751

Re: Opčenita pitanja za HM

da,to napravim uvijek,ali ako ovaj drugi izade isto ju nece ucitat

00

752

Re: Opčenita pitanja za HM

laxzg napisao:

Trail verzija hema.

na starsima pod options imas za ukjlucit opciju da it savea hand history. S najnovijim updareom ti  je po defoaltu iskljuceno. Mora ti biti ukljuceno

 
kako da updejtam novu verziju?malo sam pglu..

00

753

Re: Opčenita pitanja za HM

Igrao sam turnire u kojima se dobiva ticket, 8$ 36man gdje se dobije $215 tiket ak si prvi, i neki sat od 82$ takoder gdje dobijes tiket za $215 turnir,a problem je sta mi u hm2 piše da sam down 8$ i down 82$ na grafu, a ne daje mi +215$, sa jednim tiketom igram turnir, a drugi sam u T$ pretvorio, i zanima me postoji li nacin u HM2 da se to nekako editira??

bolje ispasti glup nego iz aviona
00

Re: Opčenita pitanja za HM

Igra li netko od ekipe na Entractionu sa 1.12.03 crackanim, dali radi sve oke?

''Ne plaćam porez, plaćam rake.''
00

755

Re: Opčenita pitanja za HM

Mislim formatirati disk i ponovno instalirati Windows, jeli mogu sačuvati HandHistory iz hema i samo ga ubaciti opet, hoće li ostati svi igrači i statistike? Hvala

playing poker you should try to minimize your losses and maximize your profit
00

756

Re: Opčenita pitanja za HM

moguće je, pronađi HMArchive i to sve kopiraj na stik, kasnije kad instaliraš novi win i hem, zalijepiš ga tamo na mjesto gdje je prije bio i to radit će ti

00

757

Re: Opčenita pitanja za HM

"the following error occured when trying to open the database:Failed to establish a connection to "127.0.0.0"..
ovo mi se otvori kad pokrenem HEM...u cemu je problem?

00

758

Re: Opčenita pitanja za HM

nije povezan sa SQL-om
Ili nemaš instaliran SQL ili te nešto zajebava

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

759

Re: Opčenita pitanja za HM

imam to instalirano...do sada je svo normalno radilo,ne znam u cemu je sada problem...

00

Re: Opčenita pitanja za HM

skype pa rješimo

00

761

Re: Opčenita pitanja za HM

Ne mogu filtrirat u hemu da vidim graf od jednog sessiona ili određenog dana nego samo mogu vidit sve ruke?? Kako to rješit? hmm

00

Re: Opčenita pitanja za HM

chech napisao:

Ne mogu filtrirat u hemu da vidim graf od jednog sessiona ili određenog dana nego samo mogu vidit sve ruke?? Kako to rješit? hmm

cash games->graphs -> klikneš na all hands i onda napraviš filter po danu koji te zanima .

možda ima i drugih načina al ja neznam

00

763

Re: Opčenita pitanja za HM

To je problem što to ne mogu napravit, npr kad stavim graf after određenog vremena meni je prazan list(a igra sam poslije tog vremena)..

00

Re: Opčenita pitanja za HM

selektiraj na SPECIFIC DAY . pa ćeš vidit . trebalo bi raditi , ako taj dan nisi igra ima ćeš prazno obv

00

765

Re: Opčenita pitanja za HM

možda ti je problem u vremenu. stavi si za stars (ako igraš na starsu) +6

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

766

Re: Opčenita pitanja za HM

Hvala adzi i ivica, stavio sam na +6 i sad je dobro

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Ima li još ljudi koji igraju na Everleaf mreži . Da li imate problema s importanjem handova u HEM ??

http://forums.holdemmanager.com/manager … rleaf.html

00

Re: Opčenita pitanja za HM

da li itko zna rješenje za ovaj problem , kad bi trebao update HEM-a i da li imate sličnih problema ?

00

769

Re: Opčenita pitanja za HM

bok ljudi..
skinuo sam crack verziju pokertrackra.  problem je u tome da nijedan igrac nema pripadajuce statse, nego ima statse nekod drugog igraca. tako da ih moram uvijek poslagati desnim klikom..
igram na party pokeru i tamo sam vec namjestio preferred seating al na pokertrackeru nigdje nemam tu opciju. 
moze pomoc?

00

770

Re: Opčenita pitanja za HM

Ovako, imam hem2 original, igram na entractionu, tamo nema preffered seat već sjedim na svakom stolu na drugom mjestu, e sad, kad se pokažu statsi svaki put moji statsi budu na npr. 3 sjedalu a ja sam na 5. sjedalu i uvijek moram ručno zarotirat statse. Kako da to riješim da mi se uvijek hud-ovi prikažu korektno da ne moram ručno vrtit?

00

Re: Opčenita pitanja za HM

jel postoji neki nacin da importam hand sa ongame?
za vrime igre mi je bloka softver, tocno na kraju handa pa nije osta sacuvan na kompu
nasa san ga u hh od bwina
jel postoji nacin za importat ga u hem?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

772

Re: Opčenita pitanja za HM

Probaj Hand importing=>manual hand import=>import file

00

Re: Opčenita pitanja za HM

shacal napisao:

Probaj Hand importing=>manual hand import=>import file

nema fajla, u tome i je problem

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

774

Re: Opčenita pitanja za HM

zna li netko kako izbrisati database al ne cili nego da ostane sve od 1.1.2012 nadalje?

00

775

Re: Opčenita pitanja za HM

Leon napisao:

zna li netko kako izbrisati database al ne cili nego da ostane sve od 1.1.2012 nadalje?

Probaj pod options/settings/purge hands

Ako si na to mislio...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00