Tema: shove or fold

jel gurate ovdje?

____________________                  

PokerStars, No-Limit Hold'em Ring
Small Blind: $0.10
Big Blind: $0.25

SB ($25.85)
BB ($27.46)
UTG ($21.45)
MP ($25.6)
CO ($28.47)
BTN (money_tra1n) ($52.8)

Dealt to BTN (money_tra1n)
http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/JC.png http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/KC.png

Preflop: (Pot is: $0.35)

UTG calls $0.25, MP & CO fold, BTN (money_tra1n) raises to $1, SB calls $0.9, BB calls $0.75, UTG calls $0.75

Flop: (Pot is $4, 4 players)

http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/AD.png http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/2C.png http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/QC.png
SB checks, BB checks, UTG bets $2, BTN (money_tra1n) calls $2, SB raises to $7.75, BB folds, UTG raises to $20.45 (All-In)
Hero???

Zadnji popravljao whitewalk3r (05-03-2012 21:10:57)

00

Re: shove or fold

ja bih foldao,traži bolji spot..ovdje mozes bit protiv svačega,pa tako i protiv jače boje

ili jesi ili nisi
01

Re: shove or fold

Ja ovo nikad ne foldam.

00

Re: shove or fold

rounder1984 napisao:

Ja ovo nikad ne foldam.

http://i43.tinypic.com/2zdx9qa.jpg

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

Re: shove or fold

shove, iako note/statsi nisu na odmet.

Zadnji popravljao MasaKrisT (05-03-2012 22:53:22)

00

Re: shove or fold

ne znam koji statsi bi me natjerali da foldam tu... imam dosta eq-u a i kad se uzme u obzir "gro" deadmoneya samo imamo laksu odluku...

Zadnji popravljao Mrtvi Jazavac (05-03-2012 23:29:23)

00

Re: shove or fold

Foild ko kuca. I to fold zato jer ne bi imao dovoljno vremena za izracunat da li mi se isplati callat kad bi ih stavio na neki hand range, i kao sto je vec neko rekao statsi ne bi bili na odmet. Ovako od oka vidim da imas oko 1:3 call po implied oddsima (racunajuci da ce sb callat ili pushat to je jos 4$ vise). Znaci ti callas 18$, sb pusha dodajes jos 4$ - bit ce malo manje od 1:3... (valjda nisam nigdje fulao tongue)

Zadnji popravljao 11331133 (06-03-2012 00:24:42)

00

Re: shove or fold

ma kakav mrtvi fold

00

Re: shove or fold

Ovo nije ni diskutabilno,easy fold

00

10

Re: shove or fold

Ja ne vidim dead money, mozda mozemo zgurat al mislim da je to u najboljem slucaju breakeven push barem bez vise infoa o villanima

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: shove or fold

po meni shove i moliš boga da svi plate i da izađe desetka a ne tref smile

00

Re: shove or fold

Da, u ovoj situaciji vidim da jedino dobivamo sa mirakul turn+river, drugim rijecima 10 na turnu, i ne tref i ne duplanje stola river...

00

Re: shove or fold

fold bez puno razmisljanja... eventualno da su oba debila 50/20 mozda bih platio...

Dzaba vam novci moji sinovci, dzaba vam bilo dobre volje...
00

Re: shove or fold

Shove obv, kako mozes biti protiv veceg fd tako lako moze biti i manji fd, statsi nebi bili na odmet ali shove je, jedino bi se nadao da se ne spari board jer 22 je u handu vjerojatno...

A da ne zaboravimo ako je sb agro reg, a utg riba (limp kola) dok utg donka ti samo kolas, on lako ima steal, i najvjerojatnije nema neki monster. A riba ne pusta top par ili neki slabiji fd...

Zadnji popravljao vpremuzic (06-03-2012 16:09:50)

00

Re: shove or fold

vpremuzic napisao:

Shove obv, kako mozes biti protiv veceg fd tako lako moze biti i manji fd, statsi nebi bili na odmet ali shove je, jedino bi se nadao da se ne spari board jer 22 je u handu vjerojatno...

Kako to ima smisla,mislis da si protiv 22 i svejedno zelis shipat.Protiv 22 imas 32%

00

16

Re: shove or fold

croman19 napisao:
vpremuzic napisao:

Shove obv, kako mozes biti protiv veceg fd tako lako moze biti i manji fd, statsi nebi bili na odmet ali shove je, jedino bi se nadao da se ne spari board jer 22 je u handu vjerojatno...

Kako to ima smisla,mislis da si protiv 22 i svejedno zelis shipat.Protiv 22 imas 32%

a po oddsima mu treba 34.6%

osim toga, SB je u igri, dosta je vjerojatno da će i on gurnuti, to nam daje potencijalni pot od cca 75$ i kako on može u toj situaciji foldati takav hand?

jasno da može bit protiv jačeg flushdrawa, ali može biti i protiv seta i dva para... s 18 u potencijalni pot od 75 mislim da se isplati platiti, bez obzira na opasnost od nekakvog A8c handa

00

Re: shove or fold

croman19 napisao:
vpremuzic napisao:

Shove obv, kako mozes biti protiv veceg fd tako lako moze biti i manji fd, statsi nebi bili na odmet ali shove je, jedino bi se nadao da se ne spari board jer 22 je u handu vjerojatno...

Kako to ima smisla,mislis da si protiv 22 i svejedno zelis shipat.Protiv 22 imas 32%

A to je lose? A dok se shipas sa fd kolko imas posto protiv top para ili overa?

00

18

Re: shove or fold

vpremuzic napisao:
croman19 napisao:
vpremuzic napisao:

Shove obv, kako mozes biti protiv veceg fd tako lako moze biti i manji fd, statsi nebi bili na odmet ali shove je, jedino bi se nadao da se ne spari board jer 22 je u handu vjerojatno...

Kako to ima smisla,mislis da si protiv 22 i svejedno zelis shipat.Protiv 22 imas 32%

A to je lose? A dok se shipas sa fd kolko imas posto protiv top para ili overa?

Po naravno da je loše ako nemaš oddove, ne vidim kako je to upitno. A pitanje ti nije na mjestu, ne zguraš se svaki puta kada imaš FD već računaš da imaš nekada par+FD, neakda očekuješ veliki FE, nekada imaš overe uz FD itd itd itd...
U ovoj situaciji ne znam šta bi napravio, ovisi o dinamici za stolom i kakvi su igrači, fold mislim da je ispravan ali isto tako mislim da shove nije pogrešan.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: shove or fold

TVex napisao:
croman19 napisao:
vpremuzic napisao:

Shove obv, kako mozes biti protiv veceg fd tako lako moze biti i manji fd, statsi nebi bili na odmet ali shove je, jedino bi se nadao da se ne spari board jer 22 je u handu vjerojatno...

Kako to ima smisla,mislis da si protiv 22 i svejedno zelis shipat.Protiv 22 imas 32%

a po oddsima mu treba 34.6%

osim toga, SB je u igri, dosta je vjerojatno da će i on gurnuti, to nam daje potencijalni pot od cca 75$ i kako on može u toj situaciji foldati takav hand?

jasno da može bit protiv jačeg flushdrawa, ali može biti i protiv seta i dva para... s 18 u potencijalni pot od 75 mislim da se isplati platiti, bez obzira na opasnost od nekakvog A8c handa

znaci ako gledamo najbolji moguci scenarij,da se i sb stacka i da nijedan od njih 2 ne nadu AcXc

10

20

Re: shove or fold

dfable napisao:

fold mislim da je ispravan ali isto tako mislim da shove nije pogrešan.

this, napisali ste sto postova o nEV situaciji (i većina njih je "fold ko kuća" ili "shove ko kuća", a ustvari je isti k)

00

Re: shove or fold

dfable napisao:

Po naravno da je loše ako nemaš oddove, ne vidim kako je to upitno. A pitanje ti nije na mjestu, ne zguraš se svaki puta kada imaš FD već računaš da imaš nekada par+FD, neakda očekuješ veliki FE, nekada imaš overe uz FD itd itd itd...
U ovoj situaciji ne znam šta bi napravio, ovisi o dinamici za stolom i kakvi su igrači, fold mislim da je ispravan ali isto tako mislim da shove nije pogrešan.

To sam napisao jer je igračima normalno se zashipavat sa fd, pa mu je pitanje od 33% protiv seta isto tako nepotrebno...

00

22

Re: shove or fold

Normalno je zashipavati ako misliš da ti je to profitabilno. Ali jako ti je krivo razmišljanje da je nebitno kolike ti odove daje pot u odnosu na equity tvog handa. Nisam mislio konkretno na ovaj hand nego općenito.
Stalno tebi quotam, da ne misliš da imam neš vs tebe big_smile

Ugl, šta se handa tiče, nije bitan samo board, tvoj hand i njegov (UTG) eventualni hand. Bitna je i dinamika pref. UTG l/c mi izoliramo, SB call (ako nije ribetina onda je to skoro uvijek dobar hand). UTG donka u 4way potu, bio on riba ili ne, to je znak da ima neki klinac, mi fletamo (dakle i mi govorimo da imamo hand), a SB nakon svega toga rejza (još uvijek sa igračem iza sebe koji još ima za igrati). Poanta zašto ovo pišem je da ne možeš tu samo reč- aha, ovaj vjerojatno ima set ja imam FD i guram.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: shove or fold

UTG: 36 - 7 - 5,7 - 3bet:9,1, donk bet: 40% WTSD:13
SB: 38 - 29 - 0,6 - 3bet:25

mali uzorak, utg 60 hendova, sb 35.

ja sam skoro stisnuo call, ali sam se onda sjetio AcXc pa odusto.

kako da si izracuna equity otprilike u toj minuti koliko imam vremena?
gledam tu odds chart, sa 13 outsa imam 48% sanse da cu pogodit sa 2 karte iza, odnosno 1.1 : 1.
po tome mi se totalno isplati call. ali ne znam kako da smanjim te sanse ovisno o njihovom rangeu?

Zadnji popravljao whitewalk3r (06-03-2012 20:03:05)

00

Re: shove or fold

a sto ako imas 3 outa a ne 13 smile

00

25

Re: shove or fold

whitewalk3r napisao:

kako da si izracuna equity otprilike u toj minuti koliko imam vremena?
gledam tu odds chart, sa 13 outsa imam 48% sanse da cu pogodit sa 2 karte iza, odnosno 1.1 : 1.
po tome mi se totalno isplati call. ali ne znam kako da smanjim te sanse ovisno o njihovom rangeu?

To racunanje oddsa ti je precijenjeno u igri tj. nitko to tako ne radi, jedino o cemu moras razmisljat je villanov range pa vidis cca kako stojis vs tog rangea i sta ti je najbolje napravit.. Ima puno vaznijih stvari od slijepog racunanja oddsa tokom igre

when you feel like quitting think about why you started..
00