26

Re: Main event 109 hand

Šteta jer ja tvoje mišljenje stvarno cijenim,kao i tvoje rezultate,vidi se da znaš znanje i mislim da si vjerojatno i najstručniji na ovome forumu.Nego me smeta kada netko za standardni play(koji sam milijardu puta vidio kako ga profi igrači odigravaju točno tako) kaže da je loš zato jer se ne poklapa sa njegovim načinom igranja.Umjesto da kaže "je,može se odigrati tako ali može i ovako" a kad recimo netko drugi posta loše odigrani hand njemu se ne napiše kratko i jasno "loše odigrano" nego se njegov play opravdava,ak me bereš?

00

Re: Main event 109 hand

Prvo bi bilo dobro da ga staviš na range, bilo bi ti lakše odigrat postflop.
Znači, ako je on 3-betao UTG+1, vrlo je vjerojatno da ima hand, a pošto smo tako deep 4-bet nema smisla jer samo jače od nas će se stackat, tj. ukoliko na 5-beta moraš foldat QQ, što je loše. 4-bet nikad ne dolazi u obzir.
Ja bi ga ovdje stavio na JJ+,AK...Teško je točno reći jer nisi napisao stase, ali teško će nešto slabije 3-betati na rani raise osim ako nemaš read.
E sad, na flopu se moliš da ima AA,KK,AKd i da je spreman što više platiti s time, jer je flop savršen za njega.Znači kad smo tolko deep jedini line s kojime ćeš izvuči maksimum je ovo što je Tilt napisao.

ps: na tom main eventu je jako puno riba koje su spremne platiti sa svime, to nije 10k event nego 100$ za koji je bilo gro satelita

http://www.mmstaking.com/
10

28

Re: Main event 109 hand

@malimisko-Što se statsa tiče napisao sam da se igralo tek 15 min tako da to nije mjerilo.Za preflop mislm da sam pogriješio jer smatram da je jeftinije staviti mid 4-bet pa foldati na 5-bet nego flatati,dopustiti i UTG-u da se pridruži i ako iziđe mali flop što onda,izgubit ću puno više nego sa 4-betom pre.Postflop sam platio jer imam nutse i ne želim sa raisom stjerati ni njega ni UTG-A.Check raise sam planirao na turnu al je problem što je on u poziciji pa je chekirao behind.Razumijem i ovu drugu opciju i ne kažem da je loša ali isto tako nije ni prva.

00

Re: Main event 109 hand

marac9 napisao:

@malimisko-Što se statsa tiče napisao sam da se igralo tek 15 min tako da to nije mjerilo.Za preflop mislm da sam pogriješio jer smatram da je jeftinije staviti mid 4-bet pa foldati na 5-bet nego flatati,dopustiti i UTG-u da se pridruži i ako iziđe mali flop što onda,izgubit ću puno više nego sa 4-betom pre.Postflop sam platio jer imam nutse i ne želim sa raisom stjerati ni njega ni UTG-A.Check raise sam planirao na turnu al je problem što je on u poziciji pa je chekirao behind.Razumijem i ovu drugu opciju i ne kažem da je loša ali isto tako nije ni prva.

I preflop i postflop nisi odigrao dobro. Bilo bi dobro da poslušaš savjet Tilta i Kranga jer su oni jako dobri u MTT-jevima. Ovo što sam gore napisao mislim da je najbolje, ali nisam mjerodavan kao oni...ugl. većina se tu stacka na riveru sa FULLOM, tako da bravo barem  za taj play  smile

http://www.mmstaking.com/
00

30

Re: Main event 109 hand

Ja razumijem njihove savjete,slažem se da su jako dobri igrači i puno bolji od mene i većine ovdje ali se ne slažem da je check call flopanog fulla krivo odigrano.Budite pošteni,koliko vas check raisa flopani full?

00

Re: Main event 109 hand

kak ne kuzis da na turniru di si 300bb deep si jednostavno nemres dozvolit slowplayanje jer sta mislis chekirat do rivera pa onda nekim magicnim trikom izvuci sve chipove ma riveru...kao drugo utg+1 raisa,ovaj sa co 3beta,vec tu vidis da mu je range dosta uzak i bas zbog toga si trebo check/raisat flop,betat turn i tu ces gotovo uvijek izvuc max value iz handa a onda ovisi o protivniku oces li i na riveru dobit call i uzet mu cijeli stack ili ga barem osakatit kao sto je on sad tebe...

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

32

Re: Main event 109 hand

lord1911 napisao:

kak ne kuzis da na turniru di si 300bb deep si jednostavno nemres dozvolit slowplayanje jer sta mislis chekirat do rivera pa onda nekim magicnim trikom izvuci sve chipove ma riveru...kao drugo utg+1 raisa,ovaj sa co 3beta,vec tu vidis da mu je range dosta uzak i bas zbog toga si trebo check/raisat flop,betat turn i tu ces gotovo uvijek izvuc max value iz handa a onda ovisi o protivniku oces li i na riveru dobit call i uzet mu cijeli stack ili ga barem osakatit kao sto je on sad tebe...

Ja tebe kužim al skuži i ti mene.

00

Re: Main event 109 hand

marac9 napisao:

Kako sad preflop valja ako flatanjem dopuštam i UTG-u da se priključi?Nebi li bio bolji midraise?Što se tiče flopa ja sam za old school slowplay i vjerujem da bi velika većina tako odigrala.Ni check raise nije loš ako on stvarno ima hand ali zašto ga otjerati ako nema?Zanimljivo da nitko osim kranga nije spomenuo taj play dok nisam pokazao rezultat handa,kad su vidjeli da lik ima AA odjednom bi svi 9-betali,shoveali i check raisali do besvijesti.

Kranq je old school majstor smile, odlicna ruka

"Ljudi kazu da ne mogu da prezive bez ljubavi. Sta znam, po meni je najvazniji kisik."
Dr. House
00

34

Re: Main event 109 hand

Call je po meni puno bolji od 4beta preflop bas zato jer imamo 300BBa. Ako ga stavis na JJ+, AK sto je realno ti prakticki radis setmine, ako dođe niski flop jako ćeš brzo skužiti da li ima AA, KK ili AK i daleko od toga da se moraš zastackati. Budući da si pogodio set pumpaš pot sa raisovima i ne vidim bolji način za izvući value (ako ima taj range). Ako misliš da on tu može baciti AA, KK onda ga možeš ubuduće blefirati sa bilo čim.

00

Re: Main event 109 hand

marac9 napisao:

Baš sam se veselio Main eventu,prijavio ga mjesec dana prije

Šta reći... imao si mjesec dana vremena da preko mene naručiš testise nilskog konja i majmunovog mozga.

Tako da ništa čudno što je došao ace on the river kad si igrao bez muda i bez mozga...  tongue

20

36

Re: Main event 109 hand

KresimirS napisao:
marac9 napisao:

Baš sam se veselio Main eventu,prijavio ga mjesec dana prije

Šta reći... imao si mjesec dana vremena da preko mene naručiš testise nilskog konja i majmunovog mozga.

Tako da ništa čudno što je došao ace on the river kad si igrao bez muda i bez mozga...  tongue

Kako će meni pomoći ako tebi već godinama ne pomažu?Čini se da su to lažna muda i mozak.

Zadnji popravljao marac9 (22-05-2012 11:17:43)

00

Re: Main event 109 hand

Pa vjeruju oni u takve stvari koji i vjeruju da je online poker rigged, kao npr. kada dođe as na riveru... big_smile
Uostalom, ja sam tako veliki fish da meni više ništa ne pomaže. Ali ja sam se za razliku od tebe naučio s time živjeti i ne whinam po forum radi fishy odigranih hendova.  tongue
Lp

31

38

Re: Main event 109 hand

a baš ste sad svi napali čovjeka, jebemu, meni izgleda da fino pita. što se tiče 4beta prije flopa, osim što overpleyaš ruku bez potrebe (pa se nećeš drawat na full na flopu wink), flatat će ti tu vjerojatno kk, pogotovo u poziciji kad ste ovako deep tak da čak nisi postigao ono što si htio. plus, *ne moraš* izgubit puno čipova ako padaju niske karte, baci na turnu ili već na flopu ako obojica daju akcije. flop ti jest pogreška jbg, slow je jednostavno loš ovdje, pogledaj post od malog miška, a često i inače kad ga ljudi koriste,  a dobro si primjetio da ga često (prečesto) koriste
p.s. čini mi se da u ozbiljnim raspravama o rukama ima previše svađa i osobnog prepucavanja, ima hvala bogu dovoljno threadova za to

Zadnji popravljao krang5 (22-05-2012 14:12:28)

00

Re: Main event 109 hand

krang5 napisao:

p.s. čini mi se da u ozbiljnim raspravama o rukama ima previše svađa i osobnog prepucavanja, ima hvala bogu dovoljno threadova za to

Kriva percepcija, prijatelju. Meni se čini da kada neki ljudi postaju svoje handove i kada im večina govori da hand nije dobro odigran počinju se prvo opravdavati pa na kraju i svađati samo da opravdaju svoj play i tako nastanu prepucavanja i svađe. Ako ne žele prihvatiti kritiku ili ako ne mogu progutati koju podrugljivu riječ zašto uopće postaju svoje handove. Zašto onda odmah ne stave handove pod "hvalisanja" pa se svi dogovorimo da se budemo pravili kako je super odigrano i napisali komentare u stilu "super", "faca" itd. ...

p.s. U ovom handu očito ne valja thinking process na flopu i na turnu. Ispadne da marac nije razmišljao što lik drži u ruci dok mu ovaj nije pljusnuo overbet na riveru, a nije ni razmišljao što on sam reprezentira svojim playom pa da iz toga izvuče maksimalan value.
Bolje da si je uzeo malo vremena i još jedanputa dobro pogledao kako je odigrao hand umjesto da se sada opravdava i ide prepucavati. Dobio je dovoljno natuknica u threadu i pretpostavljam da je dovoljno pametan da ih može koristi da sam skuži u čemu je pogriješio, ili bolje rečeno što nije optimalno odigrano.

Btw., ne uzimajte nam svađe i prepucavanje, pa forum bi postao užasno jednoličan i dosadan...  tongue

gg i gl

00

Re: Main event 109 hand

4beto bi preflop ovako deep sigurno.Mozes slobodno callat 5bet i biti cesto ispred.
Ovako odigrano,c/r flop i bet turn i bet river.
Ovako kako si ti odigrao,callas na riveru iako ce se sigurno pojaviti sa AA ponekad/cesto.

00

Re: Main event 109 hand

croman19 napisao:

c/r flop i bet turn i bet river.

+1,
iako, da si imao sreće i znanja možda bi već sve bilo unutra najkasnije poslije turna... (što ti je imo i trebao biti cilj).

Zadnji popravljao KresimirS (22-05-2012 15:14:05)

00

Re: Main event 109 hand

mislim covjek je ocito odlucio da je odigrao hend dobro,sta mu vi tu imate pricat odite igrat nl5...oldschool slowplay lol...im out..

00

43

Re: Main event 109 hand

@Krang-respect.@Krešimir-kada mi krang i tilt kažu da bi tako odigrali ja im vjerujem,a sa tobom sam bio bezbroj puta za stolom,znam kakav ti je style,znam da si rock i znam da bi ti zadnji check raisao flop sa nutsima i zato mi smeta to licemjerje.Zašto tako nisi odmah iskomentirao nego kad si vidio što veliki dečki kažu onda si se priklonio njihovom mišljenju naravno sa očitom namjerom podjebavanja.Dobro je BfB rekao,kaj ti nemaš pametnijeg posla nego podjebavati u 4 ujutro?Priznajem ti da je dobra kajla ovo sa mudima i mozgom i malo sam ti progledao kroz prste jer believe me,you dont want to go there.

30

Re: Main event 109 hand

marac9 napisao:

sa tobom sam bio bezbroj puta za stolom,znam kakav ti je style.Dobro je BfB rekao,kaj ti nemaš pametnijeg posla nego podjebavati u 4 ujutro?

Lol, kaj smo igrali, 50fpp satelite? Možes si misliti koji je to style. Čekas nutse i da se ostali donkovi izbace međusobno...  lol
Imaš pravo, kad u 4 ujutro završavam svoj session nemam stvarno pametnijeg posla nego podjebavati forumaše koji glume povrijeđene princeze, vjeruj mi, super stvar za smirenje prije spavanja. smile
Btw., možes si misliti koliko mi je stalo do tvog ili BvB-om mišljenju o "KrešimirS"...  big_smile

Mich_Bjukenon napisao:

mislim covjek je ocito odlucio da je odigrao hend dobro,sta mu vi tu imate pricat odite igrat nl5...oldschool slowplay lol...im out..

+100, me too...

00

45

Re: Main event 109 hand

Što se tiče svađe i prepucavanja,ja se ne svađam sa onima koji normalno savjetuju kao recimo krang nego sa onima kojima je očito namjera i pristup pljuvanje.

KresimirS napisao:
marac9 napisao:

Baš sam se veselio Main eventu,prijavio ga mjesec dana prije

Šta reći... imao si mjesec dana vremena da preko mene naručiš testise nilskog konja i majmunovog mozga.

Tako da ništa čudno što je došao ace on the river kad si igrao bez muda i bez mozga...  tongue

Kad me već povlačiš za jezik,ako ti  imaš ovo prvo  zašto onda nakon višegodišnjeg igranja i 200 000 $ prizesa ne igraš main event a ne Sunday Storm satelite?Ako imaš ovo drugo zašto ti je onda nakon višegodišnjeg igranja i 200 000 $ prizesa ROI ispod 0?Zato nemoj molim te o mudima i mozgu.

30

Re: Main event 109 hand

lol

00

47

Re: Main event 109 hand

Eto,ipak si me natjerao da goam there i kažem neke stvari radi kojih će mi poslije biti žao.

30

Re: Main event 109 hand

I meni bih bilo žao da sam ispao tako glup pred cijelim forumom.  lol

ps.: ako si tolika faca nadam se da nečeš brisati svoje postove pa neka ostali procjene tko je ovdje lud (glup) a tko normalan...

01

Re: Main event 109 hand

Pa da stvarno krešo nemaš neke rezultate da bi toliko prcao maraca.

Tu najkorektniju komunikaciju imaju malimisko ( meni osobno najkompententniji) i krang5 ( ne znam puno o čovjeku). Turki je ohol standard big_smile

Dakle, hand je odigran lošije? koliko je to loše? Kriminalno loše (da li pretjerano reći da je sramotno odigrano?) ili je samo hand kojeg bi sretnije bilo odigrati na drugi način?

50

50

Re: Main event 109 hand

KresimirS napisao:

brisati svoje postove

Ne pada mi na pamet.

KresimirS napisao:

pa neka ostali procjene tko je ovdje lud (glup) a tko normalan...

http://img21.imageshack.us/img21/8775/johnlennonquote.jpg

00