Tema: Bitka za PokerPro: 1. tjedan - nedelja, 15. Travanj

http://si.pokerpro.cc/uploads/forum/bitka_za_pokerpro.png

Kao što te mogli danas pročitati, na PokerPro-u vas očekuje posebno prijateljsko natjecanje pod nazivom – Bitka za Poker Pro.

Sve detalje o ovom natjecanju možete pročitati ovdje.

Ovu nedjelju nas očekuje prvi turnir u seriji a to je popularni Sunday Storm koji ovog puta ima garantirani nagradni fond od čak milijun dolara. Trenutno je na Pokerstarsu aktivna i posebna promocija sa kojom svim igračima koji naprave uplatu od minimalno 50 $ daruju besplatno ulaznicu na Sunday Storm. O detaljima ove promocije možete više pročitati ovdje.

Ukoliko još nemate Pokerstars račun možete ga napraviti ovdje.

Pravila natjecanja Bitka za PokerPro:

• Kapetan svake ekipe na forum prijavi sebe te još četiri natjecatelja(ukupno pet članova). Kao rezervu se može navesti i još jedan dodatni član. Objavi se i ime ekipe te logo ili banner.
• Ekipa se mora prijaviti najkasnije dva sata prije početka turnira (do 17:30)
• Svi članovi ekipe se zatim prijavljuju na Nedjeljni turnir Sunday Storm koji počinje u 19:30 s buy inom u iznosu od $11.
• Pobjednička ekipa je ona koja sakupi najviše novaca ili su njezini igrači najdulje ostali u turniru
• Da bi se nastup za vašu ekipu računao kao važeći na turniru moraju sudjelovati najmanje tri igrača (kapetan + dva igrača)

U ovoj temi možete komentirati natjecanje, sastavljati ekipe ....

Također u Nedjelju ćete u ovom topicu moči pratiti natjecanje.

Zadnji popravljao perozelina (10-04-2012 19:33:50)

club  heart  diamond  spade
00

2

Re: Bitka za PokerPro: 1. tjedan - nedelja, 15. Travanj

• Pobjednička ekipa je ona koja sakupi najviše novaca ili su njezini igrači najdulje ostali u turniru

hm ovo mi nije baš jasno..

1.što znači "njezini igrači najdulje ostali u turniru" ? da li se gleda samo onaj igrač ekipe koji je ostao najdulje ili se zbraja za sve članove ekipe koliko dugo su ostali?
2.što ako jedna ekipa skupi najviše novaca, a neka druga ekipa ostane najdulje u turniru?

po meni, ne može stajati to "ili". ili je jedno ili je drugo.

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Bitka za PokerPro: 1. tjedan - nedelja, 15. Travanj

Mislim da se gleda prvo koja ekipa je više zaradila novaca, ako kojim slučajem dvije ekipe imaju istu zaradu na tuniru onda se vjerojatno zbrajaju pozicije svih igrača i ona ekipa koja ima manji zbroj je pobjedila.

Budem još provjerio dali je to točno...

club  heart  diamond  spade
00

Re: Bitka za PokerPro: 1. tjedan - nedelja, 15. Travanj

stu napisao:

• Pobjednička ekipa je ona koja sakupi najviše novaca ili su njezini igrači najdulje ostali u turniru

hm ovo mi nije baš jasno..

1.što znači "njezini igrači najdulje ostali u turniru" ? da li se gleda samo onaj igrač ekipe koji je ostao najdulje ili se zbraja za sve članove ekipe koliko dugo su ostali?
2.što ako jedna ekipa skupi najviše novaca, a neka druga ekipa ostane najdulje u turniru?

po meni, ne može stajati to "ili". ili je jedno ili je drugo.

po meni je bolje da bude ko osvoji vise novaca... jer ko dulje ostane ovisi o pojedincu jedino ako se ne napravi neka shema da se racuna svaki clan...

00

5

Re: Bitka za PokerPro: 1. tjedan - nedelja, 15. Travanj

perozelina napisao:

Mislim da se gleda prvo koja ekipa je više zaradila novaca, ako kojim slučajem dvije ekipe imaju istu zaradu na tuniru onda se vjerojatno zbrajaju pozicije svih igrača i ona ekipa koja ima manji zbroj je pobjedila.

Budem još provjerio dali je to točno...

ok, thx

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Bitka za PokerPro: 1. tjedan - nedelja, 15. Travanj

perozelina napisao:

Mislim da se gleda prvo koja ekipa je više zaradila novaca, ako kojim slučajem dvije ekipe imaju istu zaradu na tuniru onda se vjerojatno zbrajaju pozicije svih igrača i ona ekipa koja ima manji zbroj je pobjedila.

Budem još provjerio dali je to točno...

Je točno.

Zadnji popravljao CoreySteel (10-04-2012 20:25:44)

00

7

Re: Bitka za PokerPro: 1. tjedan - nedelja, 15. Travanj

e hvala. sad je sve jasno.

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00