Tema: pozz svima

Pozz

Evo malo sam citao stvari tu na forumu i odlucio se registrirati...
Poker igram vec 4-5 godina a u zadnje vrjeme(zadnjih godinu dana) na dosta fishy stranici ... Sajt je ocajno napravljen , ne radi hm, do nedavno nije bilo mogucnosti multi tablinga itd.  Ali ima nevidjeno riba a igra se vecinom nl50 do nl200 i taj me sajt drzi u zivotu od kako je pokrenut  smile)   

No da ne duljim nista sto je dobro nije vjecno i tako se i ovo polako raspada te ja sada trazim nesto poput starsa ili pp ali da je onako dosta fishy, da ima neki dobar bonus i najbitnije rakeback....  pa da li bi mi mogli preporuciti kakvu stranicu ?

00

Re: pozz svima

pozz i dobro dosao.

stars je fishy na malim limitima. za vece ne znam. ne igram ih ali pretpostavljam da nije bas, ima dosta regova.
a rakeback i nije nesto ako igras manje limite i ne radis velik volumen.

za pp ne znam.
uglavnom, ako ciljas na rakeback i fishy moras odabrat "manji sajt". ima dosta ekipe koja ganja rakebackove pa ce ti netko savjetovat nesto.

00

Re: pozz svima

Kartao sam i na starsu i na pp ali to je bilo davno i u pocetcima samog upoznavanja sa texsasom   smile
Kartao sam od nl4 do nl10 i dosta turnira no u to vrjeme sam bio dosta los i igra mi je bila katastrofa   big_smile

Hocu neki manji sajt, kartao bi samo kes recimo nl50 ili za pocetak neki manji, izmedju nl20/nl30 dok se ne upraksam sa holdem menagerom...

00

Re: pozz svima

Ongame.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: pozz svima

Geronimo jeli imas skyp ? Ako imas daj nick iman ti ja prijedlog pa cemo na privat.

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: pozz svima

No Rakeback
We don’t allow any type of rakeback on our network. This ensures a fair game, higher margins and more money in your pocket

skype :    malizop23

hocu rakeback

00

Re: pozz svima

doda san te upali skyp.

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: pozz svima

samo sec...  morat ces pricekati da ga ponovo instaliram izgleda da sam ga slucajno obrisao  big_smile

00