Tema: maliMRAV

Poštovanje!

Poker sam igrao nekih 3 godine i lutao od nl10 do nl100 sa nekih 300k ruku i minusom od nekakvih 2500$
Na turnirima sam imao full time zaradu nekakvih 25k dva veca donkamenta tako da sam negdje kontam u malom plusu pošto sam vise od 7k cashouto

tada sam prestao jer sam 3.5k preostalih na racunu  zdonkao 2010 na 2-4 i 36 u niti 5k ruku  big_smile

posljednjih godinu i neš sitno posvetio sam se pokeru full time uz standard job koji mi ne oduzima više od 4 sata dnevno i imam vremena.

mislim ozbiljno zapoceti poker karijeru na nl50 sa 3000$ na 4 stola za početak

imam nekoliko pitanja za iskusne pa molim za podršku i pomoc.

imam striktno zadanu strategiju,volju,disciplinu i novac za start pa me zanima sljedece:

1.ukoliko startam sa nl50 od recimo 1.3 na 4 stola i do 6 mjeseca uspijem igrati nl100 na 8 stolova po min.10 do max.13 sati na dan dali cu uspjeti postati supenova do kraja godine,okvirno jer neznam koliko bi recimo na 8 stolova nl100 10 sati mogao dnevno skupiti bodova pa da se znam skontati?

2.ukoliko uspijem postati do kraja godine supernova koliko ce mi to otprilike otvoriti bonusa u novcu naravno-okvirno?

3.prije pocetka uzeo bih par sati nekog iskusnog sa foruma dapopravimo  ev.greške prije pocetka mukotrpnog rada koji me ocekuje pa slobodno se ponudite uz naravno neke osnovne reference i uvjete.

toliko za sada,hvala unaprijed

00

Re: maliMRAV

visoko si ti digao tu ljestvicu sto se tice dnevno vremena igranja i vip statusa, ali kako bilo, puno srece u naumu i nek te curi karta smile

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

Re: maliMRAV

1. vjerojatno bi uspio i na NL50 bez move upa na NL100 ako mislis igrati 4 stola x 10 sati/dnevno. Sa NL100 sigurno uspijevas.

2. za SN ti treba 100k VPPa, ako pomnozis sa platinum statusom kroz godinu, to je 250k FPPa koje u komadu promjenis za 4000$+ 1200$ u stellarima (10+10+10+50+50....)= 5200$ + upad na tjedne i mjesecne freerollove + eventualna tvoja zarada

3. ima dosta ekipe koja crusha te limite, valjda ce ti se javiti. mislim da je rufmichan666 stavio oglas za coaching neki dan

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: maliMRAV

http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=7103

ili jesi ili nisi
00

Re: maliMRAV

nije ti realno postavit si 10 do 13 sati dnevno posebno ako imas nesto drugo za radit u zivotu.
ja sam prosla dva tjedna na bolovanju igro po 6 sati dnevno i islo mi je lagano na *urac  big_smile
da moram grindat 10 sati svaki dan umro bi. mozda ako si super nabrijan ali ni to nece trajat dugo.

uglavnom, sretno...

00

Re: maliMRAV

Igraj 6-8 h max, radi pauze medju sessionima i pogledaj poker as a job serijal sa cardrunnersa. Nema sanse da toliko igras i ne ispalis, nije isto radit neki posao klasican 10 h i igrat poker, u pokeru moras uzimat pauze, odmore i sl da razbistris glavu

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
10

Re: maliMRAV

whitewalk3r napisao:

nije ti realno postavit si 10 do 13 sati dnevno posebno ako imas nesto drugo za radit u zivotu.
ja sam prosla dva tjedna na bolovanju igro po 6 sati dnevno i islo mi je lagano na *urac  big_smile
da moram grindat 10 sati svaki dan umro bi. mozda ako si super nabrijan ali ni to nece trajat dugo.

uglavnom, sretno...

sorry što nisam bio precizniji,uglavnom  mislim igrati 10h ak sati dnevno pon.-petak subota i ned. free eventualno nekad nedjeljom 1-2 veca turnira.

pošto nednevno imam nekakvih obaveza a hocu imati mir koji mislim da  je potreban igrati cu od 22:00h do 6 sati ujutro što je 8 sati dnevno sigurnih.

prije sam igrao na party i full tilt tako da neznam previše u detalje oko bodova,osnovno znam,uglavnom mislite da vec na nl50 4-8 stolova sa par sati dnevno imam supernovu?

00

8

Re: maliMRAV

nije precizno al okvirno češ znati ...

http://www.pokerstars.com/vip/calculator/

00

Re: maliMRAV

u komadu ces igrat 8 h cash game ??? jbt, pa roba je napisao kad je lovio sne da je radio pauze, a ti ces rokat u komadu stvarno sick
http://images.cheezburger.com/completestore/2009/7/30/128934746816618716.jpg

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

Re: maliMRAV

pitat cu te oces rokat 8h u komadu kad te uhvati downswing i kad neces moc dobit hend, kad ce te svaki flop fulat i kad ces konstantno morat foldat na turnu i riveru jer ces bit beatan i gubit ces gro bez showdowna a kamoli na showdownu kad ce oni gađat 2,3,5,8 outova... sjebanije je nego sto mislis!

00

11

Re: maliMRAV

Mrtvi Jazavac napisao:

pitat cu te oces rokat 8h u komadu kad te uhvati downswing i kad neces moc dobit hend

pravi igrači nemaju ovaj leak u svojoj igri  big_smile

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: maliMRAV

3k$ je sasvim dovoljno za NL50, ja sam fan grindanja na malo stolova!
Savjetovao bih ti da ne razbijaš glavu nekakvim  SNE projektima, bolje depositaj na neki lijevi site sa rb, recimo ongame i grindaj 6 stovola max,  6max.  . Igraci su lošiji, imaš rb i vro brzo ćeš move upati !

Sretno u svakom slučaju!

Zadnji popravljao hendrixjimmi (17-02-2012 17:08:22)

00

Re: maliMRAV

hendrixjimmi napisao:

3k$ je sasvim dovoljno za NL50, ja sam fan grindanja na malo stolova!
Savjetovao bih ti da ne razbijaš glavu nekakvim  SNE projektima, bolje depositaj na neki lijevi site sa rb, recimo ongame i grindaj 6 stovola max,  6max.  . Igraci su lošiji, imaš rb i vro brzo ćeš move upati !

Sretno u svakom slučaju!

+1

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

Re: maliMRAV

Mrtvi Jazavac napisao:

pitat cu te oces rokat 8h u komadu kad te uhvati downswing i kad neces moc dobit hend, kad ce te svaki flop fulat i kad ces konstantno morat foldat na turnu i riveru jer ces bit beatan i gubit ces gro bez showdowna a kamoli na showdownu kad ce oni gađat 2,3,5,8 outova... sjebanije je nego sto mislis!


gle pa nisam rekao da cu igrati 8 sati u komadu,čovjek sam i moram na wc,nešto pojest,rastegnuti se itd. pola sata-sat gore dole nije bitno toliko

00

Re: maliMRAV

hendrixjimmi napisao:

3k$ je sasvim dovoljno za NL50, ja sam fan grindanja na malo stolova!
Savjetovao bih ti da ne razbijaš glavu nekakvim  SNE projektima, bolje depositaj na neki lijevi site sa rb, recimo ongame i grindaj 6 stovola max,  6max.  . Igraci su lošiji, imaš rb i vro brzo ćeš move upati !

Sretno u svakom slučaju!


3k za nl50 mi je super jer to je 60BB-a i ne želim ako me krene loše da se bediram i da me pritisak ubija.

koji site mi preporučaš konkretno?
uzmi u obzir da cu gro handova igrati od 22 do 6 ujutro,a neznam kakav je promet na tim stranicama u to doba i dali cu moci 6-8 stolova igrati bez previše čekanja.

gle,imam još vremena za odluku svaka informacija je dobrodošla,laptop na kojem sam igrao ne zadovoljava više,u ponedjeljak idem po 2x monitora sve ostalo je kompletirano.

ovo sa supernovom mi moram priznati izgleda dosta škrto(5k za 100k bodova) a za koje trebaš poprilicno grijati stolicu.

00

Re: maliMRAV

Slazem se s hendrixom da ides na neki drugi sajt. Ja isto preporucam OnGame.
Sta se tice Starsa i supernove, to ti nije toliko zahtjevno u godinu dana koliko si ti to zamislio.
Za supernovu mislim da trebas napraviti oko 12-13k$ rakea, a to ti ja na 50nl nista u godinu dana. To skupis da igras 2-3 sata dnevno 4-6 stolova za 10 mjeseci. i manje.

Ako se malo potrudis, mozes naci neki soft site na kojem imas rb 40-50% sto ti je vise od starsove supernove i na kojem ces na 4-6 stolova imati solidan wr uz rb.

00

Re: maliMRAV

rounder1984 napisao:

Slazem se s hendrixom da ides na neki drugi sajt. Ja isto preporucam OnGame.
Sta se tice Starsa i supernove, to ti nije toliko zahtjevno u godinu dana koliko si ti to zamislio.
Za supernovu mislim da trebas napraviti oko 12-13k$ rakea, a to ti ja na 50nl nista u godinu dana. To skupis da igras 2-3 sata dnevno 4-6 stolova za 10 mjeseci. i manje.

Ako se malo potrudis, mozes naci neki soft site na kojem imas rb 40-50% sto ti je vise od starsove supernove i na kojem ces na 4-6 stolova imati solidan wr uz rb.

naj vjerovatnije si u pravu,onoliko koliko sam pogledao ako ne ideš na supernova elite RB i nije neki +- nekih 20% izađe ako krivo ne gledam.

mene samo hebe to što nakon fulltilta i njegovog kraha gdje sam onako ko hobi popušio 700$ ok nije neka lova al sad se mislim baviti ozbiljno i svoje vrijeme i lovu uložiti u poker a starsi mi izgledaju nakon svega nekako najsigurnije iako je to sve relativno  roll

neznam....

00

Re: maliMRAV

btw. koliko je teško odnosno dali je uopce moguce recimo na nl100 u 9 mjeseci sa dna doci do elite vip statusa?

ja mislim da je to samoubojstvo ako je uopce moguče!

tako da kad bih do kraja godine uspio biti supernova pa s tim statusom u 2013 godini krenuti sa nl100 ili nl200 to bi vec MOŽDA  bilo izvedivo,pitanje je samo imam li to financiskog smisla,mislim koliko bi izvukao iz tog i isplati li se?

00

Re: maliMRAV

Pa niko ne kaze da moras svu lovu drzati na stranici. Drzis koliko ti treba za igru i resto na MB. Ja na stranici drzim samo 15bi

00

Re: maliMRAV

SNE ti je malo vise od 100k$, pa si sam racunaj koliko je isplativo.
Btw, ako ne mislis kretati od 200nl, ja nebi ni probao. I obv, da je banka ogromna

00

Re: maliMRAV

rounder1984 napisao:

SNE ti je malo vise od 100k$, pa si sam racunaj koliko je isplativo.
Btw, ako ne mislis kretati od 200nl, ja nebi ni probao. I obv, da je banka ogromna

100k olara???

to već zvuci primamljivo....nice, koja razlika od supernove

uuuu treba užariti stolicu za to do usijanja,kada bi se za to odlucio prvo bi kupio stolac od minimalno 5k kuna lol

00

22

Re: maliMRAV

ak ne igras puno stolova i puno vremena nemoj ni razmisljat o SNE, nije to nesto lagano sportski...

00

Re: maliMRAV

http://www.index.hr/images2/Aeron5V.jpg



kažu da je ovo najbolji ergonomski stolac koji se može kupiti

Herman Millers Aeron je, to nitko ne spori, najbolji ergonomski stolac koji možete kupiti. Niti jedan drugi uredski stolac ne opušta vaša leđa, ramena i vrat kao što to čini Aeron. Zahvaljujući posebnim patentiranim materijalima od kojih je Aeron napravljen, vaše će se tijelo znojiti manje nego na bilo kojem drugom stolcu.

Herman Millers Aeron je skup stolac, a tako i izgleda. Aeron nije samo stolac, nego i simbol uspješnog biznisa, glamura, moći i umjetnosti. Kao niti jedan stolac u povijesti, Aeron je postao simbolom uživanja u trijumfima nove ekonomije. Jedna epizoda serije Will and Grace bila je posvećena Aeronu, Aeron ima svoje mjesto i u Muzeju moderne umjetnosti u SAD-u.

00

Re: maliMRAV

http://i1126.photobucket.com/albums/l602/tommyho_poker/reggrind.jpg

ovo je tako dobro,a koliko pita kuna pojma nemam hmm

00

Re: maliMRAV

http://i1126.photobucket.com/albums/l602/tommyho_poker/Fridge.jpg big_smile  big_smile  big_smile

20