Tema: moneybookers i općenito isplate

Imam neke nedoumice i pitanja vezana za isplatu novca na devizni račun "hr" banaka. Naravno radi se o novcu zarađenom na pokeru, klađenju i sl. aktivnostima. Mislim da je ovo pravo mjesto za pitanja jer sigurno ima ljudi koji dižu pristojne svote kontinuirano.

1. kako riješiti limte na koje te mb limitira ( evo ja sam sad na nekih 5-6 k e svakih 90 dana)
2. kako reagiraju naše banke na taj novac koji im dolazi sa mb?
3. da li vas je strah da će se jednog dana potegnuti pitanja poreza na te isplate i koliko je pametno da je taj novac prikazan (znam ljude koji ne vole da im to sjeda na ime i prezime nego uz masne provizije izvlače novce preko xy likova)
4. koja je zapravo alternativa tom mb i kako se još može, što bezbolnije, izvući novac na naš račun u hr?

Ispričavam se ako ima pitanja koja su se već ponavljala.

00

Re: moneybookers i općenito isplate

1.neznam, ja sam se potrudio da budem vip i sad mi je neograniceno sve
2.neznam ,nisu me nis zvali.. rekli su mi u banci da ne pitaju na svote manje od 100k kn
3.mislim da mi nemoze naknadno opalit porez al mozda se varam
4.osim da stalno prodajes $ nevidim drugog nacina osim izravno sa sajta ili sa MB na racun.. jedno vrijeme je bila mjenjacnica kaj je primala na MB i davala na tekuci il na ruke uz proviziju od 10kn na 100 eura ako se dobro sijecam.. neznam dal jos uvijek to rade

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

3

Re: moneybookers i općenito isplate

da ne otvaran novu temu, mene zanima zasto je taj MB bolji od ovoga sta ja radin, tj. isplatin pare direktno iz pokerstarsa na visu electron? jeli brzi ili sta? jer meni dodje sasvim pristojno za oko 3 radna dana...

00

Re: moneybookers i općenito isplate

nije bolji po tom pitanju al je lakse ako igras na vise sajtova prebacivanje love

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: moneybookers i općenito isplate

također da ne otvaram novu temu, jel ima netko da koristi neki drugi devizni račun osim PBZ-a, a da mu prima uplate i isplate sa moneybookersa i poker servera..?? kolko znam zg banka ne prima, jel erste prima...?

00

Re: moneybookers i općenito isplate

erste i pbz rade besprijekorno što se tiče online poslovanja, erste ima malo više verifikacija, al kad sve to središ na isto te dođe.

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: moneybookers i općenito isplate

splitska

"Omahu uopće ne igram jer je to igra na sreću. Nikada ne znaš gdje si i vrlo je teško protivnika staviti na ruku. U takvom pokeru prevladava faktor sreće, a znanje ima puno manju ulogu. Izbjegavam ga maksimalno."
00

Re: moneybookers i općenito isplate

black bitch napisao:

kolko znam zg banka ne prima

??...  Ja imam Zagrebačku i isplačujem direktno na devizni račun , novci sjednu za 2-3 dana ( Pokerstars) ili 3-4 dana (MB ).
I nitko ništa ne pita (bilo je da moraju prijaviti transakcije preko 200k ( zaboravio sam da li kn ili € ) , ali to se je u međuvremenu sigurno opet promjenilo).

Zadnji popravljao KresimirS (27-01-2012 11:20:53)

00

Re: moneybookers i općenito isplate

RBA, uredno radi sa deviznim i sa kreditnom.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: moneybookers i općenito isplate

RBA kreditna VISA - uplate isplate oko 1000$ uvijek radile.

00

Re: moneybookers i općenito isplate

@paštašuta na pomidore

1. postani VIP, smanjili su iznos na 2000eur da prebacis na poker, kladu u jednom mjesecu i onda ti omoguce.
Uvjet da zadrzis ti je da imas prosjek prebacivanja na poker/kladu 6000eur u 3 mjeseca.
Gledaju i takodjer i godisnji prosjek tako da sve u svemu ok je.

2. Iskreno mislim da ne reagiraju ako dolazi na VIZU kao refund, barem ja nisam imao nikada problem, osim jednom davno
kada sam vukao direkt na devizni su me pitali da potpisem izjavu da " novac nije stecen radom u inozemstvu" PBZ

3. Nije me strah jer i da dodje do toga, otovirm racun u engleskoj i tamo nemas poreza na igre na srecu.
Ako budu zezali da moram platiti porez jer kao to radim iz hr nista onda kupim neki jaki server u ENGLESKOJ i sve ide preko toga nema dokaza da radim iz HR.
Trebao bih platiti porez u zemlji u kojoj sam rezident, ili u zemlji u kojoj se nalazim vise od 182 dana godisnje. Ako dodje do toga lako se preselim pa zivim malo tu i malo tamo  big_smile

4. Ma mb ti je zakon. Barem kada postanes VIP. Prije su dosta zakljucavali neverificirane racune radi po njima "sumnjivh transakcija" sada je ok.
Ja ti inace koristim sve. Paypal, Ecocard, Neteller, Alertpay nekada davno sam koristion e-gold i liberty reserve.

Zadnji popravljao masterboy (27-01-2012 14:56:10)

00

Re: moneybookers i općenito isplate

masterboy napisao:

1. postani VIP, smanjili su iznos na 2000eur da prebacis na poker, kladu u jednom mjesecu i onda ti omoguce.
Uvjet da zadrzis ti je da imas prosjek prebacivanja na poker/kladu 6000eur u 3 mjeseca.
Gledaju i takodjer i godisnji prosjek tako da sve u svemu ok je.

Jel to funkcionise samo ako imas transakcije sa mb na poker sobu taj limit ili mozes postati vip samo ako imas transakcije sa poker sobe na mb pa na karticu?

00

Re: moneybookers i općenito isplate

Don Stefanello napisao:

Jel to funkcionise samo ako imas transakcije sa mb na poker sobu taj limit ili mozes postati vip samo ako imas transakcije sa poker sobe na mb pa na karticu?

MB > POKER/KLADA

00