Tema: Goalwin pitanja

Odlučio sam prebacit novce sa FT-a na goalwin. Razlog je premalo fisheva na tiltu.
Zanimama me jel mi to pametan potez, tj. kakva je ta ongame mreža? Jel ima pokoji fish više? Inače igram NL5.
Jel podržava golawin HUD? U vašoj ponudi vidim da podržava holdem menager, ali negdje sam pročitao da postoje sajtovi kod kojih se mogu importirati ruke ali ne podržavaju HUD.

Hvala!

00

Re: Goalwin pitanja

Radi hud i koliko znam, ongame je poslje talijana najmeksa mreza za igrati

00

Re: Goalwin pitanja

Ja baš razmišljam da se maknem s goalwina, jer mi se čini da nema tolko fisheva kolko bi trebalo biti. A piše da im je cashback 40%, ali prema svim njihovim šemama da bolji igrači dobivaju manji cashback to ustvari ispadne na točno 27%.
Softwer je preloš, ima premalo vremena za donjet odluke i prezahtjevan je za kompjuter, inače je vizualno ok. Hud radi, ali bilo je nekih problemčića i uvijek je, ali se onda to nastoji brzo riješiti s novim updateima.
ja sam baš razmišljao da se maknem s goalwina na FT, a možda i starse. Dosta mi je više takvih gluposti da piše da je cashback 40% a ustvari nije ni slično tome, a i softwer mi je koma.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Goalwin pitanja

kak može bit premalo fisheva na nl5? tamo je svaki igrač fish, jer da nije ne bi igro nl5

bolje poradi na svojoj igri...

00

5

Re: Goalwin pitanja

Rear_Admiral napisao:

ja sam baš razmišljao da se maknem s goalwina na FT, a možda i starse.

zas bi iso tam di je rejkbek skoro nepostojeci i sve je puno regova. covjece imas milju stranica koje imaju gro bonusa i gro fisheva, i svi opet trce na stars i tilt

00

Re: Goalwin pitanja

niveaformen napisao:

kak može bit premalo fisheva na nl5? tamo je svaki igrač fish, jer da nije ne bi igro nl5

??????????

niveaformen napisao:

bolje poradi na svojoj igri...

Slažem se da trebam poraditi na igri...


Mislim da bi mi bilo lakše sagraditi bankroll na sajtu gdje ima manje regova na micro limitima.

00

Re: Goalwin pitanja

if you can't find the fish at your table, you're it....

00

Re: Goalwin pitanja

Pa zbog softwera koji su daleko najbolji. Budući da je pokerstars marketniški angažiran, mislim da i tamo isto ima puno fisheva, nekad se začudim kako na NL50 na OnGameu nema pa skoro niti jedan fish, samo lošiji regulari koji ne gube lovu istom brzinom kao fishevi.
Dosta mi je več stranica koje su polu poznate, pa onda možeš imati problema od softwera do isplate.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Goalwin pitanja

evo samo jedno pitanje za goalwin da ne otvaram novu temu..kako idu isplate?tj jel se moze lova isplacivati direkt na karticu kao na starsima i kao sta je bilo na tiltu,,ili je kao recimo na nordici gdje moras imati paypal,moneybookers i sl.?? hvala

ili jesi ili nisi
00

10

Re: Goalwin pitanja

Znam da na mb ide za jedan dan. Nitko te ne pita za nikakve dokumente i sl. Za karticu ne znam, ali pretpostavljam da nema problema.

00

Re: Goalwin pitanja

ma pitam da li ima opcija za withdrawanje odmah na karticu jer ne nordici recimo nema..sad sam instalirao goalwin i čini mi se da nema ni tu

ili jesi ili nisi
00

Re: Goalwin pitanja

Evo prebacujem roll sa starsa na goalwin. Skinuo sam Goalwin preko Pokerpro linka, upiso kod registracije pod Campaign code POKERPROHR kako i piše e sad kod uplate pod bonus kod pišem opet taj kod ili ovaj kod od Goalwina koji je evo za 400$ piše PRO? I RB je cashback, znači mijenjanje bodova za $ ili?

00

13

Re: Goalwin pitanja

Goalwinov kod upišeš.

Da, mjenjaš bodove za $, ali tek kad počistiš bonus.

00

Re: Goalwin pitanja

Ok, ty!

00

Re: Goalwin pitanja

neću se slučajno zeznut pa ću pitat..kod uplate, koji bonus kod treba upisat? ja nisam dobio nikakav goalwinov kod...

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

Re: Goalwin pitanja

https://www.goalwin.com/Poker/Promotion … fault.aspx

mislim da biraš koji oćeš bez obzira na visinu uplate (nisam siguran 100%) Ja sam uplatio prije 2 sata 400$ i aktiviro ovaj za 800$ CHAMPION i pod bonusima mi piše da ga skidam. Doduše piše i da sam aktiviro 400$ bonus prije 3 dana kad sam se reg. Neznam zašto. Nemoj se zaletit pa uzet ovaj za 1000$.

Zadnji popravljao wannabePRO (06-01-2012 15:01:36)

00

Re: Goalwin pitanja

e hvala ti puno smile
samo neznam, ja bi isto uzeo ovaj CHAMPION ali skeptičan sam dal bi uspio skupit tolko bodova tongue
vidjet ću, uglavnom hvala wink

Zadnji popravljao RedDevil_7 (06-01-2012 15:12:00)

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

18

Re: Goalwin pitanja

Nemojte se zaletit pa uzeti prevelik bonus koji ne možete počistiti. Jer za vrijeme bonusa nema cashbacka, a isti value ima ko i cashback.

00

Re: Goalwin pitanja

istina ja sam uzeo ipak PRO nakraju baš zbog toga šta je roba naveo...ali ne razumijem apsolutno ništa nemogu vjerovat kakav sam noob u ovakvim stvarima, depositao sam sa moneybookersa lovu i u cashieru se vidi na goalwinovom sajtu ali kad uđem u software piše 0$ i nemogu se sjest za stol jer kao nemam dolara gore uopće...neznam si to niti objasniti a kamoli da napravim nešto big_smile  roll

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

20

Re: Goalwin pitanja

Morašprebaciti sa main accounta na poker account. Klikni na cashier, to če te odvesti na njihovu stranicu i tamo to napraviš.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Goalwin pitanja

konačno, hvala puno smile

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

22

Re: Goalwin pitanja

Jesu li na goalwinu svi isti igrači kao na bwinu i? I općenito me zanima to, npr. jesu li i na ipokeru na 770 i titanu?
Možda je glupo pitanje ali mene zanima!

playing poker you should try to minimize your losses and maximize your profit
00

Re: Goalwin pitanja

bwin ima vise igraca od ostalih kuća na ongame-u,ostale kuce imaju isti broj..
a kaj se ipokera tice,poker770,titan i expekt su imali isti broj igraca,ne vjerujem da se tu nekaj promijenilo..

00

24

Re: Goalwin pitanja

pozdrav! igram na ongame mreži ( goalwin ), registrirani sam preko pokerpro foruma...nešto sam načuo da registracija na goalwin preko pokerice donosi pogodnost gdje pokerica na goalwinov cashback od recimo 40 posto (priča se da varira), igračima daje još 10 dodatnih posto, pa ako je cashback 40 , u tom slučaju dobiva se 50....zanima me dal se može isto tak našto ispregovarat preko pokerproa, i dal imamo kakve pogodnosti mi koji smo se registrirali preko pokerproa, izuzev ovih 400 dolara bonusa koje čistimo, jer mislim da taj bonus iovako daju svim novim korisnicima...?

00

25

Re: Goalwin pitanja

vjerojatno dezinformacija kaj se tiče dodatnih 10 posto...vidim na njihovom forumu da su nekaj slali nekome nekih dodatnih 10 posto od pokerice al to je post iz 2010, pa si je lik koji mi je to prenesel valjda krivo protumačil...moje isprike

10