101

Re: Micro-Mtt BAP

kupusar84 napisao:
BackDoor napisao:
KresimirS napisao:

Tebe je zapravo river spasio (dugoročno gledano)...

p.s. ako misliš da je ATo iz rane pozicije tight, onda bolje da poslulaš savjet kupusara... nhf


ne ne došlo je do nesporazuma naravno da nije AT  tight nego sam reko da sam inace tight igrač  i nemam baš velik range kod zvanja  a jbg  zar nitko od vas nikada nije zvao AT preflop hmhm nebi baš reko   pogreška se desi i još ce ih bit naravno  to je sastavni dio svega u žživotu

rana je faza turnira utg si... na toj poziciji se cak ne igra ni AJoff KT KJ KQ itd itd...

   Totalno si u pravu i svi vi ste u pravu sta se toga tice  AT iz UTG nije za rais nit za zvanje   al dam se kladit da i svatko od vas  se koji puta zaleti sa KQ s ili tak nekom kartom raisat naravno ne stalno al ono  kad  imas neki feeling il tak nešto  al ak se varam onda  se ispricavam tongue

00

102

Re: Micro-Mtt BAP

deco99 napisao:
BackDoor napisao:

http://www.pokerhand.org/?6368282
Joj mene

fld i preflop a i na 3bet jer često se budes samo uvalil u gadne situacije..

+1

00

103

Re: Micro-Mtt BAP

kupusar84 napisao:
BackDoor napisao:

tur

KJ fold preflop... KK jbg sad kad znam sta imaju fold preflop ili flop inace allin preflop... 44 ok odigrano...

???? kaj je tu ok ?????

00

104

Re: Micro-Mtt BAP

KresimirS napisao:
BackDoor napisao:

bio sam na dobrom putu do rivera heh smile

Tebe je zapravo river spasio (dugoročno gledano)...

p.s. ako misliš da je ATo iz rane pozicije tight, onda bolje da poslulaš savjet kupusara... nhf

+1
to nije nimalo tight,to inače foldaš

00

105

Re: Micro-Mtt BAP

maxmax0 napisao:
KresimirS napisao:
BackDoor napisao:

bio sam na dobrom putu do rivera heh smile

Tebe je zapravo river spasio (dugoročno gledano)...

p.s. ako misliš da je ATo iz rane pozicije tight, onda bolje da poslulaš savjet kupusara... nhf

+1
to nije nimalo tight,to inače foldaš

da to smo vec ustanovili da taj hand nije tight al  gledajuci blindove  i moj stack  koji je vec bio 1/3 manji  nesmijem cekat da me blind ubije do kraja  al slažem se s vama da nije hand tight   al eto desilo se

00

106

Re: Micro-Mtt BAP

savjetujem ti da si uzmeš neku literaturu...
bila to knjiga za početak pa onda video
jer radiš jako velike greške koje te jako puno koštaju

00

107

Re: Micro-Mtt BAP

maxmax0 napisao:

savjetujem ti da si uzmeš neku literaturu...
bila to knjiga za početak pa onda video
jer radiš jako velike greške koje te jako puno koštaju

     Da istina ima grešaka ali  vidi ovo    During current Hold'em session you were dealt 38 hands and saw flop:
- 1 out of 4 times while in big blind (25%)
- 1 out of 4 times while in small blind (25%)
- 2 out of 30 times in other positions (6%)
- a total of 4 out of 38 (10%)
Pots won at showdown - 0 of 0 (0%)
Pots won without showdown - 3
During current Hold'em session you were dealt 87 hands and saw flop:
- 5 out of 10 times while in big blind (50%)
- 2 out of 10 times while in small blind (20%)
- 6 out of 67 times in other positions (8%)
- a total of 13 out of 87 (14%)
Pots won at showdown - 3 of 5 (60%)
Pots won without showdown - 6
eto vidi kolko ja imam zvanja i kolki je mali postotak zvanja i onda  jbg moram probat s necime odigrat akciju jer ak i to sta sam zvao profulam flop i spusim moš ga fuckat

00

108

Re: Micro-Mtt BAP

Nista ti ova statistika ne znaci i nitko nije rekao da nikad nije odigrao AT iz UTG...samo smo rekli da se to folda i da AT open UTG uopce nije tight...i to je to...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

109

Re: Micro-Mtt BAP

Bile napisao:

Nista ti ova statistika ne znaci i nitko nije rekao da nikad nije odigrao AT iz UTG...samo smo rekli da se to folda i da AT open UTG uopce nije tight...i to je to...

  a nije tight da ja to inace nit ne zovem   al takva je bila situacija al eto pogodio sam ruku bar se rasprava otegula oko nje smile

00

110

Re: Micro-Mtt BAP

jel bi igrao na utg-u sa 22?

00

111

Re: Micro-Mtt BAP

[ url ]  http://www.pokerhand.org/?6369180   [ /url ]

00

112

Re: Micro-Mtt BAP

maxmax0 napisao:

jel bi igrao na utg-u sa 22?

   Nebi

00

113

Re: Micro-Mtt BAP

a 44 sa MP?

00

114

Re: Micro-Mtt BAP

Bez ovih razmaka unutar zagrade.

Zadnji popravljao Bile (16-04-2012 20:52:58)

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

115

Re: Micro-Mtt BAP

maxmax0 napisao:

a 44 sa MP?

   ovisi o situaciji na stolu  al ak bi imao solidno cipova to bi limpao  vjerojatno al kažem ti sve ovisi o levelu igre itd itd

00

116

Re: Micro-Mtt BAP

BackDoor napisao:
maxmax0 napisao:

a 44 sa MP?

   ovisi o situaciji na stolu  al ak bi imao solidno cipova to bi limpao  vjerojatno al kažem ti sve ovisi o levelu igre itd itd

to je fold

00

117

Re: Micro-Mtt BAP

JJ katastrofa
imaš 11BB to je preflop shav

00

118

Re: Micro-Mtt BAP

maxmax0 napisao:
BackDoor napisao:
maxmax0 napisao:

a 44 sa MP?

   ovisi o situaciji na stolu  al ak bi imao solidno cipova to bi limpao  vjerojatno al kažem ti sve ovisi o levelu igre itd itd

to je fold

   je fold al ako je 4-5 way akcija kao šta sam danas posato hand i složio mi se set jbg al se ovom slozila boja nije po meni loše nit limpat u takvoj situaciji

00

119

Re: Micro-Mtt BAP

otvori si topic u turnirima ili sng ovisi o čem se radi
jer sad smo u tvom BAP-u
a svim ovim postovima tu nije mjesto

00

120

Re: Micro-Mtt BAP

BackDoor napisao:
maxmax0 napisao:
BackDoor napisao:

   ovisi o situaciji na stolu  al ak bi imao solidno cipova to bi limpao  vjerojatno al kažem ti sve ovisi o levelu igre itd itd

to je fold

   je fold al ako je 4-5 way akcija kao šta sam danas posato hand i složio mi se set jbg al se ovom slozila boja nije po meni loše nit limpat u takvoj situaciji

a kolko češ tak puta pogodit set???
jako jako rijetko

00

121

Re: Micro-Mtt BAP

maxmax0 napisao:

JJ katastrofa
imaš 11BB to je preflop shav

   Točno sam te čeko i tu si u pravu da sve ispod 17 BB je push fold istina al sam mislio čim više izvuc iz tog handa al nažalost nije išlo  a kad si tako šort ti bi i sa AA guro 11BB i pretvorio ih u Blef ili

00

Re: Micro-Mtt BAP

BackDoor napisao:

[ url ]  http://www.pokerhand.org/?6369180   [ /url ]

opet si napravio mini raise...

00

123

Re: Micro-Mtt BAP

maxmax0 napisao:

otvori si topic u turnirima ili sng ovisi o čem se radi
jer sad smo u tvom BAP-u
a svim ovim postovima tu nije mjesto

  Pa to su sve ruke s kojima igram u tom Bapu pa nije loše da stejkeri vide s cime ispadam ili kako sam šta odigrao

00

Re: Micro-Mtt BAP

u early fazi stavi recimo UTG i UTG+1 range na AQo+ ,AJss+ ,PP jer ostali handove često budu problematični

00

125

Re: Micro-Mtt BAP

maxmax0 napisao:
BackDoor napisao:
maxmax0 napisao:

to je fold

   je fold al ako je 4-5 way akcija kao šta sam danas posato hand i složio mi se set jbg al se ovom slozila boja nije po meni loše nit limpat u takvoj situaciji

a kolko češ tak puta pogodit set???
jako jako rijetko

  al kad ga pogodiš a dobiješ ga skoro za badave i ak osvojiš hand dobit ces puno više neg da si 10 puta pokusao ga pogodit

00