Tema: Turnir, middle faza

Pošto trenutno igram na stranici di mogu samo sanjat o nekom hemu, pa čak i HHu, morat ću vam opisno dočarati situaciju.

Dakle, riječ o turniru sa nekih 180 igrača, 25e buyin, a prvih 28 je u lovi.

U trenutku o kojem ću raspravljati, ja imam 8500 čipova i nalazim se na 22.-23. mjestu, a 31 igrač je ostao u igri.

Turnir je koncipirat na principu 5max stolova, a na mojem je u tom trenu bilo ukupno 4 igrača.
Dvojica su imali +/-1do2 k čipova u odnosu na moj stack, ali na BBu je bio big stack sa 28k (vjerojatno je bio i lider turnira, nisam pogledao).

Uglavnom, kao UTG (što je zapravo ujedno i cutoff smile ) sam dobio A8o...

Shoveao sam i dobio call od BBa koji je držao ATs.

Nisam siguran dal je moj shove ispravan. Znam da je nebitno me je 3 mjesta djelilo od love, jer mi je cilj biti prvi, ali big stacku je to samo 1/4 stacka i vjerojatno će me dosta široko pozvati pa sam dosta često ovdje u nekom flipu...

Ne znam.
Razmišljam si sad, iako vjerojatno i nisam mogo izbjeć tu situaciju. hmm

00

2

Re: Turnir, middle faza

nisi napiso kolko su blindovi

00

3

Re: Turnir, middle faza

a da, pardon, najvažnije sam izostavio:
--> blindovi nisu prevelki, 400/800 i ukupni ante 300... dakle, dolje je ležalo nekih 11-12% mog stacka, tak da se i ne bi baš nešto usrećio s foldovima...

Trebo sam to vjerojatno bacit. Jebiga, umoran sam i danas i jučer prolazim nevjerojatan pakao, neviđen downswing epskih razmjera.

00

4

Re: Turnir, middle faza

ma kakv fold, imas manje od 11bb i jos je 4max shavas i puno losije od A8

00

5

Re: Turnir, middle faza

a da?

jbg, pokušavam si racionalizirat ovaj užasan dan... puno lakše mi je prihvatit da je moja greška nego konstanto kontrasetupiranje sad

00

Re: Turnir, middle faza

standard brate..ul

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

7

Re: Turnir, middle faza

A ovo:

http://www.youtube.com/watch?v=i9niXdLT5D8


Jel nije ovaj Brunsonov call malo  roll
Kaj je trapao sa trojkama?

00

8

Re: Turnir, middle faza

TVex napisao:

A ovo:

http://www.youtube.com/watch?v=i9niXdLT5D8


Jel nije ovaj Brunsonov call malo  roll
Kaj je trapao sa trojkama?

doyle plays poker, not solitaire  cool

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

9

Re: Turnir, middle faza

stu napisao:
TVex napisao:

A ovo:

http://www.youtube.com/watch?v=i9niXdLT5D8


Jel nije ovaj Brunsonov call malo  roll
Kaj je trapao sa trojkama?

doyle plays poker, not solitaire  cool

smile

Stu, pa ti si ti sine brute... oćeš dolazti kaj do zga da odemo koji put na pokerišku?

00

10

Re: Turnir, middle faza

TVex napisao:

smile

Stu, pa ti si ti sine brute... oćeš dolazti kaj do zga da odemo koji put na pokerišku?

hehe, teško, teško.. ako i navratim, neće biti poker razlog smile al da mi fali onaj deda, konjići i đurđe, fale mi big_smile

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

11

Re: Turnir, middle faza

stu napisao:

onaj deda, konjići i đurđe

Konjić je nit na cashu smile

Lako mu se zajebavat po satelitima za 20 kuna big_smile

00