Tema: Profesionalno čišćenje bonusa

Prije svega, svima sretan Uskrs!

Evo dodijalo mi grindanje na bwinu, imam dojam da ili ja gubim motivaciju ili su protivnici sve bolji,pa se okrećem sljedećoj ideji:
Brijem se posvetiti čišćenju bonusa, znači svi iole sigurniji site-ovi sa poker pro ponude za bonus, odraditi početni bonus i peri deri dalje. tongue
Igram 16 stolova, tako da mi nije neki bed očistit bonus pošto mislim igrat nešto ok NL 25, ak me i sjebe varijanca na nekom od site-ova tokom čišćenja jebi ga, gubio sam van pokera puno veće iznose tako da mi to neće nešto previše utjecati...
Plan mi je sve jače site-ove odigrati prvo na sebe i svoj laptop, pa se regati na curu i njezin laptop-ali igrati kasnije preko svojega,svu lovu povlačiti na njeno ime s njezinog laptopa. Tako mislim nastaviti dalje s par najboljih frendova i članova obitelji, zanima me da li ima neka prepreka za takvu igru, ili je sve legala?
Evo ako ima netko iskusniji u tome da nabaci koji savjet...

00

Re: Profesionalno čišćenje bonusa

Mislim da ti je često na sajtovima bonus koji očistiš manji od nekog prosječnog rakebacka. A i čekat ćeš isplate po par dana, možda čak i više od tjedan dana, tak da će te i to malo kočiti.

00

Re: Profesionalno čišćenje bonusa

zasto ne nađes neki sajt sa 40-50% RB-a,mislim da ti je to isplativije ako vec tako zelis igrati..

i igras samo na jednome sajtu sa jednoga acc i boli te...

00

Re: Profesionalno čišćenje bonusa

i neki bonusi su ograniceni na jedno kucanstvo... i ilegalno ti je predstavljati se kao druga osoba... ubiti to niko ni ne provjerava ali eto smile

00

Re: Profesionalno čišćenje bonusa

tonkobonko napisao:

zasto ne nađes neki sajt sa 40-50% RB-a,mislim da ti je to isplativije ako vec tako zelis igrati..

i igras samo na jednome sajtu sa jednoga acc i boli te...

Koji bi to tebi bio najbolji deal, za nekog tko igra full ring cash, multitabling 12-16 stolova na NL10-NL30?

00

Re: Profesionalno čišćenje bonusa

Na manjim sajtovima ne vjerujem da ćeš moći igrati tolko stolova.

00

7

Re: Profesionalno čišćenje bonusa

kupusar84 napisao:

i neki bonusi su ograniceni na jedno kucanstvo... i ilegalno ti je predstavljati se kao druga osoba... ubiti to niko ni ne provjerava ali eto smile

Ja sam planirao napraviti acc na curino ime,preko njene kartice uplatiti 600$ na PS da iskoristim max first deposit bonus...i tko mi tu sta moze??? Zasto i moja cura ne bi igrala poker?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
20

Re: Profesionalno čišćenje bonusa

smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Profesionalno čišćenje bonusa

Bile napisao:
kupusar84 napisao:

i neki bonusi su ograniceni na jedno kucanstvo... i ilegalno ti je predstavljati se kao druga osoba... ubiti to niko ni ne provjerava ali eto smile

Ja sam planirao napraviti acc na curino ime,preko njene kartice uplatiti 600$ na PS da iskoristim max first deposit bonus...i tko mi tu sta moze??? Zasto i moja cura ne bi igrala poker?

nemoj samo da prekinete prije nego to počistiš  big_smile

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

Re: Profesionalno čišćenje bonusa

Ja se bavim time več jako dugo i za primjer upravo sam na jednoj poker kući od same igre husng u 1100 odigranih turnira od 5,50$ u plusu 110$ ali od ostalih raznih bonusa sam dobio još +440$ i +250$ ču dobit (za sada) na 2 rake race i nema niti jedne poker kuće koja daje toliki rakeback.

Svima koji igraju bez bonusa ili kickback bonusa ili rakerejsova itd.. i nekog rakebacka od 40-50% a igraju micro limite (znači ne neko ko dobro igra NL50 + ) igranje na starsima ili nekim kućama koje samo daju nekih 30% rakebacka je čisto gubljenje vremena kad za istu količinu plačenog rake dobiješ duplo više zahvaljujući bonusima. Poker industrija zarađuje brdo love tako da treba bit pametan i izvuč od njih free lovu.

Večina ljudi igra slično te čitaju iste knjige i gledaju ista videa i na kraju samo poker kuća zarađuje jer se svi tuku za jednu ribu na stolu tako da moraš bit jako dobar da budeš winning player i moraš jako puno učit i napredovat da bi kroz samu igru kao neki na ovom forumu bio u konstantom plusu i njima svaka čast.

Npr raznim mrežama ima jako puno raznih stabilnih poker kuća koje nude isti ili slićan rakeback igranje bez npr. first depozit bonusa uz iste uvijete čini veliku razliku za sve microgrindere.
Ja sam okorjeli bonus grinder i mislim da nisam skoro ni jedan bonus završio u minusu a ukupno gledano sam jako puno zaradio šta je za neke sića ali sa obzirom na situaciju u našoj zemlji to je za mene odlično . Da nisam koristio bonuse nema šanse da bi se uopće približio takvoj zaradi od samog grindanja.
Ja preporučam svima da razmisle i šta igraju i di i da to usporede sa nekim drugim uvjetima na nekoj drugoj kući sa dodatnim bonusima.

Zadnji popravljao Dirk_Diger (09-04-2012 15:35:13)

"Quit your job"
Dirk Diger poker blog
00

Re: Profesionalno čišćenje bonusa

Dirk_Diger napisao:

Ja se bavim time več jako dugo i za primjer upravo sam na jednoj poker kući od same igre husng u 1100 odigranih turnira od 5,50$ u plusu 110$ ali od ostalih raznih bonusa sam dobio još +440$ i +250$ ču dobit (za sada) na 2 rake race i nema niti jedne poker kuće koja daje toliki rakeback.

Svima koji igraju bez bonusa ili kickback bonusa ili rakerejsova itd.. i nekog rakebacka od 40-50% a igraju micro limite (znači ne neko ko dobro igra NL50 + ) igranje na starsima ili nekim kućama koje samo daju nekih 30% rakebacka je čisto gubljenje vremena kad za istu količinu plačenog rake dobiješ duplo više zahvaljujući bonusima. Poker industrija zarađuje brdo love tako da treba bit pametan i izvuč od njih free lovu.

Večina ljudi igra slično te čitaju iste knjige i gledaju ista videa i na kraju samo poker kuća zarađuje jer se svi tuku za jednu ribu na stolu tako da moraš bit jako dobar da budeš winning player i moraš jako puno učit i napredovat da bi kroz samu igru kao neki na ovom forumu bio u konstantom plusu i njima svaka čast.

Npr raznim mrežama ima jako puno raznih stabilnih poker kuća koje nude isti ili slićan rakeback igranje bez npr. first depozit bonusa uz iste uvijete čini veliku razliku za sve microgrindere.
Ja sam okorjeli bonus grinder i mislim da nisam skoro ni jedan bonus završio u minusu a ukupno gledano sam jako puno zaradio šta je za neke sića ali sa obzirom na situaciju u našoj zemlji to je za mene odlično . Da nisam koristio bonuse nema šanse da bi se uopće približio takvoj zaradi od samog grindanja.
Ja preporučam svima da razmisle i šta igraju i di i da to usporede sa nekim drugim uvjetima na nekoj drugoj kući sa dodatnim bonusima.

znaci od 550$ rake-a ti si dobio nazad 440$ ( necemo racunat rake race) ...  to bi bilo 80% rakeback

00

Re: Profesionalno čišćenje bonusa

Dirk_Diger napisao:

Ja se bavim time več jako dugo i za primjer upravo sam na jednoj poker kući od same igre husng u 1100 odigranih turnira od 5,50$ u plusu 110$ ali od ostalih raznih bonusa sam dobio još +440$ i +250$ ču dobit (za sada) na 2 rake race i nema niti jedne poker kuće koja daje toliki rakeback.

Svima koji igraju bez bonusa ili kickback bonusa ili rakerejsova itd.. i nekog rakebacka od 40-50% a igraju micro limite (znači ne neko ko dobro igra NL50 + ) igranje na starsima ili nekim kućama koje samo daju nekih 30% rakebacka je čisto gubljenje vremena kad za istu količinu plačenog rake dobiješ duplo više zahvaljujući bonusima. Poker industrija zarađuje brdo love tako da treba bit pametan i izvuč od njih free lovu.

Večina ljudi igra slično te čitaju iste knjige i gledaju ista videa i na kraju samo poker kuća zarađuje jer se svi tuku za jednu ribu na stolu tako da moraš bit jako dobar da budeš winning player i moraš jako puno učit i napredovat da bi kroz samu igru kao neki na ovom forumu bio u konstantom plusu i njima svaka čast.

Npr raznim mrežama ima jako puno raznih stabilnih poker kuća koje nude isti ili slićan rakeback igranje bez npr. first depozit bonusa uz iste uvijete čini veliku razliku za sve microgrindere.
Ja sam okorjeli bonus grinder i mislim da nisam skoro ni jedan bonus završio u minusu a ukupno gledano sam jako puno zaradio šta je za neke sića ali sa obzirom na situaciju u našoj zemlji to je za mene odlično . Da nisam koristio bonuse nema šanse da bi se uopće približio takvoj zaradi od samog grindanja.
Ja preporučam svima da razmisle i šta igraju i di i da to usporede sa nekim drugim uvjetima na nekoj drugoj kući sa dodatnim bonusima.

S obzirom da imaš veće iskustvo u tome,koje bi site-ove preporučio za čišćenje bonusa uz dobar rakeback, za nekog tko igra 12-16 stolova full ring cash na NL10-NL30?

00

Re: Profesionalno čišćenje bonusa

Teško ti je igrati toliko stolova na nekoj manjoj mreži.
Mogao bi 8-12,mislim da je 16 previše. Znam da imaš na entractionu 50%.. Od bonusa na prvu uplatu imas 20%,za svakih 25€ dobis 5€ i jos 30RB-a kojih dobiješ isući dan na račun.

Ako se dobro sjećam da je roba pisao da se preko foruma može dobiti na ipoker 40-50%,al to samo mislim ..

00

Re: Profesionalno čišćenje bonusa

Imaš ih jako puno ali nemoj igrat toliko stolova nije potrebno bolje 4 do 6 ali kvalitetno ih igrat a pogledaj šta ima u ponudi poker pro šta nisi igra i tamo stavi i kreni i kad god na poker pro ima neki rejk rejs odma tamo lovu.

Zadnji popravljao Dirk_Diger (09-04-2012 17:23:01)

"Quit your job"
Dirk Diger poker blog
00

Re: Profesionalno čišćenje bonusa

Eh, nažalost ne mogu si priuštiti manje stolova jer što zbog poslovnih,što privatnih razloga nisam u mogućnosti svakodnevno igrati poker. Najčešće su to 4-5 dana u mjesecu i onda imam vremena za igru, jedini način za odvrtiti jako puno hendova je velik broj stolova...Ajde ne mora bit 16, ali 12 je min.

00