Tema: JJ na straight draw boardu

http://www.pokerhand.org/?6396881
villan je znači agresivan 40/21, AF 3.9,  cbet mu je 50 a fold to cb 100....zanima me ispravan play na flopu, dal je tu trebalo reraise ili? mislil sam ga scallati do kraja al smrdelo je na asa....u kojem sam postotku tu dobar i spreman za call, i kaj bi kod takvih hendova trebalo gledat na protivnikovoj statistici? hvala

00

Re: JJ na straight draw boardu

raise flop, ako ne flop onda turn obavezno, ne bi tu slowplayao nikada. Ili nečeš naplatiti na riveru ili če te natkupiti.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

3

Re: JJ na straight draw boardu

koliki mu je ft3bet i 4bet ? zavisno o tome mozda je i 3bet pre opcija

dfable napisao:

raise flop, ako ne flop onda turn obavezno, ne bi tu slowplayao nikada. Ili nečeš naplatiti na riveru ili če te natkupiti.

agree


Edit: na koliko hendova ga imas bi isto bilo korisno napisat

Zadnji popravljao trc (26-05-2012 18:36:51)

00

Re: JJ na straight draw boardu

rr flop, shove turn. neka plati skupo kupovinu. ako je Ax onda nisi imao sreće ali si barem ispravno odigrao

00

Re: JJ na straight draw boardu

Meni se sviđa kako si odigrao, preagresivan je i zna da ti nemaš AK jer očekuje da ćeš to 3betat kao i JJ,QQ prema tome često će izbarelat ovaj board, šteta zbog rivera, sada nam treba dosta historya i još podataka da znamo koliko često je call dobar!

10

Re: JJ na straight draw boardu

fold to 3 bet mu je nula, uzorak je od 60 hendova,4 bett nula, 4 put je samo callal moj 3 bett tak da ne znam kolko bi imalo smisla,meni se više ova hanibalova opcija sviđa moram priznat smile

00

Re: JJ na straight draw boardu

Ali ako shipas turn ne ostavljaš mu ništa aira u rangeu! Ako si callao flop, onda callaš i turn, užasno strong izgleda ako raisaš turn, foldat će hrpu handova koje je spreman shipat na riveru. Nemoj sada gledati što je rivaer takav kakav je, to nije ponata jer ćeš ovakvu sitaciju imati još hrpetinu puta.. Dakle raise na flopu nije loš, ali zbog njegovih statsa (iako mu F_cbet nije baš visok) ja sam ipak za call.
Raise/ship turn mi je jako loš

10

Re: JJ na straight draw boardu

Po meni svakako rirejz na flopu. Turn push i to jeto.

Foldat će air, a postoji šansa da calla na draw bez obzira što je agresivan, uostalom baš zato što je agresivan će možda baš on gurat na flopu na neki draw. Nisam siguran da je fold na riveru ispravan.

Ja kod protivnika gledam bet% i AF. Na taj način dobijem sliku na što sve beta. Također gledam koliko često ide na SD u odnosu na VPIP. Ako je sa tim statsima više od 30% WTSD onda sam poprilično siguran da je riba koja voli igrati do rivera samo da vidi šta će se okrenut. Takve treba stisnuti od flopa kada imaš hand.

00

Re: JJ na straight draw boardu

hendrixjimmi napisao:

Ali ako shipas turn ne ostavljaš mu ništa aira u rangeu! Ako si callao flop, onda callaš i turn, užasno strong izgleda ako raisaš turn, foldat će hrpu handova koje je spreman shipat na riveru.
Raise/ship turn mi je jako loš

Ovo.
Ako ne raiseas flop, nemoj ni turn.

00

10

Re: JJ na straight draw boardu

Ovo je NL4, ne vjerujem da igrači tu 3barelaju blef/semiblef handove, a platiti če sa svim mogućim dravovima, par+drav, dvopari...

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00