Re: Full Tilt se priprema za predstojeće otvaranje

perozelina napisao:

Evo npr. vidim da se više kužiš u hr pravopis  nego ja ( a i izgleda da te više zanima) a opet ti se dešavaju greške. Dali se to onda kvalificira pod neznanje il ipod greške ? Ako ti neznaš a tvrdiš da znaš onda to opet u neku ruku nije korektno.

Naravno da mi se događaju greške. Nisam nigdje napisao da ja ne griješim smile. Ovo sa neX griješim jer sam nedavno (zadnje 2 god smile) čitao da se pravilo mijenjalo, ali nisam zapamtio što i kako...

00

Re: Full Tilt se priprema za predstojeće otvaranje

lol sve vam smeta

Pocetnici cesto overplejaju visoke parove preflop
Ovo je ne dva, ne tri, ne četiri, ne pet, već ŠEST razloga zašto smo ispred svih!!!
20

28

Re: Full Tilt se priprema za predstojeće otvaranje

kad bi se o pokeru toliko raspravljalo koliko o č i ć  roll

20

29

Re: Full Tilt se priprema za predstojeće otvaranje

za one koje smeta č i ć,

kaj mislite dal to vise jebe ljude na ovom forumu od cijele stranice offtopic postova?

31

30

Re: Full Tilt se priprema za predstojeće otvaranje

pero, svaka tebi čast za tekstove i trud, ali ako ne barataš osnovama pravopisa hrvatskoj jezika - što je po svemu viđenom žalosna istina - onda bi taj posao ipak trebao prepustiti nekom drugom. Ili pisati na nekakvom sleng-neformalnom jeziku.

Nas koji poznajemo pravopis ovakve stvari brutalno bodu u oči, jer to su lekcije iz prva četiri razreda osnovne škole.
Možeš ti mene smatrat nazijem ili ne, ali kad vidim da netko (a u pravu si da dobar dio novinara iz dnevnih redakcija nema pojma o ovim stvarima, što je KATASTROFA!) tko se obraća određenom dijelu javnosti, ne zna ispravno napisati riječ "već" i sl., onda ja takav tekst ne doživljam ozbiljno, dapače, nemam ga volje dalje ni čitati.

Eto, možda ćeš se sad uvrijediti ili dodatno eksplodirati, ali ovo ti pišem čisto da vidiš kako se osjećaju ljudi pravopis-naziji (a ne grammar-naziji, gramatika je područje jezika koje se bavi nekim drugim stvarima, a ne pravilnim pisanjem riječi - upravo je tragično kolko % ljudi sa završenom osnovnom (!) školom ne poznaje ni ovu razliku!)


I da, potezanje nepismenosti čovjeka koji ti prigovara zbog tvoje nepismenosti nema nikakvog smisla, jer on se tebi obraća na forumu, gdje se uglavnom piše jezikom kojeg ne bi mogao klasificirati niti jedan leksigografski zavod ovog svijeta.  Tvoj jezik ipak mora biti malo standardiziraniji, tako da bi ti bilo pametno prihvatiti kritiku i poraditi na pismenosti. Ako ništa, zbog sebe samog.

02

Re: Full Tilt se priprema za predstojeće otvaranje

TVex napisao:

Ili pisati na nekakvom sleng-neformalnom jeziku.

A na kakvom ja jeziku to pišem kad koristim riječ rejz (podizati) , all in (sve unutra?) , chip lider (vodeći po čipovima?),  i masu drugih riječi u pokeraškom slengu?

TVex napisao:

ne zna ispravno napisati riječ "već" i sl., onda ja takav tekst ne doživljam ozbiljno, dapače, nemam ga volje dalje ni čitati.

Svi se vadite za tu riječ već , žalosna je po vas činjenica da ja svaki puta napišem već jer mi word to automatski podcrta sa crvenom bojom ako slučajno napišev več (već 100 % ispravno pišem)-  znači 90 %  pravopisnih grešaka mi word podcrta a Chidambar mi je dao link na dobru stranicu koja će nadam se rješit i većinu ostalih problema.

Vi koji prigovarate vadite se na sitnice i totalno pretjerujete. Kad mene nešto smeta ja to zaobilazim i ako netko ima zdravstvenih problema zbog mojeg pisanja šta da mu kažem osim nemoj čitat ako ti nije baš potrebno. Neznam zašto sam uopče ulazio u raspravu jer znam i sam da imam problema sa pravopisom ali sigurno neču gubit razum oko toga jer život je prekratak da bi se opterečivao šta 1 % ljudi misli. 

Stvarno bi trebalo prebacit ove sve postove u novi topic gdje se vrijeđaju moje vjesti a ovo je ipak topic o Full Tiltu za kojeg se iskreno nadam da će proradit što prije.

hicpra napisao:

kad bi se o pokeru toliko raspravljalo koliko o č i ć  roll

Da sa tolikim žarom ti koji prigovaraju pričaju o handovima bili bi vjerojatno među boljim Europskim igračima al jbg. lakše je bit solidan u nečemu i onda to svoje znanje forsirat ostalima. Znači ja sam zidar i idem po kučama i gledam sitnice i prigovaram ljudima.
Isti slučaj kad sam kupio auto svi su primjetili i najmanje ogrebotine na autu (ti kojima je auto razvaljen da gori nemože bit) ali da to idu popravljati to ih ne zanima jer ovak je bolje.

Peace i sa moje strane kraj rasprave. Sutra tokom dana stiže novi šok za sve one koji znaju pravopis.  tongue

club  heart  diamond  spade
00

32

Re: Full Tilt se priprema za predstojeće otvaranje

pero, nhf, al očajan si u pravopisu, umjesto da se ljutiš i žestiš, pročitaj poneku knjigu

inače to nema nikakve veze s tvojim radom i trudom, žao mi je da ne možeš napraviti tu distinkciju
i neovisno o poker slengu, užasno gadno izgleda vidjeti napisano "neču", to bode u oči kao šuriken  mad

Zadnji popravljao TVex (25-03-2012 17:22:21)

10

33

Re: Full Tilt se priprema za predstojeće otvaranje

Zatvaram temu!

23