26

Re: Kladionica za EP Poljska/Ukrajina - Prijedlog

Bile napisao:

Pa rezultat se računa samo onaj do 90 min. Ali golovi igrača se gledaju i oni iz produžetaka.
Npr. Hrv-Njem završi 1-1 i u produzecima pobijedimo 2-1,rezultat se gleda ovaj 1-1,ali oba gola se pripisuju strijelcima.

aha, što se strijelaca tiče, naravno da da smile to sam mislio da se podrazumijeva wink al rezultat u KO fazi da gledamo samo u 90 min.

iz ovog što si napisao, skužio sam drukčije.. nevermind, mislim da sad imamo dobro to uređeno. samo nam treba escrow još, i što se mene tiče, EP može početi big_smile

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Kladionica za EP Poljska/Ukrajina - Prijedlog

Bile napisao:

@croman
Tada bi izgubili x kao ishod i ostalo bi nam samo 1 ili 2. Ovako,ako neko zdere x,a pogotovo ako pogodi točan rezultat lijepo će profitirati.

@kupusar
Ovdje je naglasak na pogadjanju rezultata i da bude sto jednostavnije,a kad bi uzimali koeficijente skroz bi skrenuli od prvobitne ideje a i skroz bi zakomplicirali,pogotovo ako bi stavili over/under i takve oklade.

yup,nisam o tome razmisljao

00

Re: Kladionica za EP Poljska/Ukrajina - Prijedlog

Ja sam isto ZA. Koliko nas ima za sada ?

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: Kladionica za EP Poljska/Ukrajina - Prijedlog

i ja sam za

00

Re: Kladionica za EP Poljska/Ukrajina - Prijedlog

i na mene računajte...

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

31

Re: Kladionica za EP Poljska/Ukrajina - Prijedlog

ima nas jedno 15-ak zasad

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

32

Re: Kladionica za EP Poljska/Ukrajina - Prijedlog

ja sam isto za..samo se dogovorite za pravila..ja mislim da nema potrebe za kompliciranjem..

00

33

Re: Kladionica za EP Poljska/Ukrajina - Prijedlog

A sta sa strijelcima? Mislio sam da kod rezultata stavimo i strijelce u zagrade

npr. Hrv-Spa 3:2 (Modric,Kranjcar,Srna; Torres,Puyol)

I ako neki od ovih zabije dobije se dodatni 1 bod. S time da ako npr. Srna zabije 3 gola,onda se opet dobije samo 1 bod. Ako neko u gornjem slucaju stavi da sva 3 gola za nas zabije Srna,a on zabije samo 1 onda opet ide samo 1 bod.

Mislite da bi to previse zakompliciralo?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Kladionica za EP Poljska/Ukrajina - Prijedlog

ma to su samo komplikacvije,nakraju ce ti trebat sat vremena da postavis analizu cijelu

sto jednostavnije to bolje!

00

35

Re: Kladionica za EP Poljska/Ukrajina - Prijedlog

tonkobonko napisao:

ma to su samo komplikacvije,nakraju ce ti trebat sat vremena da postavis analizu cijelu

sto jednostavnije to bolje!

Ma imas pravo...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

36

Re: Kladionica za EP Poljska/Ukrajina - Prijedlog

da, držimo se onog od ranije.

prije prve utakmice prvenstva prognoziramo naj strijelca i pobjedničku reprezentaciju.
a onda kroz cijelo prvenstvo (bila grupna faza ili KO faza) prognoziramo samo točan rez u 90 minuta. i rješena stvar.

bodovanje onako kako smo rekli (2 za točan ishod, 5 za točan rez, 10 za točnog naj strijelca, 15 za točnog pobjednika prvenstva), nagrade onako kako smo rekli, kod strijelaca ne brojimo penale, buyin 10$, i još samo nađemo tko će biti escrow i na konju smo  cool

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Kladionica za EP Poljska/Ukrajina - Prijedlog

i ja san unutra

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

38

Re: Kladionica za EP Poljska/Ukrajina - Prijedlog

Za sada sudjeluju:

Bile
stu
Djabalebaros
nICE_plAAy
rounder1984
tonkobonko
marac9
MasaKrisT
perozelina
marko90
lion406
JustFighter
pantelija1
ivan031
miroror
hicpra
zarinjo
croman19 (?) - nije nigdje spomenuo da sudjeluje

A do EP ce nas biti bar jos 10...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
30

39

Re: Kladionica za EP Poljska/Ukrajina - Prijedlog

ja sam isto in

00

40

Re: Kladionica za EP Poljska/Ukrajina - Prijedlog

laxzg napisao:

ja sam isto in

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Kladionica za EP Poljska/Ukrajina - Prijedlog

Ako niko nece biti escrow, mogu ja. Nije prob.

10

Re: Kladionica za EP Poljska/Ukrajina - Prijedlog

in

00

Re: Kladionica za EP Poljska/Ukrajina - Prijedlog

in

00

Re: Kladionica za EP Poljska/Ukrajina - Prijedlog

rounder1984 napisao:

Ako niko nece biti escrow, mogu ja. Nije prob.

+1
Skupit ce nas se dosta do eura, bit ce napeta igra. Samo se dogovorite ko ce sve vodit, editirat postove i upisivat i pratit bodove.
Znaci escrow neka bude rounder1984, a brigu o editiranju neka preuzme bile ili stu.

Zadnji popravljao pantelija1 (02-04-2012 12:48:51)

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

45

Re: Kladionica za EP Poljska/Ukrajina - Prijedlog

Mogu ja editirati temu,a neka rounder onda bude escrow. Danas ne stignem,ali sutrea cu napraviti sluzbenu temu pa da polako pocnemo s time.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Kladionica za EP Poljska/Ukrajina - Prijedlog

moze

00

Re: Kladionica za EP Poljska/Ukrajina - Prijedlog

sekvr napisao:

Tko mi je izbrisao komentar na ovoj lopovskoj temi? http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=8603 ; ljudi kladite se u kladionici i dobit ćete daleko bolje koeficijente

lol  lol  lol

koji si ti clown...  big_smile

Zadnji popravljao KresimirS (13-05-2012 16:56:12)

00

Re: Kladionica za EP Poljska/Ukrajina - Prijedlog

covjek uopce ne kuzi da i ako  pogodis ko ce biti prvak i ko ce biti prvi strijelac, da nece utjecati pretjerano kad cemo se kladiti na pun k utakmica i da je najbitnije pogodit neke rezultate u ostalim tekmama

00

Re: Kladionica za EP Poljska/Ukrajina - Prijedlog

Umjesto što si mu izbrisao post trebao si ga prebaciti u ovaj thread, da se svi zajedno dobro nasmijemo.  wink
Najbolje što vas je optužio za "scam" i "lopovluk", ali to valjda samo on kuži zašto...  big_smile

Zadnji popravljao KresimirS (13-05-2012 19:00:46)

00