Re: Zvjezdan NL projekt

MasaKrisT napisao:

Sorry sto upadam u temu, samo da pitam bi li netko mogao uploadati nikachuove 6max uratke

probaj ovako, to su torrent linkovi sa bpt za nikachu videe, neznam jel fali koji video http://www.megaupload.com/?d=R3OXC9VW

ja sam prije par mjeseci preko 2+2 dobio free trial na cardrunnersima sad nemogu nac tu temu...

00

Re: Zvjezdan NL projekt

Thx, sljaka:)

00

Re: Zvjezdan NL projekt

Update

Sinoć je bio shot na NL25 sa 25BI i mislim da je uspio big_smile Došao sam do 31BI za NL25 i ako sve bude uredu uskoro sam na NL50. Prvih stotinjak hendova me bila trema i bio sam ukočen ali kasnije je sve došlo na svoje.

PS
Uspio sam kolegu sa foruma natjerati da folda KK u 4bet potu na 3Q2J boardu big_smile Nakon tog henda dogovorili smo se da ne igramo za istim stolovima

Zadnji popravljao zvjezdan (16-01-2012 14:56:46)

00

29

Re: Zvjezdan NL projekt

kolega je trebao biti all in prije flopa ili na flopu najkasnije   smile

00

Re: Zvjezdan NL projekt

UPDATE

Shot na NL25 krenuo dobro pa onda loše pa onda opet dobro i onda katastrofa big_smile Sreća pa me spasio rakeback pa imam još bankroll za limit. Nako događanja sa Carbon pokera odlučio sam preči na Goalwin ne zbog lošeg runna nego zbog boljeg prometa u normalne sate. Goalwin mi se čini super igram NL20 na 4 stola, a kasnije možda povećam.

Coaching ide OK. Jučer smo odradili temu 3-Bet, a za ovaj tjedan je dogovor da ga krenemo više koristi pa ćemo analizirati hendove na sessionima. Biti će veselo na stolovima big_smile
Odradili smo jedan sweat session čisto da vidimo kako radi i naravno 3 natkupa u stotinjak hendova big_smile

10

Re: Zvjezdan NL projekt

UPDATE

Dosada odigrano na Goalwinu je ok, ima svega ali glavno da profit raste. Od početka coaching bankroll mi se uduplao big_smile

Danas smo na sessionu gledali video moje igre na NL20. Nije bilo nekih situacija ali bilo je nekih grešaka koje će se ispraviti.

Nisam baš postao hendove na forum ali to ću popraviti. Glavno da radim volume svaki tjedan što mi je u prošlosti bio problem. Ovaj mjesec sam odigrao oko 40k hendova, cilj je bio 50k ali valjda će biti ovaj mjesec mada je mjesec kraći par dana. Graf ću staviti u ponedjeljak jer će to biti 4 tjedna coachinga.

Dosada sam igrao u komadu sessione po 3,4 ili 5 sati što baš i nije dobro jer gubim koncentraciju nakon sat ili dva. Sada prakticiram sessione po jedan i pol sat i napravim ih 3 ili 4 na dan.

Još jedna novost koju sam si uveo je zagrijavanje mozga za poker prije sessiona kao npr. zagrijavanje prije sportske aktivnosti. Dosada mi se događalo da na početku sessiona redovito izgubim stack bezveze što dovodi do tilta i naravno loše igre kroz ostatak sessiona. Prije sessiona prođem kroz neke hendove ili krenem igrati na NL4 par minuta na dva stola i mogu reći da pomaže.


20

Re: Zvjezdan NL projekt

UPDATE

Evo graf za siječanj. Početak grafa je NL10, sredina je NL25. Ostatak je NL10 i NL20 na Ongame. Sada shotam na NL30 i razlika je velika naspram NL10 i NL20.

10

Re: Zvjezdan NL projekt

http://www.lowbird.com/data/images/2012/02/pr0gramm-2240-156e.gif

30

Re: Zvjezdan NL projekt

UPDATE

15BI

00

35

Re: Zvjezdan NL projekt

uhhhh ovo boli, ali takav je ongame.... kad se to uspije izdrzati onda nema problema za dalje smile

00

Re: Zvjezdan NL projekt

UPDATE

Osjetim da mi igra napreduje ali me ubija varijanca sad

Ovaj mjesec je -27 BI  ispod EV

00

37

Re: Zvjezdan NL projekt

Fuuuu, ruzno al valljda ce linije pomirit..  hmm
Sretno dalje

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Zvjezdan NL projekt

UPDATE

Katastrofa.....

Ciljevi za ožujak:
-povećati volume
-više učiti

Graf za veljaču

00

39

Re: Zvjezdan NL projekt

sad

Krenut ce prema gore, pratim napredak  wink

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Zvjezdan NL projekt

UPDATE

Ožujak je bio dobar mjesec, downswing je prestao i uspio sam sa NL10 doći nazad na NL30. Jedino sa čim nisam zadovoljan je volume koji radim, to će biti cilj za ova mjesec, barem 50k hendova.


00

Re: Zvjezdan NL projekt

jebeno. very nice wink

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00