Tema: Timovi za PP battle

Calicojack napisao:

Ja sam in svakako, nemam neke rezultate, pa sam za neki noob team big_smile

onda bi mi mogli u rekreativci noob team, da ne kvarimo score ovom timu kaj se prvi prijavio. jer ni ja nemam neke zapazene rez. big_smile
nama fale jos trojica za noobteam, ovi su kopmpletirani, i jos ce se vjerovatno skype ekipa prijaviti, tak da je to vec 3 tima.
pa onda vi to editirajte i birajte kapetane...
update:

MC's:
1. Calicojack
2. Chidambar
3. miroror
4. marac9
5. maxmax0

Prva ekipa:
1. Skrbo
2. djuma
3. kerpoker
4. delta26
5. g0suboy

Šahisti:
1.cass1ni
2.stu
3.mac
4.Andre_787
5.BackDoor

ovo je za sada jos sve okvirno, tako da su jos moguce izmjene i zamjene prije prijave.
kako se budu kompletirali timovi nek se biraju kapetani svake i dogovarali strategije i ostalo.

Zadnji popravljao Chidambar (12-04-2012 17:32:17)

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
30

Re: Timovi za PP battle

ja sam za samo nisam siguran cu moc igrat ovaj turnir u nedjelju, mozda ulovim late reg. ostao kasnije bi sve trebao moc igrat

00

3

Re: Timovi za PP battle

Ja sam poprilicno siguran da budem mogao igrati,  oko 98% big_smile Sta se tice mojih rezultata osim onog 13 mjesta na wcoop-03 nemam ništa dobro...
Uglavnom sretan sam ako me bilo koji tim primi smile

bolje ispasti glup nego iz aviona
00

Re: Timovi za PP battle

kao sto sam napisao nemam nekih posebnih turnirskih rezultata, ali bih volio sudjelovati big_smile
da ne ispadne da ja nesto tu sada slazem, temu sam otvorio da se tu regrupiramo u timove a da glavna tema ne naraste na 10 str. offtopica.
pa kako se budete logirali na forum isjasnite se tko bi u koji team, meni je svejedno samo da se igra big_smile

edit: prvi post apdejtan. ako se slazu marac9 i Calicojack da spojimo timove i uzemo prvu dvojicu koji se jave, da popunimo team i odmah se prijavimo, da ne kompliciramo previse?

Zadnji popravljao Chidambar (11-04-2012 14:47:21)

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

Re: Timovi za PP battle

Chidambar napisao:

da ne ispadne da ja nesto tu sada slazem, temu sam otvorio da se tu regrupiramo u timove a da glavna tema ne naraste na 10 str. offtopica.

Odlična ideja, neka se ljudi ovdje grupiraju a glavna tema neka ostane za daljne dogovaranje pravila, eventualnih uloga pa i dogovaranja nekih sidebetova   smile

Zadnji popravljao KresimirS (11-04-2012 14:51:53)

00

Re: Timovi za PP battle

Sto se mene tice, moze.

00

7

Re: Timovi za PP battle

Sto se mene tice ako je neki tim za da dajemo svako po 10$ 20$ za sudjelovanje tj za onaj ukupan prize pool da bude zanimljivije ja bih volio biti u tom timu...

bolje ispasti glup nego iz aviona
00

Re: Timovi za PP battle

piši me za noob team wink))

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: Timovi za PP battle

miroror napisao:

piši me za noob team wink))

done. big_smile fale jos 2. pa da se odma prijavimo.

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

Re: Timovi za PP battle

Pa prebaci iz druge grupe 2 u prvu i imate 2 tima

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: Timovi za PP battle

pantelija1 napisao:

Pa prebaci iz druge grupe 2 u prvu i imate 2 tima

pricekati cemo da se ostali objave na forumu pa da to najbolje slozimo, da ja ne trpam ljude po timovima bez njihovog znanja.
da se slozi neki tim koji ima potencijala za napraviti dobar rezultat.

Zadnji popravljao Chidambar (11-04-2012 15:58:40)

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

12

Re: Timovi za PP battle

Chidambar napisao:

ako se slazu marac9 i Calicojack da spojimo timove i uzemo prvu dvojicu koji se jave, da popunimo team i odmah se prijavimo, da ne kompliciramo previse?

I agree.

Skrbo napisao:

Sto se mene tice ako je neki tim za da dajemo svako po 10$ 20$ za sudjelovanje tj za onaj ukupan prize pool da bude zanimljivije ja bih volio biti u tom timu...

Sidebet je super ideja,da bude zanimljivije,pogotovo ovo za 10,20 doll,ja sam za.

00

Re: Timovi za PP battle

marac9 napisao:

I agree.

ok.
ajmo jos 1 da potvrdi, pa da smo kompletni i da se prijavimo.

jedino ovaj dio ne kontam -

roba59 napisao:

Svaka ekipa će imati svoju boju, ime te prepoznatljiv znak.

roba59 napisao:

Objavi se i ime ekipe te logo ili banner.

kakav logo, kakav banner? jel ima netko da kuzi photoshop ili nesto da nam slozi to svima?

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

14

Re: Timovi za PP battle

Predlažem da kad se jedna grupa popuni da se automatski otvori nova i tko želi samo se prijavi i automatski upada,tako je najbrže.Naravno oni koji ne žele biti u random grupi nego sa svojim drugovima neka se dogovaraju zasebno,ovdje ili preko PM-a,skype-a...

00

Re: Timovi za PP battle

Chidambar napisao:

kakav logo, kakav banner? jel ima netko da kuzi photoshop ili nesto da nam slozi to svima?

Logo/banner nije bitan.
Tko želi smile

00

16

Re: Timovi za PP battle

cass1ni, možda da promijenimo naziv tima u "šahisti i ostala mučka đubrad", da vidiš kako bi se popunili odmah big_smile plus logo nam može biti šahovski konj i faca od mamića  lol

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Timovi za PP battle

marac9 napisao:

Predlažem da kad se jedna grupa popuni da se automatski otvori nova i tko želi samo se prijavi i automatski upada,tako je najbrže.Naravno oni koji ne žele biti u random grupi nego sa svojim drugovima neka se dogovaraju zasebno,ovdje ili preko PM-a,skype-a...

tako bi bilo najednostavnije, iako se jos mogu napraviti neke zamjene u timovama prije prijave ako bas netko odskace skillom i rez. pa da bude vise dobrih igraca u jednom timu.

CoreySteel napisao:

Logo/banner nije bitan.
Tko želi smile

ok, thx za info.

stu napisao:

samo da okupimo šahiste cass1ni i ja, da budem siguran da ću igrat. zar nitko ovdje ne zna vuć figure? smile

evo i  šahisti regrutaju, koliko vidim jedini uvijet je da se znaju vuci figure big_smile

u noob teamu jos 1 slobodno mijesto.

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

18

Re: Timovi za PP battle

Chidambar napisao:
stu napisao:

samo da okupimo šahiste cass1ni i ja, da budem siguran da ću igrat. zar nitko ovdje ne zna vuć figure? smile

evo i  šahisti regrutaju, koliko vidim jedini uvijet je da se znaju vuci figure big_smile

ako se cassini složi, malkoc mijenjamo naziv tima i dopuštamo i ostalima da nam se pridruže, bit će dovoljno da ste mučko đubre bilo kakve vrste tongue

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Timovi za PP battle

Ak tko treba eto i mene smile

00

Re: Timovi za PP battle

Eo me napokon online... dobro sta onda tko gdje? meni svejedno gdje cete me strpat.. Gdje na kraju ima slobodno mjesto?

00

Re: Timovi za PP battle

g0suboy napisao:

Eo me napokon online... dobro sta onda tko gdje? meni svejedno gdje cete me strpat.. Gdje na kraju ima slobodno mjesto?

updejtao sam prvi post, ti bi po logici trebao biti u prvom timu jer si se medu prvima prijavio, a sada se vi trebate izdogovarati izmedu sebe kako i sta.

nama za noob team fali 1, a u drugom timu 2, pa ako ima kandidata?

ovo se lagano zakompliciralo, pa se odmah ogradujem big_smile da se nebi netko naljutio ako nece biti mijesta ili sam ga stavio u krivi tim.

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

Re: Timovi za PP battle

lion406 napisao:

@Chidambar....nisi vidio moj post ili mi ne želiš reći o čemu se radi ?

http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=8429

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

Re: Timovi za PP battle

ok znaci ovo je team
Prva ekipa:
1. Skrbo
2. djuma
3. maxmax0
4. delta26
5. g0suboy

Neka se javi dobrovoljni kapetan  big_smile
Nego dajte recite samo kakvi se turnir planiraju igrati osim ovog? mislim na buy in? neda mise davat 50+$$ za turnire :S

00

Re: Timovi za PP battle

Igralo se bo Sunday Storm 11$ buy-in.
Ko se prijavite, ne zaboravite PokerStars nickove!

00

Re: Timovi za PP battle

1.gi1985
2. Chainvkci
3. dadaas
4. lionzgb406
5. zeljko_usora
Kapetan Lion naravni, iskusni turnirski macak. Ime tima Intercity firm

Zadnji popravljao Chainvkci (11-04-2012 20:15:18)

00