Re: Crna Magija

drasek napisao:
AlphaScorpii napisao:

Ok štap, kosti i te pizdarije... al koji je tvoj problem? Kaj nemreš to izignorirat?

želio bi vidjeti tebe da ignoriras da ti ljudi hodaju po dvorištu i rade neke obrede, ako ti to nebi nike znacilo onda ti imas problem!

LMAO!  Pa ko normalan bi pustio ljude da mu šetaju po dvorištu i rade "obrede"?!? No where tha fuck problem is? lol

00

27

Re: Crna Magija

cropoker500 napisao:
drasek napisao:
AlphaScorpii napisao:

Ok štap, kosti i te pizdarije... al koji je tvoj problem? Kaj nemreš to izignorirat?

želio bi vidjeti tebe da ignoriras da ti ljudi hodaju po dvorištu i rade neke obrede, ako ti to nebi nike znacilo onda ti imas problem!

LMAO!  Pa ko normalan bi pustio ljude da mu šetaju po dvorištu i rade "obrede"?!? No where tha fuck problem is? lol

Kaj si ti mutav kaj mislis da ih ja vidim dok mi to rade u 3 h u noci,  par put smo ih culi i otjerali ali čak ni neznamo tko je to bio...........
....No where tha fuck problem is?  tikvan!!!

Još jedna takva pobjeda i propali smo.
00

Re: Crna Magija

drasek napisao:
cropoker500 napisao:
drasek napisao:

želio bi vidjeti tebe da ignoriras da ti ljudi hodaju po dvorištu i rade neke obrede, ako ti to nebi nike znacilo onda ti imas problem!

LMAO!  Pa ko normalan bi pustio ljude da mu šetaju po dvorištu i rade "obrede"?!? No where tha fuck problem is? lol

Kaj si ti mutav kaj mislis da ih ja vidim dok mi to rade u 3 h u noci,  par put smo ih culi i otjerali ali čak ni neznamo tko je to bio...........
....No where tha fuck problem is?  tikvan!!!

Ni ja ne kužim zašto su te određene osobe napale da puštaš ljude da ti šeću po dvorištu, to mi je ono wtf?!?! Pa normalno da ih ne pušta da mu šeću, već to naprave kad on ne vidi. Ne znam od kud su uopće izvukli taj zaključak, tako da +1.
Jedino mi nije jasno zašto na nekom drugom forumu ne potražiš pomoć, tipa www.forum.hr > alternativa. Ako već stvarno imaš probleme i tražiš pomoć.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
10

Re: Crna Magija

Opcija broj jedan: nabavi nekog krvločnog psa i stavi ga u dvorište
Opcija broj dva: nabavi veći štap od onog koji oni imaju
Opcija broj tri:  prijava policiji zbog ometanja posjeda (neovlaštenog ulaza) ?

EDIT: možeš i sve troje za svaki slučaj

Zadnji popravljao SuinimiruS (20-05-2012 22:13:11)

Bolje biti malo glup, nego malo pametan
01

Re: Crna Magija

SuinimiruS napisao:

Opcija broj jedan: nabavi nekog krvločnog psa i stavi ga u dvorište
Opcija broj dva: nabavi veći štap od onog koji oni imaju
Opcija broj tri:  prijava policiji zbog ometanja posjeda (neovlaštenog ulaza) ?

opcija četiri: 6m žice + PROM ...      big_smile

00

Re: Crna Magija

Javi se korisniku KresmiruS on ti prodaje testise nilskog konja, i magnetske narukvice, te stvari ti stoljecima dokazano skidaju urok. Nema na čemu

Zadnji popravljao BoyFromBalkans (20-05-2012 22:42:35)

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
41

32

Re: Crna Magija

BoyFromBalkans napisao:

Javi se korisniku KresmiruS on ti prodaje testise nilskog konja, i magnetske narukvice, te stvari ti stoljecima dokazano skidaju urok. Nema na čemu

  hahaha  drugi put

Još jedna takva pobjeda i propali smo.
00

33

Re: Crna Magija

BoyFromBalkans napisao:

Javi se korisniku KresmiruS on ti prodaje testise nilskog konja, i magnetske narukvice, te stvari ti stoljecima dokazano skidaju urok. Nema na čemu

Hahahahahaha,kakav si ti majstor...

00