51

Re: uplatio na pokerstars 2

hmm  neznam dali je ovo sa Headacheom neka fora ili sta ali IMO admini bi trebali maknut taj signature ili banat wonderkida ako je on stvarno headache a cini mi se da je.

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: uplatio na pokerstars 2

neam ti ja skajp kaj ce mi to to imaju ovi profići

ako ima zainteresiranih za hu match, cimnite me na skajp: headache55
00

Re: uplatio na pokerstars 2

to sam našao na protviničkom forumu... i čini mi se da su oni bolji španeri tamo jer raspravljaju o handovima sa većih levela

ako ima zainteresiranih za hu match, cimnite me na skajp: headache55
00

Re: uplatio na pokerstars 2

kaj onda radiš tu uopće nije mi jasno...tutanj..

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
30

55

Re: uplatio na pokerstars 2

nije me bilo par dana, da vam javim da kad kliknem cashier da mi pise  5400 smile jucer sam igro sa nekim iz rusije igracem, stalno me je blefirao i tjerao a ja sam ga uvijek platio ako sam nesto imo a on najvise nije imo nista. i jednom je on dizo do 6, ja zavrnio do 20, on mi bubnio rirejz do 48, a ja mu zvekno olin jer sam mislio da me tjera, i imo sam 75 ne u boji, on mi dao kol, i doslo je fanat kraljica devetka  sedmica i trica, i pobijedio sam ga, on je imo asa i kralja. neznam zasto svi tako idu u olin sa asom i kraljom a ne vide flop. neznam bas jeli to pametno skroz, sta vi mislite? mogo mi je dat samo kol i vidit flop pa ako ne dodje nista onda bacit a ne olin odma.

22

Re: uplatio na pokerstars 2

da, ja bi cak foldao na tvoj "zavrn", AK zaista nije EV+ igrat protiv takovg igrača kao što si ti, a vjerujem da si i ti to shvatio u zadnjih milijun handova što si odigrao. Keep leveling somewhere else...

00

57

Re: uplatio na pokerstars 2

nisi valjda busto????

00

Re: uplatio na pokerstars 2

matan napisao:

ja mu zvekno olin jer sam mislio da me tjera, i imo sam 75 ne u boji, on mi dao kol

carrrr  big_smile

00

Re: uplatio na pokerstars 2

epic <3

ili jesi ili nisi
00

Re: uplatio na pokerstars 2

++++++  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  legenda

ili jesi ili nisi
00