Tema: 2/6638

Nije baš za pohvalit lova, ali evo da i ja nešto stavim u ovu temu kad je već toliko igrača.

http://i.imgur.com/zmChZ.jpg

20

Re: 2/6638

nice...

ili jesi ili nisi
10

Re: 2/6638

sick nije bitna lova, ko jos igra radi love gj...

9150
10

Re: 2/6638

sick <3

00

Re: 2/6638

šteta, dobio bi 50% vise da si bio prvi.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: 2/6638

ovi turniri se jedino isplate igrat ako si registriran za njih i onda ako si u prvih 200 ulaziš na frerool 1500$ 200 natjecatelja i prvih 30 još ima neke negrade cca 1k$ ja san osvoji u sječnju 2 i treba san dobit ulaznicu za frerool ali sjebala me ta prijava

ili jesi ili nisi
01

Re: 2/6638

gratz i sve to, ali radije ti preporučam da počneš igrati nešto što nije totalni gubitak vremena  hmm  (ovo je po meni cak i gore od zynge gdje se bar zabavljaš dok igraš).

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
11

Re: 2/6638

za field i uspjeh svaka čast .

Savjet si već vjerojatno dobio da to pokušaš ponoviti na turniru s BI . puno sreće i uspjeha  smile

00

Re: 2/6638

ako nisi imao nista pametnije za raditi taj dan, onda bravo za tebe ubio si cca 4 sata..., ali ako su ti ovakvi freerioll turniri svakodnevnica onda nemam rijeći...

I btw, trebalo bi u naslovu teme napisati "warning freeroll brag -  i onda bio sam  2 od miljon igraca" jupi....

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
11

10

Re: 2/6638

Cestitke na rezultatu

when you feel like quitting think about why you started..
10

Re: 2/6638

svaka čast za field, ali pobogu

pa radije igraj NL2.

Isto tako,sumnjam da ćeš mnogo naučiti igrajući ovakve turnire.Igrao sam nekoć i sam slične stvari i to je gubitak vremena.
Uzmi kakav no deposit bonus, prođi osnove 6max-a(materijala ovde za to imaš dovoljno) i deri nl2.

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
11

Re: 2/6638

za to vrijeme si mogao nakupiti boca u vrijednosti 100 kuna

ne znam koji bi me očaj natjerao da buljim u ovu debilnu igru 4 sata za tu lemuzinu hmm

31

13

Re: 2/6638

Bravo,bravo,svaki početak je težak,lova nije bitna.Vitor BORBA Ferreira Rivaldo.GL.

00