26

Re: IPT Nova Gorica

Svidja mi se turnir (mozda zato jer me ide tongue)... Struktura nije prespora, ni brza. Baš je taman.
Field nije tolko loš kolko sam očekivao. Bilo je loših, ali ne nekih suludih ribetina. Večinom su im leakovi da callaju previše (postflop), previše tightaju i ostale sitnice... Ali sve u granicama neke normalne.. Ništa ogromno da bi mogao reći da su užasni.

Sve u svemu, jako dobro sam igrao, adjustao se jako dobro. Blefao kad je trebalo, zatightao kad mi nisu vjerovali. Ni u jednom trenutku nisam bio all in i sve kaj sam dobio je bilo u malim ili srednjim potovima.

Nadam se da će ići tako i dalje. I da će me poslužiti sreća kad bude trebalo (ako bude trebalo tongue).

PS: bilo je samo 95 igrača danas (dan 1A). Manje nego sam očekivao. Vjerojatno sutra dolaze ribetine talijani (oni koji rade i ne igraju poker profesionalno).

40

Re: IPT Nova Gorica

Live chipcount; roba je trenutno 36.
http://www.paganoevents.com/index.php?o … mp;lang=it
poznate su i nagrade:
1 EUR 140.000,00
2 EUR 74.000,00
3 EUR 46.000,00
4 EUR 37.000,00
5 EUR 29.400,00
6 EUR 23.900,00
7 EUR 18.300,00
8 EUR 12.740,00
9-10 EUR 9.990,00
11-12 EUR 8.300,00
13-14 EUR 7.500,00
15-16 EUR 6.660,00
17-20 EUR 5.820,00
21-24 EUR 5.270,00
25-28 EUR 4.700,00
29-32 EUR 4.160,00
33-40 EUR 3.600,00

Sretno Roba!!!!!

00

28

Re: IPT Nova Gorica

Go go go go!!!! Držimo fige za FT

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: IPT Nova Gorica

haha,eno i Varnice i to na 30.mjestu, jao onom tko ga natkupi   big_smile

gl Roba

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

30

Re: IPT Nova Gorica

by roba @twitter:
165k. Poduplao se na minieriju u sick handu... Stavit cu kasnije na forum.

prema chipcountu trenutno 9. sa 180k. sick.. gl

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

31

Re: IPT Nova Gorica

stu napisao:

by roba @twitter:
165k. Poduplao se na minieriju u sick handu... Stavit cu kasnije na forum.

prema chipcountu trenutno 8. sa 180k. sick.. gl

FYP

00

Re: IPT Nova Gorica

ima na pokerstarsblog.it...
http://www.pokerstarsblog.it/italian_po … 91611.html

Da UTG apre Minieri 4.300, chiama Ventoso da HJ e chiama il BB Vukovic. Flop 3c 8h 6d. Checkano BB e Minieri. Ventoso esce 9.200, Vukovic sale a 22.000, Minieri tribetta 70.000, Ventoso folda e Vukovic pusha per 400 chips in più. Minieri chiama con Ks Qh, Vukovic mostra 7s 7d. Turn Js 2c.

gl

Zadnji popravljao iAcesHigh (03-03-2012 22:29:35)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
20

33

Re: IPT Nova Gorica

wtf se tu dogada, poker je potpuno poludio smile
ajmo roba!!! glgl

Zadnji popravljao knez (03-03-2012 22:43:35)

10

Re: IPT Nova Gorica

http://www.pokerstarsblog.it/R%20Manuel%20Kovsca%20%20DSC_3476.jpg

GO GO GO

80

35

Re: IPT Nova Gorica

vamos

00

36

Re: IPT Nova Gorica

OMG, ne mogu vjerovat kolko netko moze sretan biti...
Dobio sam najgori raspored sjedenja, lijevo od mene - minieri, agro ukrainac, solidan slovenac, desno - 3 ribetine i jedan weak srbin.
Steal mi nikako ne može proči, ako ne dobijem 3bet, ribe će me callati.

Onda sam još card dead bio neko vrijeme. Prvo sam tightao, i onda kad sam već neko vrijeme konstantno foldao, probao sam stealati s solidnim handovima, ali nije prošlo.

Onda sam probao callati steal i igrati postflop, tj. plan mi je bio uzeti post postflop, ako dodje povoljan board. Ni to nije prošlo i pao sam na 120k.

Desno od mene, riba ima oko 25k i tighta i stalno govori kako loše karte dobiva. CO opena do 6k i riba zgura s SB-a. CO (uzasno glup i iritantan lik koji stalno bolivuda i par put prije je imao sreće kaj nije ispao) maše glavom i nešto mrmlja i nakon 3 minute folda!
Slijedeći hand opet gura all in (BTN) i nalazim 88 i callam. Ima QTo. Flop: K86r, turn: J, river A.
Znam da je flip preflop, ali nevjerojatno da mi mogu natkupiti u istom turniru dva put set vs ništa.

Padam na 75k. Dobivam AA na MP-u i iako je na BB-u riba koja voli doplatiti rejz, ne rejzam više jer se nadam da će netko 3betati. OBV, svi foldaju i ovaj doplati s 75o. Flop K75ss, ja cbet on gura...

Padam na 21k. Dobivam AQ na MP-u. BB-a nema i izgleda ko da ću gurati ATC. Zguram, CO plača (KQ), BTN shipa i svi foldaju.
AQ vs AK. board: 94249
Konačno da i mene posere. Dižem se na 40k. Prođu 2 kruga, 2 put sam gurao s AQ i 88 i svi su foldali. Opet sam na 40k jer su mi blindovi uzeli to što sam dobio. Zguram K7s s CO-a i BB nalazi AQs. I out sam na 42. mjestu.

Ribe desno od mene su tako loše da mi se gadi što su ušle u lovu.
Cijeli turnir sam odigrao jako dobro. Nisam imao nijedan setup na moju stranu. Ni neznam dal sam uopće koji flip dobio.

40

37

Re: IPT Nova Gorica

gg  sad

00

Re: IPT Nova Gorica

Daj mb da posaljem

00

Re: IPT Nova Gorica

izgleda da ce bagić na FT ! gl !

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

40

Re: IPT Nova Gorica

miroror napisao:

izgleda da ce bagić na FT ! gl !

je li on iz zadra?

00

41

Re: IPT Nova Gorica

http://img854.imageshack.us/img854/127/lousypicdario.jpg

40

Re: IPT Nova Gorica

gg

ili jesi ili nisi
00

Re: IPT Nova Gorica

roba59 napisao:

http://img854.imageshack.us/img854/127/lousypicdario.jpg

ajd bar si ga uzeo onaj hand big_smile

šteta što nije bilo više sreće...gg

00

44

Re: IPT Nova Gorica

Ovaj Bagić je bio na mom stolu i sjedio je odmah desno od mene. On je spomenuta riba koja me dobila s QT.
Lik je imao solidan broj žetona kad sam došao na taj stol (oko 100k). Nije odigrao ni jednu ruku. Blindovi su ga pojeli do tih spomenutih 25k. Kad je gurnuo 40k s QT i callao sam ga, frajer je ustao i počeo govoriti "znao sam da nesmijem forsirati na ništa", drugi mu kaže "imaš flip" on i dalje "znao sad da ako ću forsirati da ću izgubiti". I onda kad se okrenuo board: "ajde da i ja jednom dobijem na ništa". big_smile
Nakon tog handa je rekao par put za redom da više do love ne igra ništa, da  će i KK foldati.

Hand kad sam imao AA, imao je AT i poslije ruke je govorio: "znao sam da kad me onako posralo prije, da mi se mora vratiti pa sam foldao AT. Da sam rejzao, ovaj s AA bi me rerejzao i izgubio bih".

00

45

Re: IPT Nova Gorica

Da se vratim na hand s Minieriom.

iAcesHigh napisao:

Da UTG apre Minieri 4.300, chiama Ventoso da HJ e chiama il BB Vukovic. Flop 3c 8h 6d. Checkano BB e Minieri. Ventoso esce 9.200, Vukovic sale a 22.000, Minieri tribetta 70.000, Ventoso folda e Vukovic pusha per 400 chips in più. Minieri chiama con Ks Qh, Vukovic mostra 7s 7d. Turn Js 2c.

UTG Minieri otvara 4.300, calla HJ i ja na BB-u. Flop 3c 8h 6d. Chekiram, Minieri chekira i HJ (riba koja je openala do 6k i foldala do 25k, te riba koja je imala 75o protiv mojih AA) beta 9.200.

Vidio sam ga već prije da kad original rejzer chekira uvijek beta i pokušava ukrast pot. Ključna stvar je bila što kad je on betao 9.200, ja sam jako dugo razmišljao. U životu nisam razmišljao duže u jednom handu za jednu akciju. Čak sam i ja bio svjestan da tu prezentiram taj jedan par poput TP ili 99. Razmišljao sam dal da foldam, callam, rejzam ili shove-am. Call mi je nekako izgledao najgori. Shove mi isto nije dobro izgledao pošto sam imao oko 70k iza. Na kraju sam odlučio rejzati do 22k i onda odlučiti ovisno o akciji.
Kad sam stavio 22k u pot, lik je napravio reakciju ko da nije htio dobiti rejz (izdahnuo je i klimnuo glavom i to najočitije moguće), a Minieri je još bio na potezu. Nakon toga je Minieri brzo uzeo 60k i rejzao. Riba je foldala i ja sam callao nakon 1 min razmišljanja.

Skup telova, timetelova i način odigravanja ruke su mi govorili da moram callati i iako je to bilo u najčudnijem spotu i bilo je za cijeli stake, napravio sam taj call.

- Minieri je mogao pretpostaviti da ja najčešće nemam set jer sam jako dugo razmišljao prije rejza od 22k. Isto tako je znao da ribi ne paše moj rejz.
- Minierijev check na flopu je jako čudan jer je cbetao 100% do tad. Mislim da tu cbeta uvijek overparove i najčešće setove. Nekad može slowplayati set.
- Minierijev brzi rerejz nakon mog rejza mi govori da najčešće nema set jer bi barem malo razmislio kako da dobije još čipova u pot, pogotovo nakon reakcije ribe za koju je mogao biti siguran da će se baciti (najčešće)

00

46

Re: IPT Nova Gorica

roba59 napisao:

Ovaj Bagić je bio na mom stolu i sjedio je odmah desno od mene. On je spomenuta riba koja me dobila s QT.
Lik je imao solidan broj žetona kad sam došao na taj stol (oko 100k). Nije odigrao ni jednu ruku. Blindovi su ga pojeli do tih spomenutih 25k. Kad je gurnuo 40k s QT i callao sam ga, frajer je ustao i počeo govoriti "znao sam da nesmijem forsirati na ništa", drugi mu kaže "imaš flip" on i dalje "znao sad da ako ću forsirati da ću izgubiti". I onda kad se okrenuo board: "ajde da i ja jednom dobijem na ništa". big_smile
Nakon tog handa je rekao par put za redom da više do love ne igra ništa, da  će i KK foldati.

Hand kad sam imao AA, imao je AT i poslije ruke je govorio: "znao sam da kad me onako posralo prije, da mi se mora vratiti pa sam foldao AT. Da sam rejzao, ovaj s AA bi me rerejzao i izgubio bih".

big_smile  big_smile  big_smile  big_smile
reko bi onaj čiča, A šta reći..

00

Re: IPT Nova Gorica

roba59 napisao:

Ovaj Bagić je bio na mom stolu i sjedio je odmah desno od mene. On je spomenuta riba koja me dobila s QT.
Lik je imao solidan broj žetona kad sam došao na taj stol (oko 100k). Nije odigrao ni jednu ruku. Blindovi su ga pojeli do tih spomenutih 25k. Kad je gurnuo 40k s QT i callao sam ga, frajer je ustao i počeo govoriti "znao sam da nesmijem forsirati na ništa", drugi mu kaže "imaš flip" on i dalje "znao sad da ako ću forsirati da ću izgubiti". I onda kad se okrenuo board: "ajde da i ja jednom dobijem na ništa". big_smile
Nakon tog handa je rekao par put za redom da više do love ne igra ništa, da  će i KK foldati.

Hand kad sam imao AA, imao je AT i poslije ruke je govorio: "znao sam da kad me onako posralo prije, da mi se mora vratiti pa sam foldao AT. Da sam rejzao, ovaj s AA bi me rerejzao i izgubio bih".

kako se u dalmaciji kaže, bolje se rodit bez one stvari nego bez sriće  big_smile

Zadnji popravljao pepy667 (05-03-2012 02:31:34)

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
10