Tema: Dali je moguce

Jel moguce da spusis od 20 flipova njih 18 iako si preflop uvijek jači ja neznam koji racku je to  dali je to nedostatak jebene srece ili

01

Re: Dali je moguce

Moguće je.

Ul sad

00

Re: Dali je moguce

ivica5261 napisao:

Moguće je.

Ul sad

To je nevjerojatno sve ljepo odigram al racku kad bez dobijenih flipova nemreš daleko dogurat u SNG sad

00

Re: Dali je moguce

Apsolutno moguće na starsu. I ne samo flipova, nego i 20 dominacija spušit zaredom.

00

Re: Dali je moguce

Hannibal napisao:

Apsolutno moguće na starsu. I ne samo flipova, nego i 20 dominacija spušit zaredom.

Žali Bože ak igraš onak kak spada kad ribe imaju više srece neg pameti a ne SNG ih nemreš istjerat preflop jer je riba i naravno dobije all in aaaaaaaaaaaa

00

Re: Dali je moguce

BackDoor napisao:
Hannibal napisao:

Apsolutno moguće na starsu. I ne samo flipova, nego i 20 dominacija spušit zaredom.

Žali Bože ak igraš onak kak spada kad ribe imaju više srece neg pameti a ne SNG ih nemreš istjerat preflop jer je riba i naravno dobije all in aaaaaaaaaaaa


Ja ih niti ne želim otjerati, shovam  za value na hyper turbačima ali starsi ne daju.

Ovo ti je taj run kad nemreš ništa

00

Re: Dali je moguce

Hannibal napisao:
BackDoor napisao:
Hannibal napisao:

Apsolutno moguće na starsu. I ne samo flipova, nego i 20 dominacija spušit zaredom.

Žali Bože ak igraš onak kak spada kad ribe imaju više srece neg pameti a ne SNG ih nemreš istjerat preflop jer je riba i naravno dobije all in aaaaaaaaaaaa


Ja ih niti ne želim otjerati, shovam  za value na hyper turbačima ali starsi ne daju.

Ovo ti je taj run kad nemreš ništa

Jebeno da a valjda je to bad run i valjda nakon toga stiže bolje doba ak prije toga ne bustam lol

00

Re: Dali je moguce

Klasika.Kako sam ja otupio na ovo....čudo...
Osmjeh,rebuy i idemo dalje.

00

Re: Dali je moguce

blefinjo napisao:

Klasika.Kako sam ja otupio na ovo....čudo...
Osmjeh,rebuy i idemo dalje.

Istina da a Jbg to je poker Treba imat znanja al i srece pogotovo u Turbo sng turnirima

00