Tema: Zašto

Zašto su ljudi tako nepristojni?
Možeš ti bit pristojan koliko hoces. Ali, bahatost, omalovazvanje, vrijeđanje i pljuvanje su odmah iza leđa.
Igraš micro limite? Briga mene, glavno je da je trud tu. Ali nije svejedno onim facama, bili high rolleri ili ne. Oni su tu da trolaju i vrijedaju (cast izuzecima koje jako cijenim, koji su spremni uvijek pomoć bilo oko handa ili nesto drugo)
Treba ti pomoć? onda si debil. Pomoc treba samo slabicima.
Nisi iz ZG-a. Sta ces na forumu?!? Samo si đubre.
Zašto ljude toliko zadovoljava to vrijedanje preko foruma? Da li lijece svoje neke komplekse? Ne znaju bolje zbog manjkavog odgoja? Ili su jednostavno intelektualno inferiorni pa ne znaju bolje? Vjerojatno je koktel svega toga.
Ja, kao i većina ljudi ovdje igram poker kao hoby. Nisam imao neku veliku potrebu postanja osim kad mi je trebalo nesto (neka trans). Vjerojatno je razlog osjećaj ne prihvaćanja sa strane foruma.
Za ovaj post me posebno isprovocirao gosp. PEROZELINA.
Doticni gospodin je na moj PM odg. sa, citiram: Na kojim si ti drogama?
Zar je to nacin komunukacije zrelih, odraslih ljudi? Ja mislim da nije. Covjek me ni ne zna, a tu me pljuje?
Pa kompa, imam 195cm i 105kg. Zar bi mi to rekao u lice? Čisto sumnjam...
Isprovociran sam. Admin moze brista ako hoće ili sta god. Ja evo javno trazim ispriku! Ja jesam debil sto sam mu uopce slao PM, ali jbg covjek se uvijek nada da ima dobrih. pristojnih i postenih ljudi na ovom svijetu.
Slobodno dodajte svoje misljenje. Neda mi se vise pisat.
Hvala, pozz

55

Re: Zašto

Nisi iz ZG-a. Sta ces na forumu?!? Samo si đubre. Druze ja cak nisam ni iz Hrvatske pa sta ?

A to ko ce ti biti prijatelj ne procjenjuj ni po parama tj limitima nit po naciji vjeri nadji nekog vjernog i sa njim se druzi... Pozdrav

I na kraju bude " HARAŠO"

http://www.youtube.com/watch?v=eoY8tAIpo3E&feature=related
00

Re: Zašto

ma dobro, malo sam krvio to napisao, jer imam uvijek osjecaj da se ekipa iz zg-a odvaja i drži zajedno. mozda sam krivi dojam dobio, a zapravo mi je svejedno... nisam nista lose mislio s tim.

00

4

Re: Zašto

necu sad javno razpravljat o mod/admin-ih na ovom forumu, al to da ti svakom pises na PM ak ti mogu uradit uslugu je ok?

ustvario si temu, niko ti nije htio pomoc i gg, ane ti odes i spammas po PM boxu

00

Re: Zašto

vjerojatno nije ok, ali sam se ispricao vec u pm i napisao pristojno kolko sam mogao.
dosta mi je hitno pa sam debil.
I nisam htio nikoga zascamat, nego nudim posao; kamata 10% na 11 dana, sto nijedna banka sigurno ne nudi.

Zadnji popravljao Ludijadario (19-03-2012 15:02:48)

00

6

Re: Zašto

Ludijadaria sam upoznao osobno, cini se pristojan momak, obavili smo i transakciju jednom i proslo sve ok.. Dario nemoj shvacat osobno nista na forumu, ljudima je dosadno pa se zabavljaju pisuci gluposti, nekad su i bezobrazni, podrugljivi itd.. ja nisam izuzetak ali slazem se da mora postojat doza postovanja i kulture

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Zašto

ok, imas pravo tonac. sad se glupo osjecam sto sam napisao to lool jbg
moze lock sto se mene tice
p.s. ispricavam se svima kojima sam pm slao i time narusavao njihovu privatnost big_smile

00

8

Re: Zašto

poprilicno si osjetljiv za momka od 2m i 100kg

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
40

Re: Zašto

Šta bi mu vi odgovorili na ovo ?  Uzmite u obzir da ja sa tim tipom nisam nikad razmjenio jedno slovo ni u mailu ni na skypeu ni na forumu i prvi put cujem za njega.

jucer sam izgubio roll na pokerheavenu na omahi i ostalo mi samo rake da dobijem 1.4., a trebale bi mi pare prije (da igram micromillions i dolazi mi ekipa tu u mostar i treba mi neka para big_smile) nudim 220€ za 200€ na pokerstars ili MB
Zamolio bi te ako bi napravio taj trans. Evo ti acc name i pass pa mozes provjerit u player zonu. pokerheaven: ludijadario, pass:*********
ako neces jbg nema beda, razumjem.. mozda znas nekoga tko hoce big_smile
obavljao sam trns sa robom... nemoj mi pass dijelit okolo big_smile
aee hvala pozzz

club  heart  diamond  spade
00

Re: Zašto

Ludijadario napisao:

Ja evo javno trazim ispriku!

Evo ja te javno pitam na kojim si ti drogama?  smile

club  heart  diamond  spade
20

Re: Zašto

ne bi se tia misat u raspravu al bode mi oci od prvog trenutka:

Ludijadario napisao:

Prodajem rake na pokerheavenu, 220€ za 200€ na MB. Zainteresirani na pm

Ludijadario napisao:

jucer sam izgubio roll na pokerheavenu na omahi i ostalo mi samo rake da dobijem 1.4.

http://wiki.answers.com/Q/What_does_the … poker_mean

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
10

Re: Zašto

dobro loool ja sam debil malo, preidiotno reagiram na stvari koje sam prouzrocim
perozelina - na herbicidima kad vrijeme dopusta lool, vjrojatno i ti
zamorano - valjda su svi kao i ti razumjeli, ako ne, eto jos malo ja debil
pozz

00

13

Re: Zašto

Debil si samo sto si poslo user name i pass u PMu valjd 10 ljudi, ukljucujuci i mene. Promjeni pass da kasnije ne bi bilo pizdarija...

01

Re: Zašto

Tilt napisao:

Debil si samo sto si poslo user name i pass u PMu valjd 10 ljudi, ukljucujuci i mene. Promjeni pass da kasnije ne bi bilo pizdarija...

I ja sam mu nest tako odmah rekao.

00

Re: Zašto

Meni je pajk dao svoju sifru, i nisam nista lose radio osim shota na 10k

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
01