta fuk do vi do now"

Par mjeseci "educiranja javnosti" (čitaj pojačat broj pro-EU reklama na televiziji) i opet održat referendum. I tako ponovno dok referendum ne prođe.

a znan e, čuja san... lakrdija

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
01

Re: Europska unija, da ili ne

dabac napisao:

Par mjeseci "educiranja javnosti" (čitaj pojačat broj pro-EU reklama na televiziji) i opet održat referendum. I tako ponovno dok referendum ne prođe.

Ja cu zaokruzit ne pa nek oni rade referendum 5 puta i nek educiraju javnost pa cemo uc 2066.  big_smile

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
11

Re: Europska unija, da ili ne

Meni je trenutno svejedno jer da budem iskren nisam upoznat sa svim prednostima/nedostacima tako da ne mogu donijeti objektivnu odluku. Ali mislim da bi svatko od nas se morao malo zainteresirati za to pitanje jer nam budućnost ovisi o tome.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Europska unija, da ili ne

dfable napisao:

Meni je trenutno svejedno jer da budem iskren nisam upoznat sa svim prednostima/nedostacima tako da ne mogu donijeti objektivnu odluku. Ali mislim da bi svatko od nas se morao malo zainteresirati za to pitanje jer nam budućnost ovisi o tome.

+1
slazem se u potpunosti s ovim...

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: Europska unija, da ili ne

dfable napisao:

Meni je trenutno svejedno jer da budem iskren nisam upoznat sa svim prednostima/nedostacima tako da ne mogu donijeti objektivnu odluku. Ali mislim da bi svatko od nas se morao malo zainteresirati za to pitanje jer nam budućnost ovisi o tome.

budućnost, a bogami i alternativu su gospoda odavno sje....

10

Re: Europska unija, da ili ne

pantelija1 napisao:
dabac napisao:

Par mjeseci "educiranja javnosti" (čitaj pojačat broj pro-EU reklama na televiziji) i opet održat referendum. I tako ponovno dok referendum ne prođe.

Ja cu zaokruzit ne pa nek oni rade referendum 5 puta i nek educiraju javnost pa cemo uc 2066.  big_smile

zašto? da 5x trošimo novce na referendum?

mislim da svi mladi koji su imalo ambiciozni i žele nešto više vide EU kao nešto pozitivno jer ona za njih sigurno otvara puno vrata kroz koja danas nije tako lako proći (jedan od očiglednih pluseva dakako je sloboda kretanja i rada u EU bez previše zavrzlama). EU je ta koja će našim ulaskom proći gore (daleko od toga da oni isto nemaju svoju računicu) i mislim da će se svaki europljanin dobrano nasmijati ako ovaj referendum ne prođe (što je ako se mene pita skoro pa nevjerojatno). Nismo mi švicarska i ulaskom u EU možda ćemo konačno malo iskoračiti, popraviti problematične zakone i ako bude sreće možda stvari i krenu nabolje za ljude koji žive i rade u Hrvatskoj

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
22

12

Re: Europska unija, da ili ne

Pošto radim apartmane na moru, zbog kupaca europljana odgovor je definitivno da big_smile

bolje ispasti glup nego iz aviona
00

Re: Europska unija, da ili ne

ne, jednostavno mi nedostaci donose više lošega nego prednosti dobroga.....teškom mukom smo došli do samostalnosti i sad se toga lako odričemo...istina je da je to društvo uređenije od našega, ali mi smo mlada država i možemo se sami uredit, ne treba nam za to europa...

21

Re: Europska unija, da ili ne

NE! svi žele van, a mi želimo unutra ? ? ?

72o!
"Gledam ja neki dan njih kako igraju, pa nisu oni ništa bolji od nas, samo što imaju više love"
12

15

Re: Europska unija, da ili ne

00

Re: Europska unija, da ili ne

DA

iz razloga koje je Aces naveo,mogućnost jednakosti u radu u EU i mogućnost jednakosti na fakultetima u EU..zasigurno je kad zavrsim fax sljedeće godine i kad uđemo u EU da cu puno bolje biti plaćen vani nego doma

"Omahu uopće ne igram jer je to igra na sreću. Nikada ne znaš gdje si i vrlo je teško protivnika staviti na ruku. U takvom pokeru prevladava faktor sreće, a znanje ima puno manju ulogu. Izbjegavam ga maksimalno."
10

Re: Europska unija, da ili ne

dali smo guzice za tu eu, pozatvarali generale, popustili talijanima zerp, popustili slovencima u granicnim sporovima, napravili milion raznih ustupaka, izmijenjali brdo zakona, propisa... i sto bi sada trebali reci ne hvala?

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
30

Re: Europska unija, da ili ne

Chidambar napisao:

dali smo guzice za tu eu, pozatvarali generale, popustili talijanima zerp, popustili slovencima u granicnim sporovima, napravili milion raznih ustupaka, izmijenjali brdo zakona, propisa... i sto bi sada trebali reci ne hvala?

zbog budala koje su dopustile da nas guze bi sada trebao reći DA? NE, jer bi se onda slagao s tim budalama. definitivno sam protiv svega ovoga što si najbrojao

72o!
"Gledam ja neki dan njih kako igraju, pa nisu oni ništa bolji od nas, samo što imaju više love"
01

Re: Europska unija, da ili ne

mene osobno boli kurac, ubiti nek udemo narast ce cijene nekretnina  cool  a i kad udemo mogu se smijat "velkim pametnim ustasama i takvin tipovima"

luđa
00

20

Re: Europska unija, da ili ne

10

Re: Europska unija, da ili ne

protiv

22

Re: Europska unija, da ili ne

Mislim da san cuo po istrazivanjima je malo vise od 50% protiv. Tako da ajde, daj boze da ispadnemo pametni barem prvi referendum..

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
01

Re: Europska unija, da ili ne

Ja sam protiv jer ostajem bez posla ulaskom ( špedicija ), makar mislim da i ta sva obećanja ne drže vodu

Fire walk with me
01

Re: Europska unija, da ili ne

kiklop napisao:

vrlo jednostavno: da

usprkos svemu to je jedno uređenije i kulturnije društvo od našega pa se možemo nadati da će i nas nećemu naučit
daleko od toga da je idealno al zar imamo alternativu

moš mislit što je kulturnije smile))))))))))))))))))))))))))))))))
rasna segregacija, nemogucnosti školovanja potomaka imigranta, vojne intervencije u stilu wermahta, izravna kršenja demokracije, kontrola ljudio kao u big brotheru, fuck yeah, epic kulturno društvo.

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
30

Re: Europska unija, da ili ne

NE u svakom slucaju. pitajte svicarca zasto oni nece u EU. sto se tice posla i skolovanja to se moze i bez zajednice, to samo da se nasi politicari mogu slikat u "visokom" drustvu i da nam prodaju demagogiju kako ce nama tamo biti super. navode se samo pozitivni razlozi a nema ni jednog negativnog u promotivnim kampanjama , cudno zar ne

10