Tema: Crna Magija

ima tu neko da se kuzi u te shitove

Još jedna takva pobjeda i propali smo.
50

Re: Crna Magija

???

00

Re: Crna Magija

neko me copra pa neznam kaj da delam    đubre neko  ali zaozbiljno

Još jedna takva pobjeda i propali smo.
30

Re: Crna Magija

Razvali se u rakiji, sve če proč. A i ako ne prođe, malo češnjaka oko vrata. AKo ni to ne pomogne, zamijeni češnjak konopom. gg,nh, wp

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
30

Re: Crna Magija

00

Re: Crna Magija

Objasni malo situaciju, ja sam poprilično upućen. možeš i na pm ako te strah od forumskih provokatora.

Ljude inače dijelim na one koji rade i one kojima se radi.Ako čovjek u nešto ne vjeruje to ne znači da na njega to ne djeluje. hmm

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

Re: Crna Magija

pepy667 napisao:

Objasni malo situaciju, ja sam poprilično upućen. možeš i na pm ako te strah od forumskih provokatora.

Ljude inače dijelim na one koji rade i one kojima se radi.Ako čovjek u nešto ne vjeruje to ne znači da na njega to ne djeluje. hmm

ma niš nemoj na PM pisat, daj da se i mi zabavljamo malo big_smile

50

Re: Crna Magija

Ajde ovako, u utorak navecer oko 23 : 50 mi je neka x osoba sa nekim stapom od 1, 30m udarala po prozoru ii zidu, a kad smo isli van pogledati nasli smo taj stap pre pragom,  povezao sam to sa coprnijom posto smo nedavno bili u sukobu sa jednim coprnjakom koji se bavi s tim a I imal sam vec slucajeva da mi zakapaju kosti po dvoristu I slicne stvari!!!

Još jedna takva pobjeda i propali smo.
10

Re: Crna Magija

"Sve je to ba u tvojoj glavi"

Zadnji popravljao marac9 (19-05-2012 12:06:40)

20

Re: Crna Magija

drasek napisao:

Ajde ovako, u utorak navecer oko 23 : 50 mi je neka x osoba sa nekim stapom od 1, 30m udarala po prozoru ii zidu, a kad smo isli van pogledati nasli smo taj stap pre pragom,  povezao sam to sa coprnijom posto smo nedavno bili u sukobu sa jednim coprnjakom koji se bavi s tim a I imal sam vec slucajeva da mi zakapaju kosti po dvoristu I slicne stvari!!!

a da odeš na forum.hr ili neki drugi općenitiji forum gdje će ti lakše i brže dati odgovor na tvoja pitanja?! Slabo ti mi tu u poker zajednici bacamo čini i copramo., osim Pokerstarsa obv.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: Crna Magija

probudim se,čitam i nevjerujem....

00

Re: Crna Magija

1.naloži vatru
2.spomenuti štap,kost ili slično šta nađeš (kosti su inače prilično popularne) prođi kroz plamen,tako da ga malo zahvati
3.spomenute predmete baci u more ili neku veću rijeku ako si kontinentalac.Ne smije biti voda stajaćica.
4.problem solved

p.s. ne diraj ništa sumnjivo direktno rukama ,uzmi kakvu vrećicu ili slično.
p.p.s. ljudi koji se zbilja bave time ne lupaju štapovima po prozorima big_smile , već diskretno pobiju xy ljudi da niko ništa ne skuži

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

Re: Crna Magija

Ok štap, kosti i te pizdarije... al koji je tvoj problem? Kaj nemreš to izignorirat?

00

Re: Crna Magija

http://danas.net.hr/svijet/svercao-pecene-fetuse-prikrivene-zlatom

00

15

Re: Crna Magija

Izvadi pišu i lijepo se popišaj po tim stvarima.

00

Re: Crna Magija

drasek napisao:

a I imal sam vec slucajeva da mi zakapaju kosti po dvoristu I slicne stvari!!!

Da nema susjed pesa koji zakapa svoje kosti u tvom dvorištu...    roll

00

17

Re: Crna Magija

dfable napisao:

Razvali se u rakiji, sve če proč. A i ako ne prođe, malo češnjaka oko vrata. AKo ni to ne pomogne, zamijeni češnjak konopom. gg,nh, wp

dovoljna je samo rakija

Još jedna takva pobjeda i propali smo.
00

18

Re: Crna Magija

marac9 napisao:

"Sve je to ba u tvojoj glavi"

ok

Još jedna takva pobjeda i propali smo.
00

19

Re: Crna Magija

AlphaScorpii napisao:

Ok štap, kosti i te pizdarije... al koji je tvoj problem? Kaj nemreš to izignorirat?

želio bi vidjeti tebe da ignoriras da ti ljudi hodaju po dvorištu i rade neke obrede, ako ti to nebi nike znacilo onda ti imas problem!

Još jedna takva pobjeda i propali smo.
00

Re: Crna Magija

drasek napisao:
AlphaScorpii napisao:

Ok štap, kosti i te pizdarije... al koji je tvoj problem? Kaj nemreš to izignorirat?

želio bi vidjeti tebe da ignoriras da ti ljudi hodaju po dvorištu i rade neke obrede, ako ti to nebi nike znacilo onda ti imas problem!

Pa kaj ti nemaš dugi štap pa da ih udriš po leđima dok ti hodaju po dvorištu i "rade neke obrede"...  big_smile

00

Re: Crna Magija


obrati se njemu

00

Re: Crna Magija

drasek napisao:
AlphaScorpii napisao:

Ok štap, kosti i te pizdarije... al koji je tvoj problem? Kaj nemreš to izignorirat?

želio bi vidjeti tebe da ignoriras da ti ljudi hodaju po dvorištu i rade neke obrede, ako ti to nebi nike znacilo onda ti imas problem!

Daj lol,izađeš na vrata vikneš na njih, ako ne odu zoveš policiju, ako ni tad ne odu, slobodno ih upucaš. Mislim šta te može toliko jebat u životu i čega se moraš bojat da puštaš ljude da ti hodaju po dvorištu i zakopavaju kosti rofl.

00

23

Re: Crna Magija

drasek napisao:

želio bi vidjeti tebe da ignoriras da ti ljudi hodaju po dvorištu i rade neke obrede, ako ti to nebi nike znacilo onda ti imas problem!

Trespassing,shoot the dogs or call Maldera i Skali.

00

Re: Crna Magija

MasaKrisT napisao:
drasek napisao:
AlphaScorpii napisao:

Ok štap, kosti i te pizdarije... al koji je tvoj problem? Kaj nemreš to izignorirat?

želio bi vidjeti tebe da ignoriras da ti ljudi hodaju po dvorištu i rade neke obrede, ako ti to nebi nike znacilo onda ti imas problem!

Daj lol,izađeš na vrata vikneš na njih, ako ne odu zoveš policiju, ako ni tad ne odu, slobodno ih upucaš. Mislim šta te može toliko jebat u životu i čega se moraš bojat da puštaš ljude da ti hodaju po dvorištu i zakopavaju kosti rofl.

Uzmi AK-47 i po pi.ki!

00

Re: Crna Magija

drasek napisao:

Ajde ovako, u utorak navecer oko 23 : 50 mi je neka x osoba sa nekim stapom od 1, 30m udarala po prozoru ii zidu, a kad smo isli van pogledati nasli smo taj stap pre pragom,  povezao sam to sa coprnijom posto smo nedavno bili u sukobu sa jednim coprnjakom koji se bavi s tim a I imal sam vec slucajeva da mi zakapaju kosti po dvoristu I slicne stvari!!!

I kakve su posljedice tog black vudu magic sranja? Jesi primjetio sta neobicno nakon tog lupanja dildom po prozoru?

I'm so broke, I can't even pay attention.
00