226

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Hehe, ja sam bio za test isplatio nekih 14$ ja mislim i dobio 14$ na devizni i mislim si super, ovdje ništa ne gubim. Onda isplatio više, nezz točno koliko ali znam da su mi uzeli 30$ big_smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

227

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Tonac napisao:

Ukratko bolje je imat devizni u eurima cak i ako je MB u $ ?

Ja ipak biram $ rađe kao valutu na MB jer radim dosta transakcija među nama, a i večina poker kuća ima $ kao glavnu valutu. Opcija je da postaneš VIP pa imaš više valuta.

@cgreen: nemoj se previše time opterečivati jer kako god okreneš češ negdje gubiti. Prije cca dva mjeseca sam izgubio cca 150$ u procesu MB€-MB$-bwin-MB$. Na bwinu npr možeš odabrati $ kao main valutu, ali bez obzira na to, kod isplate na MB ide $-€-$ jer je bwinu glavna valuta €...

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
10

228

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

a tak je i na ipokeru.

kak je stars uveo multi currency brijem da se više kuća sad vrti oko €
ako je ongame ko i i bwin onda su najaće mreže na €, neznam kak je party

opet pbz brijem mora bit u $ zbog paypalla i sl., ma kak veliš nije za nervirat se

hvala puno na informacijama

00

229

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Pozdrav, moram isplatit lovu sa starsa na mb, jel je to uopće moguće ako nisam uplaćivao sa mb-a na starse? I, koliko traje isplata sa mb-a na tekući? verificirao sam karticu, ne znam jel moram verificirat adresu isto?

00

230

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Sa PS ne možeš isplatiti na MB ako nisi uplatio sa MB.
Sa MB na karticu do 7 radnih dana (devizni je 3-5). Makar znaju kasniti. Adresu ne moraš verificirati dok te ne pitaju ili ako želiš povećati limite.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

231

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

aha, hvala na brzom odgovoru.

00

232

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Jel se može pormjeniti valuta na mb?Otvorio sam racun u kunama,ali bi htio promjenit u €

00

233

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

ako još nisi imao transakcije onda da.

Ako si već radio transakcije onda im pošalji mail, zatvorit će ti račun, onda otvoriš novi, javiš im da ti uklone kartice/bank račune s starog računa, kad to naprave opet sve prijaviš na novi i javiš im da ti sad ponovo verificiraju.

00

234

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Mene zanima kako promijeniti valutu na MB iz kn u EUR, nisam radio nikakvu transakciju ( osim sto su mi skinuli za verifikaciju )? Ni ne sjećam se da sam to igdje birao dok sam setupo MB jer sam siguran da ne bi izabrao kn. Sad mi na account balance pise 0.00 kn

A sto se verifikacije tice, samo da provjerim, iako se pisalo vec. Znaci taj iznos koji oni skinu se promijeni? Ja sam prije nekoliko dana to napravio, danas otiso u banku, vidio da su mi skinuli 2.69 EUR i to upisao i veli mi upisali ste krivi iznos morate cekati 24 sata da bi ponovo probali.

00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

mevlija napisao:

Mene zanima kako promijeniti valutu na MB iz kn u EUR, nisam radio nikakvu transakciju ( osim sto su mi skinuli za verifikaciju )? Ni ne sjećam se da sam to igdje birao dok sam setupo MB jer sam siguran da ne bi izabrao kn. Sad mi na account balance pise 0.00 kn

A sto se verifikacije tice, samo da provjerim, iako se pisalo vec. Znaci taj iznos koji oni skinu se promijeni? Ja sam prije nekoliko dana to napravio, danas otiso u banku, vidio da su mi skinuli 2.69 EUR i to upisao i veli mi upisali ste krivi iznos morate cekati 24 sata da bi ponovo probali.

Nazalost cim si napravio verifikaciju mislim da vise ne mozes mijenjati valutu.
Mogao si birat valutu na pocetku, odmah pri registraciji, ali posto si iz HR mb ti odmah preko IP adrese izabere HRK.

Iznos koji moras upisati je u HRK.

Jedino ti preostaje je da kontaktiras MB zamolis da ti zatvore account i da im objasnis situaciju zasto hoces da ga zatvore.

Samo imaj na umu da mail koji si koristio za MB neces vise moci koristiti, niti karticu koju si dodao na ovaj HRK account.

Pozdrav

00

236

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

masterboy napisao:
mevlija napisao:

Mene zanima kako promijeniti valutu na MB iz kn u EUR, nisam radio nikakvu transakciju ( osim sto su mi skinuli za verifikaciju )? Ni ne sjećam se da sam to igdje birao dok sam setupo MB jer sam siguran da ne bi izabrao kn. Sad mi na account balance pise 0.00 kn

A sto se verifikacije tice, samo da provjerim, iako se pisalo vec. Znaci taj iznos koji oni skinu se promijeni? Ja sam prije nekoliko dana to napravio, danas otiso u banku, vidio da su mi skinuli 2.69 EUR i to upisao i veli mi upisali ste krivi iznos morate cekati 24 sata da bi ponovo probali.

Nazalost cim si napravio verifikaciju mislim da vise ne mozes mijenjati valutu.
Mogao si birat valutu na pocetku, odmah pri registraciji, ali posto si iz HR mb ti odmah preko IP adrese izabere HRK.

Iznos koji moras upisati je u HRK.

Jedino ti preostaje je da kontaktiras MB zamolis da ti zatvore account i da im objasnis situaciju zasto hoces da ga zatvore.

Samo imaj na umu da mail koji si koristio za MB neces vise moci koristiti, niti karticu koju si dodao na ovaj HRK account.

Pozdrav

Hvala na odgovoru... Po kojem tecaju da napisem iznos u HRK kod verifikacije? Po tecaju PBZa, jer mi je to banka?

pozdrav

00

237

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

@lion406 hvala na odgovoru, trazim sad email adresu da im posaljem mail i nemrem je nigdje nac na njihovoj stranici, samo imaju onaj email support I FAQ gdje im nigdje nemrem poslat mail, u email supportu je opet kad FAQ nigdje se ne moze poslat tocno pitanje... Malo sam seljak, fala na pomoci smile

00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

mevlija napisao:

Hvala na odgovoru... Po kojem tecaju da napisem iznos u HRK kod verifikacije? Po tecaju PBZa, jer mi je to banka?

pozdrav

Nazalost neces moci sa niti jednim tecajem. Kazem ti moras kontaktirat MB. Mislim da u spport centru imas bas opciju kao pise "verification of your account if your bank account is not in the same currency of your moneybookers account" tako nekako....

Zadnji popravljao masterboy (27-01-2012 15:40:56)

00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

mevlija napisao:

@lion406 hvala na odgovoru, trazim sad email adresu da im posaljem mail i nemrem je nigdje nac na njihovoj stranici, samo imaju onaj email support I FAQ gdje im nigdje nemrem poslat mail, u email supportu je opet kad FAQ nigdje se ne moze poslat tocno pitanje... Malo sam seljak, fala na pomoci smile

Bolje posalji preko supporta tako dobijes ticket jer ako saljes na security mail zna im se izgubit ili uopce ne odgovore ako nisi slao dokumente i sl.

Ja ne razumijem di je problem. Pa odradi to sve preko supporta i kada to napravis ih odmah nazovi i pitaj ako su dobili poruku.
Imaj ok support prema meni uvijek ljubazni.

00

240

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

masterboy napisao:
mevlija napisao:

@lion406 hvala na odgovoru, trazim sad email adresu da im posaljem mail i nemrem je nigdje nac na njihovoj stranici, samo imaju onaj email support I FAQ gdje im nigdje nemrem poslat mail, u email supportu je opet kad FAQ nigdje se ne moze poslat tocno pitanje... Malo sam seljak, fala na pomoci smile

Bolje posalji preko supporta tako dobijes ticket jer ako saljes na security mail zna im se izgubit ili uopce ne odgovore ako nisi slao dokumente i sl.

Ja ne razumijem di je problem. Pa odradi to sve preko supporta i kada to napravis ih odmah nazovi i pitaj ako su dobili poruku.
Imaj ok support prema meni uvijek ljubazni.

Da, ali ja preko supporta ne mogu nista osim sta vec imam ponudeno, znaci isto kao FAQ, ne mogu im napisati mail gdje cu im objasnit svoju situaciju, to me zanima.

Kaj se tice ovog prethodnog, nasao sam taj "verification of your account if your bank account is not in the same currency of your moneybookers account" i trazi me da uplodam neke dokumente, to mogu napravit da se rjesim tog verificiranja al mi opet ostaje account u HRK

00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

mevlija napisao:

Da, ali ja preko supporta ne mogu nista osim sta vec imam ponudeno, znaci isto kao FAQ, ne mogu im napisati mail gdje cu im objasnit svoju situaciju, to me zanima.

Kaj se tice ovog prethodnog, nasao sam taj "verification of your account if your bank account is not in the same currency of your moneybookers account" i trazi me da uplodam neke dokumente, to mogu napravit da se rjesim tog verificiranja al mi opet ostaje account u HRK

Ma kako ne! Odi pod my account i imas general questions ili queries ne znam tocno a nemam volje ulazit u acc.

00

242

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

masterboy napisao:
mevlija napisao:

Hvala na odgovoru... Po kojem tecaju da napisem iznos u HRK kod verifikacije? Po tecaju PBZa, jer mi je to banka?

pozdrav

Nazalost neces moci sa niti jednim tecajem. Kazem ti moras kontaktirat MB. Mislim da u spport centru imas bas opciju kao pise "verification of your account if your bank account is not in the same currency of your moneybookers account" tako nekako....

ma moci ce,meni je racun na MB isto u kunama a verificiro sam tu u eurima iznos

00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

ivan031 napisao:

ma moci ce,meni je racun na MB isto u kunama a verificiro sam tu u eurima iznos

Nisam rekao da ne moze vec ne moze sam. Kako si verificirao ako si u ono polje morao ukucat kune ne?
Ja sam davno imao USD i EUR acc. i uvijek sam ukucavao u valuti koja je bila.
Morat ce kontaktirat support barem sam ja tako morao kada sam imao USD acc a VIZU i primarnu valutu deviznog u eurima.

00

244

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

masterboy napisao:
mevlija napisao:

Da, ali ja preko supporta ne mogu nista osim sta vec imam ponudeno, znaci isto kao FAQ, ne mogu im napisati mail gdje cu im objasnit svoju situaciju, to me zanima.

Kaj se tice ovog prethodnog, nasao sam taj "verification of your account if your bank account is not in the same currency of your moneybookers account" i trazi me da uplodam neke dokumente, to mogu napravit da se rjesim tog verificiranja al mi opet ostaje account u HRK

Ma kako ne! Odi pod my account i imas general questions ili queries ne znam tocno a nemam volje ulazit u acc.

Nasao i poslao. Hvala na pomoci

00

245

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

masterboy napisao:
ivan031 napisao:

ma moci ce,meni je racun na MB isto u kunama a verificiro sam tu u eurima iznos

Nisam rekao da ne moze vec ne moze sam. Kako si verificirao ako si u ono polje morao ukucat kune ne?
Ja sam davno imao USD i EUR acc. i uvijek sam ukucavao u valuti koja je bila.
Morat ce kontaktirat support barem sam ja tako morao kada sam imao USD acc a VIZU i primarnu valutu deviznog u eurima.

ja sam trebao upisat u eurima...

00

246

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Sredio ove stvari koje su me mucile jucer, ali naravno evo novih problema... Odbijena mi je transakcija ( i to 3 puta pa sad moram cekat 24 da bi opet probao ) jer "Transaction rejected by your bank - probable reason is the "gaming" description sent to your bank. We recommend you to contact your bank directly and communicate the issue with them." Banka je PBZ, jel se ovo nekom vec desavalo i kako to rjesit...

Mozda nije to razlog, navedeno je nekoliko razloga zasto je transakcija odbijena, no ovaj mi izgleda kao najvjerojatniji

Fala na pomoći, opet...

00

247

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Postam opet, ako mi može netko pomoć, odnosno ako je imao istih problema... Odbijena mi je transakcija ( i to 3 puta pa sad moram cekat 24 da bi opet probao ) jer "Transaction rejected by your bank - probable reason is the "gaming" description sent to your bank. We recommend you to contact your bank directly and communicate the issue with them." Banka je PBZ, jel se ovo nekom vec desavalo i kako to rjesit...već vidim da teta na šalteru neće imat pojma kaj se dešava
Mozda nije to razlog, navedeno je nekoliko razloga zasto je transakcija odbijena, no ovaj mi izgleda kao najvjerojatniji
Fala na pomoći, opet...

00

248

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Imaš više love na deviznom nego uplačuješ?

00

249

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

roba59 napisao:

Imaš više love na deviznom nego uplačuješ?

Imam vise, vidio sam i da MB naplacuje proviziju, ali uz sve to bi trebao imati dovoljno

00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

MB naplaćuje proviziju, ali moraš računati da banka neda da uplatiš sve.
Kod mene recimo u erste banci mora ostati minimalno 10E na deviznom,
kako bi imali odakle skinuti za vođenje računa i net-banking uslugu,
pa računaj na to!
Imao sam 255E, probao uplatiti 250E i dobio istu poruku kao ti, kada sam
smanjio na 240E, prošlo bez problema.

00