Re: Zašto se zatvaruju teme?

Hannibal napisao:
croman19 napisao:
Hannibal napisao:

matematički gledano mislim da je mojih 18k više od tvojih 7k

Ne razumijem.Valjda hoces reci da si dosad u zivotu digo 18k?
Ok.

ne, nego turnir za 18k first prize

Lijepo.Sad vidim zasto si tako uvjeren da su sajtevi rigged.

40

52

Re: Zašto se zatvaruju teme?

rutiner napisao:

Ja sam općenito protiv bananja. Ovo je poker forum i ajmo reći da neka slobodnija komunikacija nije na odmet, ali samo pod uvjetom da pravila vrijede za sve jednako.

dobro, da ti bude lakse me slobodno nazovi budalom np

00

Re: Zašto se zatvaruju teme?

roba59 napisao:

Provociraju i onda kad netko odgovori na provokacije prave se nevini i traže banove

Istina, ali moramo im priznati, bez njihovih provokacija bilo bi puno dosadnije na forumu...

00

Re: Zašto se zatvaruju teme?

KresimirS napisao:
Hannibal napisao:

matematički gledano mislim da je mojih 18k više od tvojih 7k

lol, nick?

cigo 1423

big55 1.11.11.
nemam screenshot ali imam u hem-u. na opr sam blokirao statse.

02

Re: Zašto se zatvaruju teme?

KresimirS napisao:
rutiner napisao:

Da li je bitno jesam li novi ili stari? Ako sam stari mogu vrijeđati i obratno?

Mislim da je bit u tome zašto se neki skrivaju iza novih accounta, ili kao anonimusi ulaze u ovakve rasprave s takvom žestinom...

kakvom žestinom? U koga sam se ja dirao bez da me netko nije uvrijedio? aj nađi primjer. Šta mi novi ne možemo žestoko raspravljati i šta je to "žestina"? To je nešto negativno ili poželjno?

00

Re: Zašto se zatvaruju teme?

Provociraju i onda kad netko odgovori na provokacije prave se nevini i traže banove. A kad oni dobiju ban, onda naravno, pravila ne vrijede jednako za sve.

post 44

00

Re: Zašto se zatvaruju teme?

Hannibal napisao:
KresimirS napisao:
Hannibal napisao:

matematički gledano mislim da je mojih 18k više od tvojih 7k

lol, nick?

cigo 1423

big55 1.11.11.
nemam screenshot ali imam u hem-u. na opr sam blokirao statse.

Ja koliko znam, taj BIG 55 se nekad zvao DNG i croman ga je shipao dva puta.

00

58

Re: Zašto se zatvaruju teme?

@rutiner
Daj molim te, nemoj se praviti pametan. Imaš 18 postova, i nijedan nije rasprava neke ruke ili barem nešto konstruktivno. Nitko nezna što uopče igraš. Daj se predstavi prvo pa onda možeš ravnopravno raspravljati s nama ostalima.

00

Re: Zašto se zatvaruju teme?

rounder1984 napisao:
Hannibal napisao:
KresimirS napisao:

lol, nick?

cigo 1423

big55 1.11.11.
nemam screenshot ali imam u hem-u. na opr sam blokirao statse.

Ja koliko znam, taj BIG 55 se nekad zvao DNG i croman ga je shipao dva puta.

evo ga iz hema. mozda se moze negdje pogledati prema broju turnira.

00

Re: Zašto se zatvaruju teme?

rounder1984 napisao:
Hannibal napisao:
KresimirS napisao:

lol, nick?

cigo 1423

big55 1.11.11.
nemam screenshot ali imam u hem-u. na opr sam blokirao statse.

Ja koliko znam, taj BIG 55 se nekad zvao DNG i croman ga je shipao dva puta.

Nisam

00

Re: Zašto se zatvaruju teme?

a kolko ti to imas acc-a na PS-u ? jel sad cigo1423,yelena777 ili mozda joekatana777 ? *confused*

00

Re: Zašto se zatvaruju teme?

Post 44:

rutiner napisao:
rutiner napisao:

Moj savjet ti je da nekim zaštićenim vrstama treba dati ban, jer uvijek isti ljudi vrijeđaju i dižu tenzije. Dok se ne bana jednog cromana, pajka i sl.  ...


Ja sam općenito protiv bananja. Ovo je poker forum i ajmo reći da neka slobodnija komunikacija nije na odmet, ali samo pod uvjetom da pravila vrijede za sve jednako.

Tko je ovdje lud?

00

Re: Zašto se zatvaruju teme?

Mich_Bjukenon napisao:

a kolko ti to imas acc-a na PS-u ? jel sad cigo1423,yelena777 ili mozda joekatana777 ? *confused*

zaboravio si hanibalector

00

Re: Zašto se zatvaruju teme?

roba59 napisao:

@rutiner
Daj molim te, nemoj se praviti pametan. Imaš 18 postova, i nijedan nije rasprava neke ruke ili barem nešto konstruktivno. Nitko nezna što uopče igraš. Daj se predstavi prvo pa onda možeš ravnopravno raspravljati s nama ostalima.

A ništa roba onda ubaci dodatak u pravilnik o postanju na forumu i čiste sve koji "pametuju". možda nisam ništa pametno napisao vezano uz poker, ali ima tu "veličina" koji su godinama na forumu i svoju veličinu pokažu samo kada treba nekoga proglasiti budalom.
Šta trebam dati inpresivnu statistiku da bi haračio po forumu?
Igram turnirski poker i ništa specijalno nisam postigao, jer igram premalo i poker mi je razonoda.

00

Re: Zašto se zatvaruju teme?

rutiner napisao:

Šta trebam dati inpresivnu statistiku da bi haračio po forumu?

Lol, to nitko nije rekao. Ali ti sebi umišljaš da možeš pametovati i prosuđivati o drugima, a da de facto ništa o njima ne znaš osim nickova.
Barem nisu p... i poznati su njihovi nickovi na poker-stranicama te se ne srame  svojih uspjeha/neuspjeha kao drugi što ih skrivaju kao zmija noge i onda žele ravnopravno raspravljati...
Ovako ispadneš samo neozbiljni mučki provokator...

00

Re: Zašto se zatvaruju teme?

KresimirS napisao:
rutiner napisao:

Šta trebam dati inpresivnu statistiku da bi haračio po forumu?

Lol, to nitko nije rekao. Ali ti sebi umišljaš da možeš pametovati i prosuđivati o drugima, a da de facto ništa o njima ne znaš osim nickova.
Barem nisu p... i poznati su njihovi nickovi na poker-stranicama te se ne srame  svojih uspjeha/neuspjeha kao drugi što ih skrivaju kao zmija noge i onda žele ravnopravno raspravljati...
Ovako ispadneš samo neozbiljni mučki provokator...

Kao što rekoh nisam tu sa namjerom da nekog provociram. Oni koji su bili prema meni neugodni, tj. vrijeđali me dobili su odgovor koji nije na njihovoj razini pisanja. Ne vidim odakle vadiš te zaključke. Croman me nazvao budalom, ja sam mu odgovorio...evo gledam i stvarno ne vidim.
Što se tiče pokera rekoh da nisam mjerilo za bilo što. poker igram jako malo i svi znamo da se zaključak o nekome/nečemu ne može donositi na malom uzorku. Oni koji su dali svoje nickove dali su dragovoljno i nitko ih nije na to prisiljavao. To što ih ljudi mogu kontrolirati...jbga. Šta bi ja sad trebao dati svoje osobne podatke, imovinsku karticu... da bi mogao pisati na forumu.

00

Re: Zašto se zatvaruju teme?

A gledaj, meni, a vjerujem i drugima, su se neki tvoji postovi učinili provokativnim, te si počeo proivati indirektno prozivati ljude, pa nemoj me sada natjerati da ih tu stavim da ti dokažem. Čak si u nekima pokušao (ili se ja barem tako osječam) mene osobno provocirati, a da te ja nisam dirao niti u jednom postu to tada. A sada ti možeš okretati kako god želiš, pa nismo baš svi ovdje toliko glupi da ne znamo čitati što si napisao i da ne vidimo namjeru...

00

Re: Zašto se zatvaruju teme?

Hannibal napisao:
KresimirS napisao:
Hannibal napisao:

barem znam pisati za razliku od tebe

pa ne piše previše loše na hrvatskom za sveđanina...  big_smile

ali zato stalno nešto pametuje bez konkretnog argumenta. valjda u švedskoj postaneš pametniji roll

pa zapravo da smile

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

69

Re: Zašto se zatvaruju teme?

Krešo svaka čast za prvi post.Što se vrijeđanja tiče ja ne vidim da su zagovornici teorije vrijeđali ikoga,mi smo samo rekli ono što mislimo.Sa druge strane su krenule uvrede.Hannibal,rutiner i ja smo relativno novi na forumu ali velimo "mislimo da je rigged to i to" i objasnimo zašto to mislimo(koliko god to vama ludo zvučalo),onda se jave neki iskusni forumaši kao Pajk i croman i bez ikakvih argumenata(makar bile samo indicije kao većina naših) samo kažu "vi ste glupi" ili "ti si budala".Ja vjerujem u ono što pišem i nije me briga hoće li me ljudi zbog mojih postova smatrati luđakom,glupanom i budalom i radije ću ispasti luđak i budala nego umišljena veličina koja ne zna napisati ništa osim "ti si budala".Nice level guys.

02

70

Re: Zašto se zatvaruju teme?

marac9 napisao:

i radije ću ispasti luđak i budala

mission acomplished

marac9 napisao:

nego umišljena veličina koja ne zna napisati ništa osim "ti si budala"

di ti vidis koju velicinu? da sam velicina ne bi se zajebavo s glupim ljudima

20

Re: Zašto se zatvaruju teme?

Ako ti netko dode i kaze nebo je crne boje,hoces li mu ti objasnjavat ista ili ces mu reci da je budala.

Zadnji popravljao croman19 (10-05-2012 15:07:51)

40

72

Re: Zašto se zatvaruju teme?

croman19 napisao:

Ako ti netko dode i kaze nebo je crne boje,hoces li mu ti objasnjavat ista ili ces mu reci da je budala.

lol epic  big_smile

10

Re: Zašto se zatvaruju teme?

@ Marac,

pa nisi ni ti baš sada neko nevinašće...  wink   
Bit je u tome tko god napravio takvu temu ili ide postati u takvu temu mora biti svjestan da će biti svakakvih komentara, i pametnih i manje pametnih, i nježnih i grubih,da će sve završiti u sveopćem metežu i vrijeđanju. Pogotovo kako broj postova raste i tema i rasprava postaju sve bezmislenija.
Ali zato ne treba početi cviliti i tražiti pomoć velikog brata nego muški podnijeti komentare i uvrede, život ide dalje, na kraju se radi samo o forumu i nickovima.
Ili pak treba biti dovoljno pametan i ugasiti komp i baviti se nečijim pametnijem dok vlastita tenzija ne popusti.  smile

00

74

Re: Zašto se zatvaruju teme?

marac9 napisao:

Krešo svaka čast za prvi post.Što se vrijeđanja tiče ja ne vidim da su zagovornici teorije vrijeđali ikoga,mi smo samo rekli ono što mislimo.Sa druge strane su krenule uvrede.Hannibal,rutiner i ja smo relativno novi na forumu ali velimo "mislimo da je rigged to i to" i objasnimo zašto to mislimo(koliko god to vama ludo zvučalo),onda se jave neki iskusni forumaši kao Pajk i croman i bez ikakvih argumenata(makar bile samo indicije kao većina naših) samo kažu "vi ste glupi" ili "ti si budala".Ja vjerujem u ono što pišem i nije me briga hoće li me ljudi zbog mojih postova smatrati luđakom,glupanom i budalom i radije ću ispasti luđak i budala nego umišljena veličina koja ne zna napisati ništa osim "ti si budala".Nice level guys.

Stvar je u tome da su i jedan i drugi takvim nastupom pokazali da nisu najtaktičniji. Vjerujem da je minimalno 90% danas winning igrača u jednom trenutku (uglavnom dok su počinjali) vjerovalo da su neke stranice rigged (uključujući mene). Al s vremenom ćete vjerojatno skontat da se jednako "sumnjive" situacije, s jednakom frekvencijom, događaju na starsima, ipokeru ili live pokeru... Što možete i sami matematički analizirat (ako ste dovoljno potkovani i imate dovoljan sample, ako niste, sasvim sigurno je netko na 2p2 napravio takve analize već), tj. vidjet kako stvarno funkcionira ta famozna varijanca i disperzija rezultata koju svi spominju...

edit: al svejedno posebno je smiješan bio lik koji je tvrdio kako gubi sve flipove i dominacije, i onda stavi sliku grafa di runna iznad EV-a

Zadnji popravljao dabac (10-05-2012 15:14:14)

10

75

Re: Zašto se zatvaruju teme?

Marac,jel ti uopce igras poker? Jel ako igras,a mislis da je rigged onda si samo kockar...a kockari su u najvecem slucaju budaletine...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00