Tema: PokerTracker v4.01.18 beta

evo izašla je nova verzija PTR , može se besplatno isprobati , ja sam instalirao , sve izgleda jako dobro iako nisam pohvatao puno stvari.

tu su i ostali video tutoriali , koliko vidim postoji mogućnost da mi sam dodaje notese , jer mi je nakon 10 handova , već stavio 3nota na igraču . sve skupa čini se zanimljivo.

Zadnji popravljao ivica5261 (11-05-2012 01:08:35)

00

Re: PokerTracker v4.01.18 beta

hm, s ovakvim ICM calculatorom možda se čak odlučim na PT4 umjesto HEM2...

Zadnji popravljao iAcesHigh (11-05-2012 11:23:36)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: PokerTracker v4.01.18 beta

Ja ga imam mjesec i pol i odlican mi je iako jos uvijek koristim HEM1-(definitivno mi je bolji nego HEM2)

Zadnji popravljao noirlegion (11-05-2012 12:30:13)

00

Re: PokerTracker v4.01.18 beta

Po cem ti je HM1 bolji od HM2

00

Re: PokerTracker v4.01.18 beta

rounder1984 napisao:

Po cem ti je HM1 bolji od HM2


Ja se osobno nisam odlučio na nadogradnju na HM2 jer po forumu supporta čitam o silnim bugovima koje imaju sa HM2, pogotovo ako imaš WIN 7.

00

Re: PokerTracker v4.01.18 beta

@ ivice, kazes da se moze bespatno isprobati jel to podrazumeva da vec imas kupljen pt3 pa si samo nadogradio ili sl ili ima neka trial verzija kao do sada 60 dana... jer na sajtu nisam nasao nigde da moze da se skine.. jel moze tu mala pomoc
takodje imam stariji komp pa mi je hem2 radio jeeeedva, dok se upali treba mu 15ak minuta pod uslovom da mi je sve ostalo zatvoreno a i kada se upali nista drugo ne smem da palim jer mi blokira sve zivo.... pitanje. da li je i pt4 tako "zahtevan" tj da li je neko probao i jedno i drugo pa da uporedi sto se tice gore navedenog  jer sam odustao od hema2 bas iz tog razloga... hvala.

Now if you'll excuse me, I have a beam of light to catch!
00

Re: PokerTracker v4.01.18 beta

Nemam kupljen ptr3 , istekao mi je trail

https://www.pokertracker.com/user/login … ycodes.php ovdje se trebaš ulogirati i poslati svoje podatke i onda ćeš dobiti mail za verifikaciju . Downloadaš PTR4 i ulogiraš se sa svojim podacima , također ćeš vidjeti i svoj registration KEY kojeg trebaš upisati kad instaliraš PTR4

Dalje ti nemogu pomoći jer ni ja nisam puno više skužio , al za sada radi bez ikakvog lag-a , nisam neki majstor za poker alate pa da ti mogu reć je li bolji ili lošiji od HEM-a.

ako budeš ima problema , pošalji PM sa skyp nickom , pa ćemo preko TW

Zadnji popravljao ivica5261 (11-05-2012 13:17:10)

00

Re: PokerTracker v4.01.18 beta

rounder1984 napisao:

Po cem ti je HM1 bolji od HM2

Krivo sam napisao bolji mi je PT4 od HEM2-(u puno stvari mi je bolji)

A HEM2 mi ne radi dobro na kompu i definitivno treba imat dosta iznadprosjecan komp za njega.

00

Re: PokerTracker v4.01.18 beta

@ ivice
uspeo sam da instaliram iako je trajalo jako dugo. pali se mnogo brze nego HEM2 ali nikako ne  mogu da namestim da mi ucitava hands sa poker starsa. igram jos na 888 poekr i tu je sve ok, hud, sve ali za stars mi prijavi PS is not configured to save hand to disk. mada mi je sve na starsu namesteno da cuve ruke, probao sam i da instaliram stars ponovo obrisao cookies pre toga ali i dalje isto, do pre par dana sam koristio HEM2 a pre toga PT3 i sve je bilo ok nista nije menjano... sad ne moze ni da ucita. kada namestim da ih ubaci manuelno i podesim iz kojeg foldera da ubacuje(jer auto detect prijavi unable to locate PS directories) takodje je sve prazno i nista se ne desava, probao sam da napravi novi folder da tu cuva ali opet nista smile
jel zna neko mozda o cemu se radi...
inace hvala, skype ne koristim wink

Now if you'll excuse me, I have a beam of light to catch!
00