Tema: 10" mini laptop (netbook mozda) za poker preko ljeta

Pozz svima,

u stanu imam poker setup koji je odličan, ali tijekom ljeta, otprilike 2 i pol, 3 mjeseca sam kod kuće , a kako mi nije zgodno seliti cijeli sustav iz Zagreba i  ne namjeravam napraviti toliku stanku od igranja, tražim rješenja. Ono što me zanima jest da li možda netko ima iskustva sa igranjem na ovim mini laptopima, koji su dosta slabiji od klasičnih.

Spojio bih ga na 24" monitor, tako da mi veličina ekrana u principu i nije toliko važna, samo me zanima da li takvi laptopi mogu pokrenuti 6, možda 8 stolova (igram na OnGameu, ako je to važno  smile ) Ne bih kupovao klasičan laptop jer mi u principu ne treba, preferiram stolne setupe za sve, tako i za poker, a cijene ovakvih laptopa se kreću od 1500kn na više, što mi je prihvatljivo, jer ne želim kupiti stroj od 3000-4000 kn koji će kupiti prašinu smile

Ukoliko možda nisam bio jasan, ciljam na ovakvo nešto (ne na točan model, ali da imate predodžbu):
http://www.nabava.net/prijenosna-racunala__30/acer-prijenosno-racunalo-emachines-m355--lune50d164-101__1584611

hvala svima na komentarima! smile

Zadnji popravljao fudo9 (03-07-2016 21:06:35)

00

Re: 10" mini laptop (netbook mozda) za poker preko ljeta

ako koristis hem/pt, trebat ce ti hdd od 7200rpm

a takvi su rijetki na laptopima ispod 4k kn (ja sam svoj nasao za 3k, ali je bio na akciji jer je izlozbeni primjerak)

moja preporuka da kupis neki rabljeni, pa ga prodas nakon ljeta, izgubit ces mozda 200-300kn na cijeni

ili najbolje posudi od nekoga

kupovat ovo govno je bacanje para u vjetar, i dobre su sanse da nece ni dozivjet kraj ljeta

00

Re: 10" mini laptop (netbook mozda) za poker preko ljeta

fudo9 napisao:

Pozz svima,

u stanu imam poker setup koji je odličan, ali tijekom ljeta, otprilike 2 i pol, 3 mjeseca sam kod kuće u Metkoviću, a kako mi nije zgodno seliti cijeli sustav iz Zagreba i  ne namjeravam napraviti toliku stanku od igranja, tražim rješenja. Ono što me zanima jest da li možda netko ima iskustva sa igranjem na ovim mini laptopima, koji su dosta slabiji od klasičnih.

Spojio bih ga na 24" monitor, tako da mi veličina ekrana u principu i nije toliko važna, samo me zanima da li takvi laptopi mogu pokrenuti 6, možda 8 stolova (igram na OnGameu, ako je to važno  smile ) Ne bih kupovao klasičan laptop jer mi u principu ne treba, preferiram stolne setupe za sve, tako i za poker, a cijene ovakvih laptopa se kreću od 1500kn na više, što mi je prihvatljivo, jer ne želim kupiti stroj od 3000-4000 kn koji će kupiti prašinu smile

Ukoliko možda nisam bio jasan, ciljam na ovakvo nešto (ne na točan model, ali da imate predodžbu):
http://www.nabava.net/prijenosna-racunala__30/acer-prijenosno-racunalo-emachines-m355--lune50d164-101__1584611

hvala svima na komentarima! smile

Imaš opciju najma laptopa. Probaj kontaktirati ovoga: http://najam-kongresne-opreme.dksound.hr/hrnotebooks.html

Nadam se da je povoljniji od nekih koje sam vidio (100kn/dan) jer je to bezobrazno skupo.

00

4

Re: 10" mini laptop (netbook mozda) za poker preko ljeta

najam laptopa na 3 mjeseca?

Zadnji popravljao milac (01-05-2012 00:16:23)

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: 10" mini laptop (netbook mozda) za poker preko ljeta

Nisam siguran, al mislim da se moze u t-com iznajmit. parsto kuna mjesecno

00

6

Re: 10" mini laptop (netbook mozda) za poker preko ljeta

rounder1984 napisao:

Nisam siguran, al mislim da se moze u t-com iznajmit. parsto kuna mjesecno

link??

00

Re: 10" mini laptop (netbook mozda) za poker preko ljeta

Ivey napisao:
rounder1984 napisao:

Nisam siguran, al mislim da se moze u t-com iznajmit. parsto kuna mjesecno

link??

vrijedi samo za poslovne korisnike i na ugovor od 3 godine. Ispravite me ako grijesim.  Kupi pa prodaj, najbolja opcija. Makar, naviknut ces se na laptop u krevetu big_smile

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
10

8

Re: 10" mini laptop (netbook mozda) za poker preko ljeta

kerpoker napisao:

ako koristis hem/pt, trebat ce ti hdd od 7200rpm

a takvi su rijetki na laptopima ispod 4k kn (ja sam svoj nasao za 3k, ali je bio na akciji jer je izlozbeni primjerak)

moja preporuka da kupis neki rabljeni, pa ga prodas nakon ljeta, izgubit ces mozda 200-300kn na cijeni

ili najbolje posudi od nekoga

kupovat ovo govno je bacanje para u vjetar, i dobre su sanse da nece ni dozivjet kraj ljeta

A ako bih vukao HEM sa vanjskog diska? (imam 7200rpm 640GB vanjski HDD)
Nemam baš neka predobra iskustva sa tim oglasnicima... Uglavnom, može li ovo malo govance pokrenut 6-8 stolova na Ongameu?

00