Re: 4ladx/esco scammer

croman19 napisao:

Tesko je razumit o cemu pricas.Kockanje nema nikakve veze sa ovim.Ti i ostali mozda ne znate al je esco neko ko je nesto znacio u "hrvatskoj poker zajednici" pa je bilo tesko vjerovat da ce zajebat nekoga.

Nisam ja rekao da ste se vi kockali, a meni nisu poznati ni vaši odnosi ni dogovori i to je vaša stvar, i imaš pravo, moj post nije bio direktno vezan za vaš slučaj, pa se ispričavam ako to doživljavate kao spamanje ili trollanje.
Ja sam samo konstatirao da su scammeri na kraju ljudi za koje se je znalo ili se je sumnjalo da su patološki kockari, a šutilo se je o tome, dok nije došlo do scama kroz koji su sebi osiguravali dodatni novac za svoje kockanje.
U sve veće scamove, u Hrvatskoj pa i u Sloveniji npr. i sigurno i drugdje, su uvijek umiješani ljudi čije je ime "nešto značilo" u poker zajednici, tako da te s pravom mogu pitati što to uopće znaći "imati ime u poker zajednici" i koliko to u stvarnosti vrijedi ili šta ti to garantira. Ja samo vjerujem onima koje već neko vrijeme znam osobno, a na "poker zajednicu" kao takvu ne dajem previše kao garanta za nečiji integritet, jer na žalost u toj zajednici nekada ispada da ima više nepoštenih nego poštenih ljudi (očito subjektivni dojam upravo radi ovakvih koji kao nešto "znače" a na kraju naprave neko sranje)...

00

27

Re: 4ladx/esco scammer

niveaformen napisao:

Evo nažalost nedugo nakon prošlog incidenta ovdje na forumu, moram javiti da se dogodio još jedan. Naš dobro poznati član 4ladx (pokerpro), esco (pokerica), snake problem/ja3wjagpw (skype) i vlasnik www.bonusrb.com je zascamo mene i cromana za iznos od cca 2000€.

orly? 2k€?

niveaformen napisao:

Sve je počelo krajem 12. i početkom 1. mjeseca kad sam počeo igrati preko njega na redbet.com gdje je ponudio izvanredan rb deal od 30% fixni rb od sitea, 20% 1st deposit bonus 1k € i 10% od njega + 2 racea od sitea. U prvom mjesecu sam izrejkao 3k € i imao stvarno velik ukupan rb, ali ovih 10% od njega (300€) koje je on obećao poslati do 3. u sljedećem mjesecu nisam dobio. Imao je ispriku kako još nije dobio lovu od njih, a kako smo se gotovo svakodnevno čuli nisam imao razloga sumnjati u bilo što.

dobio si kao sto si i sam napisao ispod, 104€ jer je redbet promijenio politiku bez da je ikog obavijestio, a kako nemam mogucnos predvidjanja dogadjaja tako nisam ni znao sto se dogadja dok mjesec nije zavrsio.

niveaformen napisao:

U 2. mjesecu croman dolazi u Zagreb najvećim dijelom zbog dogovora da skupa igramo na tom siteu i ganjamo raceove koji su bili jako isplativi ako se puno rejka.  7. veljače mi je napisao na skype da je jučer stigao rb za 1. mjesec i da čeka da dođe na mb. Znam da me i taj dan ili dan poslije zvao na mobitel da će mi poslat navečer. Tad je nestao...

Kako smo vidjeli da nešto ne štima, croman i ja smo prestali igrat negdje 13-14og i čekali što će se dogoditi. On, naravno, nije odgovarao na brojne SMS-ove i pozive.

2. ožujka je došao online sa pričom da je imao tešku prometnu nesreću i bio u komi 20ak dana, tj. od tog dana kad mi je trebao isplatiti rb. Tih dana je croman već bio nazad doma, a njegovo scammanje je imali najveći utjecaj na njegov brzi povratak (a avionske karte nisu baš jeftine kao i iznajmljivanje stana). Tad mi je poslao 104€ od onih 300€ što je trebao poslat za 1. mjesec uz ispriku da se raceovi odbijaju od affiliate earningsa i da se od tih 300€ odbilo od rake raceova i da je to novo pravilo od 2012. godine . U rake raceovima sam dobio 130+100€ = 230€. Za 2. mjesec mu "još nisu poslali novce".

i dalje ne znam o kojem se to tocno scamu radi. trebao si imat (trebali posto ste shareali account) 30% standard deal + 20% u bonusima za entraction + 10% od mene + rake raceovi + ticket od 5K€ kad izrejkate 25K€. kad su ovi iz redbeta sjebali to sa odbijanjem commissiona, a odbijaju junacki i po 10% kad cashoutas/depozitas popizdio sam na njih i uspio doc do onog sto sam ti rekao na skypeu kad sam ti isplatio za na mb za prvi mjesec: 30% rb + 20% u bonusima + rake raceovi (sad je to vec minimum 60%) + 5K€ ticket za live turnir kad izrejkas 15K€ (smanjeno sa prvotnih 25K€) sto je sad 93% rakeback. nakon sto si gotov s tih 15K€ rakea dobijas potpuni paket od 5K€ vrijednosti sa placenim upadom za donkament, dzeparcem, avionskom kartom, hotelom itd.
nakon toga ostaje i dalje 30% rb + 20% bonusi + rake raceovi + 2K€ EMOP ticket za svakih 10K€ rakea sto je sad 80% rakeback minimum. to sve si ignorirao i nastavio pricat samo o tih 10% blablabla. za prvi mjesec si btw dobio 130+130€, a ne 130+100€ od rake racea jer su bila 2 od 15 dana svaki.

za drugi mjesec ste izrejkali nekih 6K€ ako se sjecam. rakeback od toga je 1,800€ + 1,200€ od bonusa + od rake racea ste dobili negdje 1,200€ za ukupno 4,200 odnosno ravno 70% rakeback. gdje si izvukao random cifru od 10% nemam ideje jer ste ukupno izrejkali 9,000€, a 10% od 900€

btw, za drugi mjesec mi "nisu poslali novce" jer ocito netko od vas dvojice je morao pricat gluposti ovima iz redbeta sto je dovelo do ovog 01/03/2012:
http://i.imgur.com/RdKjO.png
tehnicki ste vi meni duzni vise love nego ja vama jer su mi blokirali account sa dobrim dijelom bankrolla gore (sa affiliate accounta si mogu prebacivat na player account).


niveaformen napisao:

Mislim da je došao još jednom – dva puta online kroz 5-6 dana i odtad se više nije pojavljivao.
U 2. mjesecu smo izrejkali 6k u tih 15ak dana, ne znam točno dan kad smo počistili 1st deposit bonus do kraja, ali to je bilo negdje 4-5og te odtad smo trebali dobivati 30% od njega i po nekom približnom izračunu to je minimalno 1200€, a treba nadodati i 10% od prvih 4-5 što je 400-500€ + da smo izrejkali 20k u 2 mjeseca (što je i bio plan) trebali smo dobit live paket vrijednosti 2k €, a s obzirom da smo bili na paceu možemo reć da i to ima realnu vrijednost od 600ak € i dolazimo do cifre od preko 2000€.

pls objasni od kud ti 2K€?

niveaformen napisao:

Jedan član foruma je znao njegov nick na goalwinu i vidio je da je igrao plo200 i 500 1. ožujka, znači dan prije nego se zadnji put pojavio.

kao sto ste croman i ti shareali isti account tako ja shaream svoj na goalwinu vec godinu dana sa istom osobom koja igra iskljucivo plo dok ja igram iskljucivo nlhe.



niveaformen napisao:

Eto,  ne odgovara na poruke i pozive, s vremenom se pročulo da je prevario više ljudi iz hrvatske poker zajednice (vjerojatno i šire) pa sam zato odlučio objaviti ovo. Njegovi izgovori nemaju smisla, vijest o tako velikoj nesreći bi sigurna bila na vijestima/netu, nelogičnosti oko 1. isplate rba - iznos i isprike, kasnije laži, a ovaj update na stranici je pljuvanje u facu svima nama kojima je dužan. Nadam se da ćemo uspjet saznat neke dodatne informacije o njemu te ga posjetit jednog dana...

ovo mi je super... proculo se da sam prevario vise ljudi iz hr poker zajednice. a koji su to ljudi? uglavnom po nekom uhodanom obrascu to obicno budu oni koji uopce ne igraju preko mene jer mi se nitko nije zalio na nista osim tebe i cromana.



masterboy napisao:

Niste jedini.
Jos nije isplatio RB ni za goalwin... A to da igra to ne znam jer mu ne znam nick  hmm

koliko znam ti ne igras preko mene tako da ni ne mozes znat jesam li isplatio rb ili nisam (a jesam odavno).

24

Re: 4ladx/esco scammer

@ 4ladx

Najraze mi je kad se ides jos jebeno pravdat u vezi necega i ja kome si duzan moram to gledat. Doduse nisi 2k ali jesi izmedju 200-300.

Slusaj Esco nemoj srat i nemoj se pravdat jer seres bezveze. Za drugi mjesec si mi isplatio manje, a vec dva mjeseca ti saljem poruke svaki jebeni dan i ne javljas se i onda mi ovde dodjes s nekon ljigavon pricon.
Sto ti i sa goalwinom ne stima nesto???

I jos izjavis dolje nije ti se nitko zalio nakon mojih poslanih poruka sto na skypeu sto na stranici. A uz to da si i isplatio???

Reci mi iskreno, jeli tebi neugodno doc sad ovde i tako bezlicno lagat?

Zadnji popravljao Colleric (02-05-2012 14:10:08)

00

29

Re: 4ladx/esco scammer

Colleric napisao:

@ 4ladx

Najraze mi je kad se ides jos jebeno pravdat u vezi necega i ja kome si duzan moram to gledat. Doduse nisi 2k ali jesi izmedju 200-300.

Slusaj Esco nemoj srat i nemoj se pravdat jer seres bezveze. Za drugi mjesec si mi isplatio manje, a vec dva mjeseca ti saljem poruke svaki jebeni dan i ne javljas se i onda mi ovde dodjes s nekon ljigavon pricon.
Sto ti i sa goalwinom ne stima nesto???

I jos izjavis dolje nije ti ne nitko zalio nakon mojih poslanih poruka sto na skypeu sto na stranici.

Reci mi iskreno, jeli tebi neugodno doc sad ovde i tako bezlicno lagat?

ajme boze, objasnih vec odavno za goalwin, a evo jos jednom...
manji rb se dobiva zbog famoznog essencea http://www.pokeraffiliatesolutions.com/ … iates.html

takodjer ne vidim izrejkani iznos igraca koji nije pocistio bonus (repot dolazi u excel tablici gdje je rake od svih igraca koji imaju aktivan bonus sakriven).

10

Re: 4ladx/esco scammer

4ladX napisao:

koliko znam ti ne igras preko mene tako da ni ne mozes znat jesam li isplatio rb ili nisam (a jesam odavno).

Istina ne igram ja tamo ali ima par igraca sa foruma koji ce se sami javiti, ja sam samo prenio istinu a to je da nesto steka sa isplatom RBa kod Goalwina....

Pozdrav

EDIT. btw. nije da sam cuo od jedne osobe vec od 3 pa pretpostavljam da je istina sta pricaju ako nije ispricavam se i necu se mijesati u temu.

Poz

Zadnji popravljao masterboy (02-05-2012 14:14:58)

00

31

Re: 4ladx/esco scammer

ne steka nista. ako ljudi ne znaju svoj transaction history provjerit i vidit da sam im sendao ja tu ne mogu nista napravit, a vec sam svima objasnio da transferirana lova sjeda na main account, ne na poker account (iako jos uvijek se nadje onih koji luduju da di im lova jer se nisu uopce ulogirali na goalwin.com i provjerili koliko imaju na glavnom accountu).

01

32

Re: 4ladx/esco scammer

vau, najveći spammer u povijesti hr poker zajednice je postao i scammer... nice!!!

vjerojatno bih i ja popušio foru da mi je "ponuđena", ali kad pogledaš malo bolje, što očekivati  od čovjeka koji stalno visi po forumima a 80% postova mu je usmjereno na vrijeđanje, omalovažavanje i sl. očigledno je bilo da nešto nije u redu s njim

10

Re: 4ladx/esco scammer

I ja sam si rjesio RB na GoalWinu preko Esca i dosad nisam nikad imao nikakvih problema oko isplate RB

Zadnji popravljao kalinjo11330066 (02-05-2012 14:20:32)

00

Re: 4ladx/esco scammer

ja mogu potvrditi da igram na goalwinu više od 6 mjeseci i RB uredno sjeda svaki mjesec

00

35

Re: 4ladx/esco scammer

http://img94.imageshack.us/img94/9867/16685210150089157933830.jpg

Uploaded with ImageShack.us

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
40

36

Re: 4ladx/esco scammer

djuma napisao:

vau, najveći spammer u povijesti hr poker zajednice je postao i scammer... nice!!!

vjerojatno bih i ja popušio foru da mi je "ponuđena", ali kad pogledaš malo bolje, što očekivati  od čovjeka koji stalno visi po forumima a 80% postova mu je usmjereno na vrijeđanje, omalovažavanje i sl. očigledno je bilo da nešto nije u redu s njim

lol, dobro da si pregledao 1,881 mojih postova i pronasao krivi zakljucak da vrijedjam i omalovazavam u 1,505 njih. epic.

01

Re: 4ladx/esco scammer

Malo je tesko vjerovat da ce ti sajt blokirat acc samo zato jer se neko pozalio zbog necega.Vjerojatno su istrazili stvari.Isto tako slali smo milion emailova redbetu i pitali jel istina to da su mjenjali neke stvari koje si ti rekao da su promjenili i zbog kojeg nisi mogao isplatit i svaki put su negirali i govorili da ne znaju o cemu pricamo.

10

Re: 4ladx/esco scammer

nisam pocistio bonus??? Koga ti jebeš? POCISTIO SAM DVA BONUSA. Preko 100k handova nije dovoljno za ocistit bonus?? Doduše, na šugavom limitu jer mi hitno trebaju novci pa mi se ne da mislit uopce nego samo lagano zaradit. Koga treba uvjerit evo mu i account!   zmayono - ongame    racunajte da nije trackano sigurno 30% igranja.

Za drugi mjesec si isplatio neku pizdariju za treci nisi nista. A odigrao sam i cijeli cetvrti pa cemo vidit sto ce bit i sa tim.

Po tome ti meni nisi duzan nista sto?? Ja dobijam 57% od goalwina? Svo ovo ne javljanje cijelo vrijeme?? daj nemoj me pravit budalon nego se nacrtaj tamo i isplacuj kako god znas. A cekam te i za cetvrti mjesec za par dana.

21

39

Re: 4ladx/esco scammer

zanimljivo kako te nigdje nema kad te ljudi traze, a kad osvane ovakav topic odmah se nacrtas

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
50

Re: 4ladx/esco scammer

milac napisao:

zanimljivo kako te nigdje nema kad te ljudi traze, a kad osvane ovakav topic odmah se nacrtas

+1

20

Re: 4ladx/esco scammer

Očito je bila teža povreda glave u toj nesreći jer ovakve nebuloze ne može normalan čovjek izmišljat.

Javilo se najmanje troje ljudi koje si prevario, a imam ih na skypu te vjerujem da će se javit ovdje. Isto tako ljudi su si sigurno umislili da igraju preko tebe, lol.
Ako nisi kriv zašto onda ne odgovaraš na pozive i poruke i nakon "nesreće"?

Ova tvoja opravdanja su sve laži, imam troje ljudi iz redbeta na skypu i sve sam provjerio. Ovih 10% kod withdrawala je neistina, rake raceovi su se odbijali od affiliate earningsa i prije, a ovu priču sa ticketima si bacio nakon što se nisi javljao do 2. ožujka - 23 dana!. Nadalje, nakon što smo počistili 1st deposit bonus tad je tih 20% rb-a trebalo ić dodatno preko tebe zajedno sa ovih 10%, a moja računica od 2k € je poprilično jasna.

Glavnog affiliate sam kontaktirao 7. ožujka, nakon što te opet nije bilo mjesec dana, a po tvojim tvrdnjama dio koji ti trebaš poslat se dobiva do 3og u mjesecu te sam bio još dobar i pričeko da imaš 4 dana za withdrawat lovu i počastit se shootom na plo500. A ako je tebi "pričanje gluposti" scammanje onda vidimo zašto je i nastala ova grupa.

Ne vjerujem da si uspio napisat ovakvu hrpu gluposti i laži, bolje bi bilo da si nestao, a sve ove svoje tvrdnje oko nesreće i ostalih stvari vrlo lagano dokažeš pa razuvjeri nas, molim te, pa ću se ispričat javno pred svima i poslat ću ti sve što sam dužan, kako sam na kraju ispao.

40

42

Re: 4ladx/esco scammer

niveaformen napisao:

Očito je bila teža povreda glave u toj nesreći jer ovakve nebuloze ne može normalan čovjek izmišljat.

Javilo se najmanje troje ljudi koje si prevario, a imam ih na skypu te vjerujem da će se javit ovdje. Isto tako ljudi su si sigurno umislili da igraju preko tebe, lol.
Ako nisi kriv zašto onda ne odgovaraš na pozive i poruke i nakon "nesreće"?

Ova tvoja opravdanja su sve laži, imam troje ljudi iz redbeta na skypu i sve sam provjerio. Ovih 10% kod withdrawala je neistina, rake raceovi su se odbijali od affiliate earningsa i prije, a ovu priču sa ticketima si bacio nakon što se nisi javljao do 2. ožujka - 23 dana!. Nadalje, nakon što smo počistili 1st deposit bonus tad je tih 20% rb-a trebalo ić dodatno preko tebe zajedno sa ovih 10%, a moja računica od 2k € je poprilično jasna.

Glavnog affiliate sam kontaktirao 7. ožujka, nakon što te opet nije bilo mjesec dana, a po tvojim tvrdnjama dio koji ti trebaš poslat se dobiva do 3og u mjesecu te sam bio još dobar i pričeko da imaš 4 dana za withdrawat lovu i počastit se shootom na plo500. A ako je tebi "pričanje gluposti" scammanje onda vidimo zašto je i nastala ova grupa.

Ne vjerujem da si uspio napisat ovakvu hrpu gluposti i laži, bolje bi bilo da si nestao, a sve ove svoje tvrdnje oko nesreće i ostalih stvari vrlo lagano dokažeš pa razuvjeri nas, molim te, pa ću se ispričat javno pred svima i poslat ću ti sve što sam dužan, kako sam na kraju ispao.

igrac abc123 se registrira na site preko affiliatea123. igrac depozita 1K€ ali ne ukuca bonus code i ne dobije deposit bonus. jel tu kriv affiliate ili igrac?
isti igrac dobije reload bonus pod istim termsima ali opet ne ukuca bonus code. opet je tu affiliate kriv?

ostatak posta mi se ne da komentirat jer je sizifov posao...

01

Re: 4ladx/esco scammer

4ladX napisao:

igrac abc123 se registrira na site preko affiliatea123. igrac depozita 1K€ ali ne ukuca bonus code i ne dobije deposit bonus. jel tu kriv affiliate ili igrac?
isti igrac dobije reload bonus pod istim termsima ali opet ne ukuca bonus code. opet je tu affiliate kriv?

ostatak posta mi se ne da komentirat jer je sizifov posao...

Affiliate oglašava da nudi 60% rb, igrač kasnije dobije 30%. Jel tu kriv affiliate ili igrač?
Affiliate nudi 60% rb iako realno zna da može dati samo 30%. Jel to laž ili prevara ili oboje?

Sizifov posao je skenirat/poslikat mobom otpusno pismo iz bolnice? Sliku razbijenog auta?

10

Re: 4ladx/esco scammer

Mene zanima nesreca.Posto pare izgleda necemo dobit bar da mi bude zabavno razvaliti te u tom segmentu(sick ispast cu bolesno glup ako ima neke dokaze al tesko)
Tvoje cinjenice su da si imao nesrecu negdje u pocetku 2 mjeseca i da si bio u komi i da si se nakon 16 dana probudio.Ja naravno imam dokaze da si ti bio na netu i u pocetku 2. mjeseca,imam dokaze da si bio na netu sredinom 2 mjeseca i znam da si pocetkom 3 mjeseca,2.3 rekao svima da si taj dan izasao iz bolnice.Ajmo reci da si bio 16 dana u komi i jos 10tak dana si se oporavljao to znaci da si trebao citav 2. mjesec biti u bolnici.Cak i da si bio samo 16 dana u bolnici opet imam dokaze da si 15.2 bio na netu.

Naravno nesreca nema nikakve veze sa scamanjem.Ako i jesi imao nesrecu to nema nikakve veze,izasao si iz bolnice i sad vrati pare.
Al ako si izmislio nesrecu to je odma dosta velak dokaz da si scammo jer cim imas osjecaj da moras izmisljat tako nesto znas da si scammo.

50

Re: 4ladx/esco scammer

A i mogao si se javiti na mnogobrojne pozive u zadnja 2-3 mjeseca od više ljudi i riješiti sve probleme oko toga.
Previše rupa...

00

Re: 4ladx/esco scammer

croman19 napisao:

dosta velak dokaz

    <3

Zadnji popravljao chillin (02-05-2012 15:33:06)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
50

Re: 4ladx/esco scammer

Ja sam neki dan bio duzan jednom novce i bas taj dan kad sam mu trebao vratiti ili mozda koji dan prije, ne sjecam se tocno, iznenadno umrem od teske, neizljecive bolesti. I taj dan kad sam umro recem covjeku kojemu sam duzan da sam mrtav i on budala mi ne vjeruje. Terorizirao mi je kuci obitelj, terorizirao rodbinu, popusio mi psu, silovao mi macku... ali i dalje ga nitko nije uspio uvjeriti da sam mrtav.  Čovjek mi jednostavno ne vjeruje, a otkad sam umro samo sam mu se jedanput javio da sam umro pa i budala bi skuzila da me nema nigdje i da sam mrtav.
I tako prodje mjesec, dva, nisam mu se javio ni jedan put nakon sto sam umro i onda najedanput ozivim. Javim se covjeku kojeme sam duzan da nisam bas pri novcima jer sam bio mrtav pa ih nisam mogao zaraditi i on me prebije ko vola u kupusu.
I dalje ja toj budali nikako objasnit to sto mi se dogodilo i jednostavno ne moze shvatit da mu necu vratit novce i sve sto razmisljam ovih dana je da opet umrem od teske neizljecive bolesti sve dok stric ne proda onu zemlju koju je naumio prodat malo prije nego sam posudio novce u ovog nevjernog Tome.

Tako i ovo. Javio se ali bojim se za kurac.

80

Re: 4ladx/esco scammer

Colleric napisao:

Ja sam neki dan bio duzan jednom novce i bas taj dan kad sam mu trebao vratiti ili mozda koji dan prije, ne sjecam se tocno, iznenadno umrem od teske, neizljecive bolesti. I taj dan kad sam umro recem covjeku kojemu sam duzan da sam mrtav i on budala mi ne vjeruje. Terorizirao mi je kuci obitelj, terorizirao rodbinu, popusio mi psu, silovao mi macku... ali i dalje ga nitko nije uspio uvjeriti da sam mrtav.  Čovjek mi jednostavno ne vjeruje, a otkad sam umro samo sam mu se jedanput javio da sam umro pa i budala bi skuzila da me nema nigdje i da sam mrtav.
I tako prodje mjesec, dva, nisam mu se javio ni jedan put nakon sto sam umro i onda najedanput ozivim. Javim se covjeku kojeme sam duzan da nisam bas pri novcima jer sam bio mrtav pa ih nisam mogao zaraditi i on me prebije ko vola u kupusu.
I dalje ja toj budali nikako objasnit to sto mi se dogodilo i jednostavno ne moze shvatit da mu necu vratit novce i sve sto razmisljam ovih dana je da opet umrem od teske neizljecive bolesti sve dok stric ne proda onu zemlju koju je naumio prodat malo prije nego sam posudio novce u ovog nevjernog Tome.

Tako i ovo. Javio se ali bojim se za kurac.

AHHAHAHAHHAHAHAH bog!  lol   lol

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
10

Re: 4ladx/esco scammer

Colleric napisao:

Ja sam neki dan bio duzan jednom novce i bas taj dan kad sam mu trebao vratiti ili mozda koji dan prije, ne sjecam se tocno, iznenadno umrem od teske, neizljecive bolesti. I taj dan kad sam umro recem covjeku kojemu sam duzan da sam mrtav i on budala mi ne vjeruje. Terorizirao mi je kuci obitelj, terorizirao rodbinu, popusio mi psu, silovao mi macku... ali i dalje ga nitko nije uspio uvjeriti da sam mrtav.  Čovjek mi jednostavno ne vjeruje, a otkad sam umro samo sam mu se jedanput javio da sam umro pa i budala bi skuzila da me nema nigdje i da sam mrtav.
I tako prodje mjesec, dva, nisam mu se javio ni jedan put nakon sto sam umro i onda najedanput ozivim. Javim se covjeku kojeme sam duzan da nisam bas pri novcima jer sam bio mrtav pa ih nisam mogao zaraditi i on me prebije ko vola u kupusu.
I dalje ja toj budali nikako objasnit to sto mi se dogodilo i jednostavno ne moze shvatit da mu necu vratit novce i sve sto razmisljam ovih dana je da opet umrem od teske neizljecive bolesti sve dok stric ne proda onu zemlju koju je naumio prodat malo prije nego sam posudio novce u ovog nevjernog Tome.

Tako i ovo. Javio se ali bojim se za kurac.

http://i45.tinypic.com/21msrqa.jpg

Dzaba vam novci moji sinovci, dzaba vam bilo dobre volje...
01

Re: 4ladx/esco scammer

Meni je interesantno kako ljudi komentiraju da netko riskira zbog "par" dolara roll, a ko iole ozbiljno igra zna da mu je razlika od 20%rba preko 10k$ godisnje, a najgore sta se moze desit je da ti neko ne isplati tvoj cut jedan mjesec.

00