Re: Micro-Mtt BAP

ne želim pametovat i nemoj se ljutit al sva tri handa si krivo odigrao
nemožeš se u tako ranoj fazi turnira stack offat (KK bi vjerovatno završio isto al krivo si odigrao)
ak ti nije kaj jasno pitaj

00

Re: Micro-Mtt BAP

maxmax0 napisao:

ne želim pametovat i nemoj se ljutit al sva tri handa si krivo odigrao
nemožeš se u tako ranoj fazi turnira stack offat (KK bi vjerovatno završio isto al krivo si odigrao)
ak ti nije kaj jasno pitaj

      Ma kaj bi se ljutio kužim te da prelagano i prebrzo sam išao flipat da jbg al eto sva 3 handa su me pogodila a i teško je tak nešto foldat  neznam jel bi ti set 4  foldao na flopu možda je i logicno jer se slaže za skalu  al eto ja sam ocito odabrao krivi put

00

Re: Micro-Mtt BAP

nebi ga foldao al bi ga drukčije odigrao, ti si samo callao
kad callaš daješ mu free card a to ne želiš na tom bordu
...znači treba nekad reraisat i 3betat a to ne radiš
neznam jesi skužio al dok si imao KK vilian ti je 10x (10 puta BB)
i ti samo callaš, zakaj? kaj misliš s čim to radi?
kažem vjerovatno bi završilo isto jer je ovaj imao AA iza vas dvojice...

00

79

Re: Micro-Mtt BAP

@backdoor: samo mali savjet, iako ujedno i molba, stavljaj linkove između [ url ]  [ /url ] tagova, tako da ljudi lakše dođu do tih handova umjesto da moraju kopi-pejstat.

Zadnji popravljao stu (16-04-2012 17:41:26)

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Micro-Mtt BAP

maxmax0 napisao:

nebi ga foldao al bi ga drukčije odigrao, ti si samo callao
kad callaš daješ mu free card a to ne želiš na tom bordu
...znači treba nekad reraisat i 3betat a to ne radiš
neznam jesi skužio al dok si imao KK vilian ti je 10x (10 puta BB)
i ti samo callaš, zakaj? kaj misliš s čim to radi?
kažem vjerovatno bi završilo isto jer je ovaj imao AA iza vas dvojice...

     Ma znam da ih nisam dobro odigrao iako da sam i reraiso mislim da bi i sa setom opet dosao na isto a sa Kk nisam ga htio reraisat jer ga nisam htio otjerat preflop jer sam vec bio malo short al jbg desilo se da ovaj ima AA iza

00

Re: Micro-Mtt BAP

stu napisao:

@backdoor: samo mali savjet, iako ujedno i molba, stavljaj linkove između [ url ]  [ /url ] tagova, tako da ljudi lakše dođu do tih handova umjesto da moraju kopi-pejstat.

a zašto uopče ne koristi HH converter?

00

Re: Micro-Mtt BAP

stu napisao:

@backdoor: samo mali savjet, iako ujedno i molba, stavljaj linkove između [ url ]  [ /url ] tagova, tako da ljudi lakše dođu do tih handova umjesto da moraju kopi-pejstat.

  Ja prihvacam molbu al neznam kak to napravit lol nisam te skuzio hmm malo sam tvrd sta se tice kompa fileova itd lo l:)

00

Re: Micro-Mtt BAP

maxmax0 napisao:
stu napisao:

@backdoor: samo mali savjet, iako ujedno i molba, stavljaj linkove između [ url ]  [ /url ] tagova, tako da ljudi lakše dođu do tih handova umjesto da moraju kopi-pejstat.

a zašto uopče ne koristi HH converter?

   zato jer mi je Hem sjeban javlja mi neku grešku a ja si to neznam popravit jbg windovsi nesto seru :7

00

Re: Micro-Mtt BAP

[ url ]   tu stavi link [ /url ]

00

Re: Micro-Mtt BAP

Ma kad si tvrd si tvrd smile

Zadnji popravljao BackDoor (16-04-2012 18:17:04)

00

Re: Micro-Mtt BAP

http://www.pokerhand.org/?6368282
Joj mene

Zadnji popravljao BackDoor (16-04-2012 18:17:32)

00

Re: Micro-Mtt BAP

BackDoor napisao:

tur

KJ fold preflop... KK jbg sad kad znam sta imaju fold preflop ili flop inace allin preflop... 44 ok odigrano...

01

Re: Micro-Mtt BAP

BackDoor napisao:

[ url ]http://www.pokerhand.org/?6368282 [ /url ]
Joj mene

A10 lose jako odigrano mini raise sa utg cisto nepotrebno... ok aj pogrijesio si i onda opet radis gresku jel callas njegov 3bet preflop... ostalo sve ok...

00

89

Re: Micro-Mtt BAP

BackDoor napisao:

http://www.pokerhand.org/?6368282
Joj mene

fld i preflop a i na 3bet jer često se budes samo uvalil u gadne situacije..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Micro-Mtt BAP

deco99 napisao:
BackDoor napisao:

http://www.pokerhand.org/?6368282
Joj mene

fld i preflop a i na 3bet jer često se budes samo uvalil u gadne situacije..

pa to sam ja i napisao

00

Re: Micro-Mtt BAP

kupusar84 napisao:
deco99 napisao:
BackDoor napisao:

http://www.pokerhand.org/?6368282
Joj mene

fld i preflop a i na 3bet jer često se budes samo uvalil u gadne situacije..

pa to sam ja i napisao

Kad i ja tak u miru pogledam situaciju isto bi napravio da al jbg bio sam na dobrom putu do rivera heh smile

00

Re: Micro-Mtt BAP

gle nije da pametujem ali dobio sam dojam da preflop range ti neštima i bet sizing... procitaj malo koju knjigu za SNG i MTT ...

00

93

Re: Micro-Mtt BAP

aha vidio sam samo da si napisao nepotreban rejz preflop nisam dobro procital do kraja post

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Micro-Mtt BAP

kupusar84 napisao:

gle nije da pametujem ali dobio sam dojam da preflop range ti neštima i bet sizing... procitaj malo koju knjigu za SNG i MTT ...

Ma joj moš ti rec sta oces ja prihvacam svakojake prijedloge al  mislis da imam prevelik range preflop e u tome se varas   jer ja igram tight pa eto zato stavim ove ruke da mi drugi kažu di sam zeznija smile a šta se tice bet sizinga tu si u pravu da neki puta premalo a neki puta previse betam to treba popravit

00

Re: Micro-Mtt BAP

BackDoor napisao:

bio sam na dobrom putu do rivera heh smile

Tebe je zapravo river spasio (dugoročno gledano)...

p.s. ako misliš da je ATo iz rane pozicije tight, onda bolje da poslulaš savjet kupusara... nhf

00

96

Re: Micro-Mtt BAP

KresimirS napisao:

ako misliš da je ATo iz rane pozicije tight, onda bolje da poslulaš savjet kupusara... nhf

Uzeo si mi rijec iz usta...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Micro-Mtt BAP

BackDoor napisao:

mislis da imam prevelik range preflop e u tome se varas   jer ja igram tight

Nažalost A10 mini raise from UTG nije tight igra, pročitaj si Harrington on Holdem Vol.1. Jako dobra knjiga, i ja je čitam, i imaš dio gdje govori o stilovima igrača i njihovim opening rangeovima.

00

Re: Micro-Mtt BAP

KresimirS napisao:
BackDoor napisao:

bio sam na dobrom putu do rivera heh smile

p.s. ako misliš da je ATo iz rane pozicije tight, onda bolje da poslulaš savjet kupusara... nhf

00

Re: Micro-Mtt BAP

KresimirS napisao:
BackDoor napisao:

bio sam na dobrom putu do rivera heh smile

Tebe je zapravo river spasio (dugoročno gledano)...

p.s. ako misliš da je ATo iz rane pozicije tight, onda bolje da poslulaš savjet kupusara... nhf


ne ne došlo je do nesporazuma naravno da nije AT  tight nego sam reko da sam inace tight igrač  i nemam baš velik range kod zvanja  a jbg  zar nitko od vas nikada nije zvao AT preflop hmhm nebi baš reko   pogreška se desi i još ce ih bit naravno  to je sastavni dio svega u žživotu

00

Re: Micro-Mtt BAP

BackDoor napisao:
KresimirS napisao:
BackDoor napisao:

bio sam na dobrom putu do rivera heh smile

Tebe je zapravo river spasio (dugoročno gledano)...

p.s. ako misliš da je ATo iz rane pozicije tight, onda bolje da poslulaš savjet kupusara... nhf


ne ne došlo je do nesporazuma naravno da nije AT  tight nego sam reko da sam inace tight igrač  i nemam baš velik range kod zvanja  a jbg  zar nitko od vas nikada nije zvao AT preflop hmhm nebi baš reko   pogreška se desi i još ce ih bit naravno  to je sastavni dio svega u žživotu

rana je faza turnira utg si... na toj poziciji se cak ne igra ni AJoff KT KJ KQ itd itd...

00