Tema: weeeeeeeee no2

http://i43.tinypic.com/fu0v1c.png

gratz zarinjo

Zadnji popravljao ivica5261 (11-04-2012 01:28:03)

10

Re: weeeeeeeee no2

weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

3

Re: weeeeeeeee no2

heater = žare

svaka čast

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: weeeeeeeee no2

a sta reci..
na ft-u san ima odvratnu poziciju di su mi dva super rega koji me oba pokrivaju sa live strane..cili ft san bia card dead.ima AJ i KQ s kojon san na kraju i ispa...
sve u svemu ovo mi je do sad najveci cash..
fala bratu cromanu za help tokom turnira,i naravno veliki pozdrav skype grupi sa braton PANTELIJON na ČELU!!!!!!!!!!!

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

Re: weeeeeeeee no2

ne curi te smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: weeeeeeeee no2

zamorano11 napisao:

ne curi te smile

da bog da uvik ovako bilo big_smile:D..nemos ove turbo i hyper turbo nista bez srice brate..to znas..a meni je najdraze ka je na mojoj strani big_smile:D:D

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

Re: weeeeeeeee no2

zarinjo napisao:
zamorano11 napisao:

ne curi te smile

da bog da uvik ovako bilo big_smile:D..nemos ove turbo i hyper turbo nista bez srice brate..to znas..a meni je najdraze ka je na mojoj strani big_smile:D:D

Nema ovo veze sa sricon, da je srica bija bi jedan rezultat al ovo je vama mladi gospodine preslo u naviku znaci vec mozemo pricat o znanju. I nekako mi je bas lipo vidit kad svaki tjedan imamo na forumu dosta dobrih rezultata. Samo nastavite tako. I ja cu stavit sliku lobbya kad sipam neki stmg 6, 9 ili 18 max.  big_smile  big_smile

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
10

Re: weeeeeeeee no2

No 1.

00

Re: weeeeeeeee no2

Nice, čestitam

00

10

Re: weeeeeeeee no2

Congratsz, ljepo je ovo za vidit smile

bolje ispasti glup nego iz aviona
00

Re: weeeeeeeee no2

very nice,gratz

ili jesi ili nisi
00

Re: weeeeeeeee no2

zarinjo napisao:
zamorano11 napisao:

ne curi te smile

da bog da uvik ovako bilo big_smile:D..nemos ove turbo i hyper turbo nista bez srice brate..to znas..a meni je najdraze ka je na mojoj strani big_smile:D:D

samo ti nastavi s takvim rezulatima. sa ili bez srice smile
morat cu doc u pota da mi pivu platis smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: weeeeeeeee no2

Čestitam  smile

00

Re: weeeeeeeee no2

svaka cast samo tako dalje!

00