Re: Namjestene nogometne utakmice

krampus napisao:

Fora je u tome sto ja uopce to neplacam!! big_smile  big_smile  big_smile

Ti majke mi nisi normalan. roll

20

Re: Namjestene nogometne utakmice

cropoker500 napisao:
krampus napisao:

Fora je u tome sto ja uopce to neplacam!! big_smile  big_smile  big_smile

Ti majke mi nisi normalan. roll

Jbg covijek ne zeli da mu se plati kaze da dovoljno zaradi samim uplatama!

00

28

Re: Namjestene nogometne utakmice

Ok, a cemu tocno sluzi ova tema?

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Namjestene nogometne utakmice

dajbogati napisi onda neku utakmicu koja je namistena i gg. <3

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Namjestene nogometne utakmice

Napisat cu kad cu imat!
Tko hoce neka igra tko nece nemora!
Ne prisiljavam nikog!
Ne zelim pljuvanje nakon meca!
Objavit cu listice od 100-500 e uloga!

00

Re: Namjestene nogometne utakmice

krampus aj me dodaj na msn il mi posalji mail na tomy-loco@hotmail.com da te nesta pitam u vezi ovog,pm ne radi..

00

32

Re: Namjestene nogometne utakmice

paradoxX napisao:

krampus aj me dodaj na msn il mi posalji mail na tomy-loco@hotmail.com da te nesta pitam u vezi ovog,pm ne radi..

eto,netko je već zagriza

00

Re: Namjestene nogometne utakmice

ne baljezgaj gluposti,nemas pojima sta ga hocu pitat

02

Re: Namjestene nogometne utakmice

Nemam ti se potreba javljat na msn ili email
UTAKMICA SE NE PRODAJE!
Objavit cu tu!

00

Re: Namjestene nogometne utakmice

Kad je tekma subota ili nedjelja?Pa da se uvjerimo,imo sam jednog lika na fejsu koji je dva puta stavio prelaz tocno prije pocetka i oba puta je proslo,pa me bas zivo zanima ovo,vrlo vjerojatno engleska 2 il 3 liga ili one desne lige finska,estonska itd

00

36

Re: Namjestene nogometne utakmice

najgora tema ikad :fp

00

Re: Namjestene nogometne utakmice

Jel ti stvarno mislis da za te namjestene utakmice ,iz engleske,škotske norveške itd itd nebitno odakle,ti odavdje saznao za to?
pa da tolko ljudi sazna za namjestenu utakmicu za 2 dana bi svi bili u zatvoru

njih milijun stavlja te kao dojave po internetu i normalno je da neke moraju i proci,
neznaci odma da je namjesteno....

10

Re: Namjestene nogometne utakmice

prvo ste se smijali,sad se svi lože haha
baš me zanima šta će biti  lol

ili jesi ili nisi
00

Re: Namjestene nogometne utakmice

ivan031 napisao:

Jel ti stvarno mislis da za te namjestene utakmice ,iz engleske,škotske norveške itd itd nebitno odakle,ti odavdje saznao za to?
pa da tolko ljudi sazna za namjestenu utakmicu za 2 dana bi svi bili u zatvoru

njih milijun stavlja te kao dojave po internetu i normalno je da neke moraju i proci,
neznaci odma da je namjesteno....

kako ne? big_smile

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Namjestene nogometne utakmice

Kad budes stavio utakmicu stavi i sliku tiketa na koji su uplacene ozbiljne pare

00

41

Re: Namjestene nogometne utakmice

Don Stefanello napisao:

Kad budes stavio utakmicu stavi i sliku tiketa na koji su uplacene ozbiljne pare

icwudt  smile

00

42

Re: Namjestene nogometne utakmice

pajk vracam ti lovu nakon sto covjek objavi o kojoj je utakmici rijec
ako me beres

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: Namjestene nogometne utakmice

Posaljem ti 3 eura na starsu za dojavu. saljem prvi

I have the nuts
00

44

Re: Namjestene nogometne utakmice

butko napisao:

pajk vracam ti lovu nakon sto covjek objavi o kojoj je utakmici rijec
ako me beres

berem te

ak me beres

00

Re: Namjestene nogometne utakmice

Tonac napisao:

Ok, a cemu tocno sluzi ova tema?

+1

Ili želiš prodavat dojave ili si jako glup.

Trećeg nema. Razlog zašto želiš prodavat dojave je svima jasan, zarada.

Razlog zašto si jako glup je što ne shvaćaš da ako i nekim slučajem imaš istinite informacije o namještenoj utakmici, time što ona postaje public mogućnost prolaznosti iste se smanjuje. Pri kraju svake godine na vijestima objave da su kladionice zaradili preko milijardu kuna (samo one u Hrv), svatko tko je imalo informiran ili razmišlja glavom zna da su kladionice povezane te surađuju zajedno da spriječe velike gubitke i ostvare sebi veću zaradu. To možeš vidjet na primjeru pada tečaja na neku utakmicu. Evo recimo naš frend @paradoxx je rekao da je bilo dojava iz nižih engleskih ili finskih liga. Sad ćeš doć u supersport i uplatit recimo 2000kn na tečaj 30 u singlu na utakmicu engleske 2. ili 3. lige ili još bolje finske 2. lige. Ajde nek ti nekom slučajem prođe uplata, iako teško jer gotovo svaki ulog preko 1000kn ide na autorizaciju, i hoćeš stavit još 2000kn. Uspjet ćeš nikad, dok otiđeš do drugih kladionica već će limitirat uplate, blokirat i možda uspiješ nagurat još 1k u PSK-u.
Ako kažeš da ćeš uplatit online sretno ti bilo jer osim betfaira i pinnacle (koji neće imat prijelaze u ponudi) ne vjerujem da ćeš uspjet bilo gdje stavit više od 100€. Ako i uspiješ i pogodiš kojim slučajem, limitirat će ti uplate kasnije.

Ali limitiranje uplata je nebitno, ajmo "injecting logic" kak bi Jared Tendler reko. Engleska 3. liga, vjerojatno u singlu po cijeloj Hrvatskoj se ne uplati 2k kn i sad ti dođeš i hoćeš uplatit 2 ili 4k kn na prijelaz, tečaj 30. Uopće nije sumljivo što se mene tiče...

Dalje, slušamo Jareda i pitamo se ako je ta informacija došla do mene, očito da je netko to namjestio (platio igrače, suce ili koga već) i napravio uplate prije nego je meni, randomu, dao informaciju? Gdje su oni uspjeli napravit uplatu u ovakvom sistemu? Postoje azijske kladionice koje dopuštaju velike uplate, ali to je isključivo na njihove azijske hendikepe, svatko tko se ikada kladio ozbiljnije ili je pričao sa profi kladioničarima zna i može potvrdit ovo.

I sad, igrač 3. engleske lige neće namjestit utakmicu za 100€, on će tražit min. par k €, sudac isto toliko, opet ljudi u Engleskoj imaju bolji standard, ne spuštaju se tako nisko da će se prodat za siću. Finska slično. Ostaju balkanci koje više nemaš u ponudi ništa drugo osim 1x2 i možeš uplatit toliko love da nakon što potkupiš sve ostat će ti veliki minus.

Zato u zadnje vrijeme dolazimo do toga da se čak Liga Prvaka i Kup Uefe namještaju. Zašto? Jer se na te utakmice ionako uplačuju ogromne svote novca jer ih prate nogometni fanovi iz cijelog svijeta, teže će bit skužit u sistemu jer se vrti velika lova. Inače, koliko se sjećam UEFA ili FIFA imaju svoje odjele za borbu protiv namještanja i gdje počne svaka njihova sumnja u namještane utakmice? Obv preko kladionica koje primaju nerealno velike uplate na neku utakmicu i prijave to.

Također, za kladionice rade ili su na čelima neki ugledni ljudi kojima se neće sviđat ideja da izgube veću lovu te mogu i oni preko svojih sistema djelovat na ishod ako par postane public.

Zaključak:
Možda će sutra bit postavljen par koji će proć i ja ću ispast jako glup. Tad će se dobivat PMovi gdje će se tražit određena svota novca za sljedeću dojavu. Kasnije će se pisat ovdje da su zascamani.

A možda će i past, izgubit ćete ponešto novca, a naš će kolega nestat sa foruma i nikom ništa. Probo je, jbg.

Ovaj poduži tekst sam napiso jer želim spriječit ljude da se navuku jer u današnje vrijeme neimaštine svi se polakome za lakom zaradom. Ako već želite osvojiti veliku lovu, uplatite sa tom lovom za okladu neki MTT u nedjelju i nikad ne znaš smile

42

Re: Namjestene nogometne utakmice

aj super onda postavi ti parove ili moze na pm pa cemo u pon bacit shot na NL400

00

Re: Namjestene nogometne utakmice

Kaj vi na svakog tipa u kvartu kaj pocne sa dojavama trosite ovoliko energije?

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
10

48

Re: Namjestene nogometne utakmice

niveaformen napisao:
Tonac napisao:

Ok, a cemu tocno sluzi ova tema?

... Ajde nek ti nekom slučajem prođe uplata, iako teško jer gotovo svaki ulog preko 1000kn ide na autorizaciju, i hoćeš stavit još 2000kn...

+1
meni je prije 4 godine u stanleybetu uplata od 200kn na 2.10 koef iz talijanskog kupa isla na autorizaciju big_smile

00

Re: Namjestene nogometne utakmice

niveaformen napisao:
Tonac napisao:

Ok, a cemu tocno sluzi ova tema?

+1

Ili želiš prodavat dojave ili si jako glup.

Trećeg nema. Razlog zašto želiš prodavat dojave je svima jasan, zarada.

Razlog zašto si jako glup je što ne shvaćaš da ako i nekim slučajem imaš istinite informacije o namještenoj utakmici, time što ona postaje public mogućnost prolaznosti iste se smanjuje. Pri kraju svake godine na vijestima objave da su kladionice zaradili preko milijardu kuna (samo one u Hrv), svatko tko je imalo informiran ili razmišlja glavom zna da su kladionice povezane te surađuju zajedno da spriječe velike gubitke i ostvare sebi veću zaradu. To možeš vidjet na primjeru pada tečaja na neku utakmicu. Evo recimo naš frend @paradoxx je rekao da je bilo dojava iz nižih engleskih ili finskih liga. Sad ćeš doć u supersport i uplatit recimo 2000kn na tečaj 30 u singlu na utakmicu engleske 2. ili 3. lige ili još bolje finske 2. lige. Ajde nek ti nekom slučajem prođe uplata, iako teško jer gotovo svaki ulog preko 1000kn ide na autorizaciju, i hoćeš stavit još 2000kn. Uspjet ćeš nikad, dok otiđeš do drugih kladionica već će limitirat uplate, blokirat i možda uspiješ nagurat još 1k u PSK-u.
Ako kažeš da ćeš uplatit online sretno ti bilo jer osim betfaira i pinnacle (koji neće imat prijelaze u ponudi) ne vjerujem da ćeš uspjet bilo gdje stavit više od 100€. Ako i uspiješ i pogodiš kojim slučajem, limitirat će ti uplate kasnije.

Ali limitiranje uplata je nebitno, ajmo "injecting logic" kak bi Jared Tendler reko. Engleska 3. liga, vjerojatno u singlu po cijeloj Hrvatskoj se ne uplati 2k kn i sad ti dođeš i hoćeš uplatit 2 ili 4k kn na prijelaz, tečaj 30. Uopće nije sumljivo što se mene tiče...

Dalje, slušamo Jareda i pitamo se ako je ta informacija došla do mene, očito da je netko to namjestio (platio igrače, suce ili koga već) i napravio uplate prije nego je meni, randomu, dao informaciju? Gdje su oni uspjeli napravit uplatu u ovakvom sistemu? Postoje azijske kladionice koje dopuštaju velike uplate, ali to je isključivo na njihove azijske hendikepe, svatko tko se ikada kladio ozbiljnije ili je pričao sa profi kladioničarima zna i može potvrdit ovo.

I sad, igrač 3. engleske lige neće namjestit utakmicu za 100€, on će tražit min. par k €, sudac isto toliko, opet ljudi u Engleskoj imaju bolji standard, ne spuštaju se tako nisko da će se prodat za siću. Finska slično. Ostaju balkanci koje više nemaš u ponudi ništa drugo osim 1x2 i možeš uplatit toliko love da nakon što potkupiš sve ostat će ti veliki minus.

Zato u zadnje vrijeme dolazimo do toga da se čak Liga Prvaka i Kup Uefe namještaju. Zašto? Jer se na te utakmice ionako uplačuju ogromne svote novca jer ih prate nogometni fanovi iz cijelog svijeta, teže će bit skužit u sistemu jer se vrti velika lova. Inače, koliko se sjećam UEFA ili FIFA imaju svoje odjele za borbu protiv namještanja i gdje počne svaka njihova sumnja u namještane utakmice? Obv preko kladionica koje primaju nerealno velike uplate na neku utakmicu i prijave to.

Također, za kladionice rade ili su na čelima neki ugledni ljudi kojima se neće sviđat ideja da izgube veću lovu te mogu i oni preko svojih sistema djelovat na ishod ako par postane public.

Zaključak:
Možda će sutra bit postavljen par koji će proć i ja ću ispast jako glup. Tad će se dobivat PMovi gdje će se tražit određena svota novca za sljedeću dojavu. Kasnije će se pisat ovdje da su zascamani.

A možda će i past, izgubit ćete ponešto novca, a naš će kolega nestat sa foruma i nikom ništa. Probo je, jbg.

Ovaj poduži tekst sam napiso jer želim spriječit ljude da se navuku jer u današnje vrijeme neimaštine svi se polakome za lakom zaradom. Ako već želite osvojiti veliku lovu, uplatite sa tom lovom za okladu neki MTT u nedjelju i nikad ne znaš smile


Ovaj gospodin mi je bar 5 puta dosao sa "Imam dojavu"
Sta mislite jel proslo?

20

Re: Namjestene nogometne utakmice

Ima mnogo idiota s glupim komentarima!
Niveaformen spominje lik prodaju utakmica posto ocitno nezna citat ili koji kurac!
Rekao sam da ne zelim novce za tekmu niti cu zelit a s obizirom na tvoje lupetanje na uplata malo se varas i mozes ti stavit i 10 000 kn na jednu tekmu jedna rezultat samo treba malo razmislitRecimo kladionici hrvatske lutrije prima uplata na JEDAN listic s jednim parom kvotom 30 do 4 000 kn a kasnije mozes stavitz jos 4,5 po 600.700 kn!
Uglavnom neda mi se s nikim raspravljat a niti imam namjere nestat s foruma kao nsto neki najavljuju htio samo pomoc da malo zaradite jer kao sto sam rekao covijek mi dao nekoliko utakmica koje su prosle samim tim sam povjerovao da ima dobre tekme jer svatko moze pogodit jedan ili dva prelaza s kvotom 30 sve vise od toga ako bi se radilo o pogadanju je nemoguce!
Public bet spominjes to su gluposti za malu djecu i public bet nemozemo mi svi napravit!
I nisam glup da tekmu dajem 10 sati ili jedan dan prije pocetka!
Molio bi se da se zatvori ova teme nakon utakmice koju postavim jer stvarno ne zelim s nikim o nicem raspravljat a najmanje o tome da sam dosao tu da vam prodajem neke stvari!

00