Re: Poker house

ovako bi izgledala hrvatska poker kuca
http://www.zadarskilist.hr/media/base/kontejner.JPG

i ovo

http://1.bp.blogspot.com/_dLp1pxxR4U0/SNlEnhV36qI/AAAAAAAABTY/vfMT5vDMAWE/s400/KONTEJNER002.jpg

Zadnji popravljao perozelina (27-01-2010 19:06:37)

club  heart  diamond  spade
00

27

Re: Poker house

pda ... svi idu nesto na more ... mi po ljeti ono kupamo se u rupi na cesti big_smile

Ova desna je za kupanje u lijevoj pecamo
http://farm4.static.flickr.com/3580/3667884986_c066a8a6fe.jpg

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Poker house

One sliku su (kao što ste vjerojatno svi skužili) zajebancija, po meni je samo važno da ima puno mjesta
i jedna velika soba di bi svi igrali. Komp/laptop bi svako svoj dofuro naravno.

Jedini veći problem di ja vidim je internet veza jer meni i ovaj wlan adsl flat brejka svako malo, a kak bi tek bilo
da se nas nekoliko spaja na istu vezu... Tj.  upravo sam pito jednog slovenca sa pokerpro.si, oni uzmu VIP USB koji se
nadoplačuje bonovima i veli 200kn je dosta za tjedan dana.

Evo, ako adzi ili netko drugi nam mogu nekaj sredit za neku normalnu lovu mogli bi se dogovorit za Malinsku, blizu je
Zg-a, a i blizu Rijeke. Ja sam bil na zrću ove god i nekak mi se činilo da dečki ima bar 3-4x više neg pičonja, a i 3-4h ima dotam.

Za vrijeme kolko bi bili, mislim da je sve više od 2 tjedna previše, radije nekih tjedan dana, imamo i nekih drugih obveza u
životu... A idealno bi bilo negdje sredinom ili krajem 7.mj kad završe svi ispiti na faxu.

A ako se niš ne dogovorimo, dal nam je croman sad vrlo precizne upute kak doć do njegove vikse pa bumo uletili samo big_smile

00

29

Re: Poker house

croman, svaka čast na ponudi za gostoprimstvo  big_smile  big_smile  big_smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Poker house

niveaformen napisao:

Za vrijeme kolko bi bili, mislim da je sve više od 2 tjedna previše, radije nekih tjedan dana, imamo i nekih drugih obveza u
životu... A idealno bi bilo negdje sredinom ili krajem 7.mj kad završe svi ispiti na faxu.


stvarno mislis da bi uspili ista znacajnije napravit u tih tjedan dana? vise bi popili nego zaradili igrom.

da ne govoim o pijanim sessionima ziigmund style

ideja je dobra, ka i mnoge druge. i nije tesko ostvariva. o ishodu svega toga bi se dalo raspravljat

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

31

Re: Poker house

croman19 napisao:
Adzi napisao:
croman19 napisao:

Ja cu biti u Njivicama i Malinskoj pa se mozda javim.

Haha, Njivice imam u malom džepu. Di budes? ako si vec bio tamo?

Idem svake godine,ne znam ime ulice ali je velika bijela kuca a ispod nje ima velika nizbrdica do plaze.Blizu kuce ima "trgovina" za rent car i skuter.

haha, si gore kod pekare negdje? "Barba Toni" ili si na drugoj strani?
Jer kako god pogledas u Njivicama do plaze ides velikom nizbrdicom

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

32

Re: Poker house

zamorano11 napisao:
niveaformen napisao:

Za vrijeme kolko bi bili, mislim da je sve više od 2 tjedna previše, radije nekih tjedan dana, imamo i nekih drugih obveza u
životu... A idealno bi bilo negdje sredinom ili krajem 7.mj kad završe svi ispiti na faxu.


stvarno mislis da bi uspili ista znacajnije napravit u tih tjedan dana? vise bi popili nego zaradili igrom.

da ne govoim o pijanim sessionima ziigmund style

ideja je dobra, ka i mnoge druge. i nije tesko ostvariva. o ishodu svega toga bi se dalo raspravljat

a cuj, ako nista drugo ponapijali bi se, barili cehinje (losa iskustva, pogotovo ako naciljas onu koja zna engleski), slovenke (jako dobra iskustva), njemice (malo slabije od slovenki), domace (samo treba pazit jesu janjevke (nemam nista protiv njih) ali nebi htio dobit batina jer sam je pogledo)

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Poker house

Adzi napisao:
croman19 napisao:
Adzi napisao:

Haha, Njivice imam u malom džepu. Di budes? ako si vec bio tamo?

Idem svake godine,ne znam ime ulice ali je velika bijela kuca a ispod nje ima velika nizbrdica do plaze.Blizu kuce ima "trgovina" za rent car i skuter.

haha, si gore kod pekare negdje? "Barba Toni" ili si na drugoj strani?
Jer kako god pogledas u Njivicama do plaze ides velikom nizbrdicom

Stvarno nemam pojma

00

Re: Poker house

dfable napisao:

croman, svaka čast na ponudi za gostoprimstvo  big_smile  big_smile  big_smile

Hahah

00

35

Re: Poker house

croman19 napisao:
Adzi napisao:
croman19 napisao:

Idem svake godine,ne znam ime ulice ali je velika bijela kuca a ispod nje ima velika nizbrdica do plaze.Blizu kuce ima "trgovina" za rent car i skuter.

haha, si gore kod pekare negdje? "Barba Toni" ili si na drugoj strani?
Jer kako god pogledas u Njivicama do plaze ides velikom nizbrdicom

Stvarno nemam pojma

hh, Mate Balote i taj dio. Peharcek ti je s desne strane kad se spustas prema plazi. Tu kod te turisticke agencije je štand s vocem i povrcem (ako ga nisu premjestili)
Ugl, znam di si odprilike. Taj dio njivica smo zvali "brdo". dobro mi je ostalo u sjecanju jer sam se s biciklom bez kocnica spustio do dolje smile

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Poker house

glavno da ste se vi našli big_smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Poker house

Adzi napisao:

Ugl, znam di si odprilike. Taj dio njivica smo zvali "brdo". dobro mi je ostalo u sjecanju jer sam se s biciklom bez kocnica spustio do dolje smile

  smile

00

38

Re: Poker house

Ima i u Istri zanimljivih solucija  smile  Pogotovo što se tiče vila...

00

39

Re: Poker house

Evo , može npr. ova u Rovinju. Nakon toga se skoči do Monvia  :card_spade

http://villasforum.com/MakeThumbnail.aspx?file=userFiles/www.villasforum.com/tourism/Accomodation/23/photo/villa%20marie2.jpg&w=500&h=500

00

Re: Poker house

croman19 napisao:
Adzi napisao:

Uglavnom, ako netko ide na ljeto u Malinsku, nek mi se javi i zapijemo bez problema smile
Ja sam tamo mjesec dan minimalno

Ja cu biti u Njivicama i Malinskoj pa se mozda javim.

ja imam u selcu kucu to je 20 min auto pa se nademo!

00

41

Re: Poker house

ovo mi i nije toliko napeto, ja u zadnje vrijeme sve vise razmisljam o malom izletu u vegas na mjesec dana recimo u vrijeme wsopa
bilo bi idealno nac ekipu i unajmit neku kucu tamo, nije bas preskupo kad se troskovi podijele na taj nacin

I na kraju bude " HARAŠO"
00

42

Re: Poker house

butko napisao:

ovo mi i nije toliko napeto, ja u zadnje vrijeme sve vise razmisljam o malom izletu u vegas na mjesec dana recimo u vrijeme wsopa
bilo bi idealno nac ekipu i unajmit neku kucu tamo, nije bas preskupo kad se troskovi podijele na taj nacin

Je, al treba svojima objasnit di ides i zasto smile moji bas i nebi bili sretni

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

43

Re: Poker house

lol, kod mene ista situacija

ja bi svojima vjerojatno rekao da sam dobio putovanje na nekoj nagradnoj igri, buduci da uopce niti neznaju da igram poker smile

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: Poker house

O jeste papci!  big_smile

00

45

Re: Poker house

butko napisao:

lol, kod mene ista situacija

ja bi svojima vjerojatno rekao da sam dobio putovanje na nekoj nagradnoj igri, buduci da uopce niti neznaju da igram poker smile

pa nista im ni ne kazes tongue
samo odes...

00

46

Re: Poker house

da, ono bed ti je starcima rec, jeste normalni. pa kaj, imate 18 godina il >25

00