Tema: priprema za session,antitilt metode...

ugl zanima me imate li neki poseban način da se pripemate za session ili samo uključite stolove i deri smile ,
na koji način smanjujete tilt na najmanju moguću vrijednost,
nakon koliko izgubljenih buy inova,mečeva(husng) gasite stolove...i da ako imate koju knjigu ili video koji vam je pomogao kod tilta slobodno predložite.
posebno bi bio zahvalan da se i neki od proova uključi u ovu temu
ugl pišite sve što vam pada na pamet vezano uz ovu temu big_smile

30

2

Re: priprema za session,antitilt metode...

ja sam cuo da je polaganje plocic u svojem selu najbolji antitilt.

04

Re: priprema za session,antitilt metode...

big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

4

Re: priprema za session,antitilt metode...

Nemojte spamat jer cu vas bannat i obrisat postove!

40

Re: priprema za session,antitilt metode...

nisam nikakav pro al evo

- neki igrači znaju na početku sessiona odigrat recimo 20min na nižem limitu od kojeg regularno igraju . valjda da se opuste itd itd

- stop loss strategiju koriste mnogi kad idu na veće limite ili općenito

- nekako mislim da igrači koji imaju agresivniji BRM su skloniji tiltu iako tu ima puno faktora zašto netko tilta manje ili više

- U principu mislim da nema ništa loše u tiltanju ako će to igrača potaknuti da promišlja više o svojoj igri i više se prilagođava protivniku i čim tiltaš znači da ti je stalo . Problem je ako je tilt povezan isključivo npr "krekan mi je premium AA vs K5" takva vrsta tilta ne vodi ničemu i uzrokovat će samo pad koncentracije odmak od A-game na drugim stolovima itd.

- http://www.4shared.com/office/gQmqYNhN/ … 28061.html - nažalost nisam pročitao al kažu jedna od boljih knjiga za te probleme sve koje si naveo

- The Eightfold Path to Poker Enlightenment- Tommy Angelo pogledaj njegova videa

- Nažalost ništa od ovog nisam pročitao ni pogledao pa i dalje tiltam  big_smile

Možda je najbolja stvar od svega napravit nešto ovako

-

Zadnji popravljao ivica5261 (26-05-2012 00:09:29)

10

Re: priprema za session,antitilt metode...

Leon napisao:

ugl zanima me imate li neki poseban način da se pripemate za session ili samo uključite stolove i deri smile ,

ne

Leon napisao:

nakon koliko izgubljenih buy inova,mečeva(husng) gasite stolove...

ne gasim bez obzira kolko izgubio dok god igram dobro

A sto se tice tilta desilo mi se prosle godine da je susjed zaboravio kljuceve od kuce i doso do mene i tako mi sjedili na terasi i nekako dosli do pokera,  inace je psiholog , i tako  mi jedno 3h sjedili na terasi i pricali o pokeru i tilt i downswing sve sam ja njemu objasnjavao i sve je on to skuzio nekako i interpretirao na svoj neki nacin ,postavljao pitanja i nekako kao da sam se smirio od tada ..
jako rijetko stiltam stack, mogu se derat i udarat sakama po stolu al rijetko to utjece na moju igru.
btw to mi je najbolji mjesec od kad igram poker i dalje... mozda je variance al bas se nekako pogodilo smile

kad ti dode da stiltas stack bzv pusti nekog drugog da radi hero callove

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
30

Re: priprema za session,antitilt metode...

Ja sam drasticno manje poceo tiltat kad sam vidio prvi coaching video od Phila Galfonda gdje je on samo nesto spomenuo kako ne tilta jer mu je samo vazno da je donio pravu odluku a rezultat ga ne dira.To zvuci dosta standardno,nesto sto bi svi vec trebali znati al kad sam vidio kako on izgubi par potova zaredom i jos uvijek ima onaj miran,"dosadan" glas i nista ne mjenja i ne pocinje igrat drugacije to mi je znacilo dosta i od tad tiltam puno,puno manje.

Donosis prave odluke i pokusavas ne obazirat se puno na rezultat.

20

8

Re: priprema za session,antitilt metode...

croman19 napisao:

...Donosis prave odluke i pokusavas ne obazirat se puno na rezultat.

E vidiš, mene jako tilta kad nisam siguran dal donosim prave odluke, kad nisam siguran jesam u brutalnom downswingu ili me crushaju na levelu. Moram priznat da jako brzo izgubim fokus i da kada imam loš run (na fishy sajtu di igram znam promašit brdo flopova zaredom protiv 2-3 callera kada izoliram s legimitnim hendovima) počnem prečesto misliti da me se eploita i da su svi dobri regovi koje su s vremenom primijetili moje slabosti.

A na kraju ispadne samo to - mene ne pogađaju flopovi a njih da!


Inače sam užasan s kontrolom tilta i ne znam da li ću ikada biti u stanju smireno promatrati umjetne downswingove (kada 10 puta u nizu izgubiš all in sa 80-20+ to nemre bit normalno), ponekad udarim po stolu, ponekad bacim miša, a nekad razbijem monitor.

Sve u svemu - i mene jako zanima ova tema smile

00

Re: priprema za session,antitilt metode...

TVex napisao:
croman19 napisao:

...Donosis prave odluke i pokusavas ne obazirat se puno na rezultat.

E vidiš, mene jako tilta kad nisam siguran dal donosim prave odluke, kad nisam siguran jesam u brutalnom downswingu ili me crushaju na levelu. Moram priznat da jako brzo izgubim fokus i da kada imam loš run (na fishy sajtu di igram znam promašit brdo flopova zaredom protiv 2-3 callera kada izoliram s legimitnim hendovima) počnem prečesto misliti da me se eploita i da su svi dobri regovi koje su s vremenom primijetili moje slabosti.

A na kraju ispadne samo to - mene ne pogađaju flopovi a njih da!


Inače sam užasan s kontrolom tilta i ne znam da li ću ikada biti u stanju smireno promatrati umjetne downswingove (kada 10 puta u nizu izgubiš all in sa 80-20+ to nemre bit normalno), ponekad udarim po stolu, ponekad bacim miša, a nekad razbijem monitor.

Sve u svemu - i mene jako zanima ova tema smile

Lijek za biti siguran da donosis prave odluke je biti jako dobar igrac i imati samopouzdanja valjda.
Kad te ne ide onda dolaze te frustracije,nesigurnost i sumnje dal igras dobro,dal ne bitas,dal te svi soulridaju i crushaju.

Ovo sa tiltom nikad nisam razumio.Kad mi ljudi kazu,razbio sam 10 miseva,razbio sam laptop,tipkovnicu.
Ja igram poker godinama i nikad nisam razbio mis ili bilo sta.Udaris sakom od stol,zid.
Kad tiltas i ides izbaciti frustacije svejedno ti je jel udaris sakom od stol il od monitor.Jeftinije ti je udarit od stol.
Naravno netko to ne moze kontrolirat i samo mu dode i bez razmisljanja zvizne mis od pod ali ja to mogu kontrolirat.

00

10

Re: priprema za session,antitilt metode...

E pa u tom je razlika - moći samokontrole.
Jebena je stvar imati tu moć kad se baviš pokerom.

00

Re: priprema za session,antitilt metode...

croman19 napisao:

Ja igram poker godinama i nikad nisam razbio mis ili bilo sta.

http://www.threadbombing.com/data/media/4/Ash_black_crbr_cl.jpg

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00