Tema: 180 Man 2.50$ Video

http://www.4shared.com/rar/Ry23LXff/poker1.html
Skinizte video i pogledajte. Molim komentare. Unaprijed se ispricavam da mi je malo terminologija zeznuta, ovo mi je prvi takav video i zbunio amk se par puta rekavsi da guram, a u biti sam mislio na minrejz.

Eto... pa komentirajte sto bi ste vi drugacije i tako to.

Evo link na moj blog gdje mozete gedati video bez skidanja: http://www.pokerlose.com/poker-video-tr … ker-video/

Zadnji popravljao dadaas (24-04-2012 13:13:51)

30

Re: 180 Man 2.50$ Video

The file link that you requested is not valid.

MAMIĆU CIGANE ODLAZI IZ SVETINJE!!!
00

Re: 180 Man 2.50$ Video

Ispravio sam link.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
20

Re: 180 Man 2.50$ Video

jel pogledao tko video?

00

Re: 180 Man 2.50$ Video

41.nemres tu callat 4way allin s 95o jer nemas niti 15% protiv trojice
44.nevjerujem da je tu dobro gurat 95o s tim stakom smile,da sva trojica imaju <10BBa onda moooozda ak su tighteri,al ovako ne..
105.hahaha J je skoro pa kicker big_smile push std
108.push
110.minraise

sve u svemu vecina razmisljanja su ti dobra iako tu i tamo zaseres smile gg

00

Re: 180 Man 2.50$ Video

41. mislim da je to dobar call, oni su short stack znaci da nemora znaciti da imaju jake ruke, ovako kako je ispalo imao sam 12%, a trebao sam oko 21. A da taj nije imao KK, da je imao Ax ili bilo koji nepar ja imam dobre odse.

45. mislim da sam rekao i priznao da je ovo bio tilttttttt tilting tilt... hahahaha

105. hehe yep

108. po wizzardu izgleda da nije push... ali mislim da sma ovdje sit outao jer sam chatao il tak nesto vjerojatno bi gurao ili sam racunao pa nisam navrijemeizracunao

110. gurao sam ove babe jer je bilo idealno za guranje, jer sam gurao ko blesavi do tada, i to sam im pokazao karte 46o, t7o iz early pozicije i tako... dok je bio buble, i bio sam siguran da ce me light zvat... i zvao me, ali pogodio.

EDIT: Puno hvala na review, ako jos netko zeli nek samo napise.

Zadnji popravljao dadaas (20-04-2012 09:05:40)

00

Re: 180 Man 2.50$ Video

dadaas napisao:

41. mislim da je to dobar call, oni su short stack znaci da nemora znaciti da imaju jake ruke, ovako kako je ispalo imao sam 12%, a trebao sam oko 21. A da taj nije imao KK, da je imao Ax ili bilo koji nepar ja imam dobre odse.

kako imas dobre oddse?di si to izracunao?
ajde mi stavi range za prvog koji gura,onda drugog koji ga prati i onda treceg koji gura na dvojicu,s tim da su na EP i MP ! ti tu nemas nikako vise od 15%

110.minrejzaj,donkovi ce samo zapamtit da si aggro i zgurat ce te sa svacim,ne razmisljaju oni kaj ti guras a kaj minrejzas..

00

Re: 180 Man 2.50$ Video

yep izgleda da sam trebao foldat. Stavio sam racunat. 40%, 20% 15% i moje 95o. Jos racuna ali neide iznad 13%,a treba mi minimalno 21. Trebao sam fold... ali to je taj marginalni spot gdje nisam uspio izracunat... mada 95o izgleda ko easy fold i je easy fold, ali 21% mi je izgledalo jako nisko.

00

Re: 180 Man 2.50$ Video

i je nisko,al ne u 4way potu...u 3way potu bi to mooooozda moglo i proc s tim oddovima u određenim situacijama al ovako ne..

00