Tema: PokerPro predstavlja Black Chip Poker: do 47% cashbacka

http://si.pokerpro.cc/uploads/black_chip/black_chip_logo.png

Black Chip Poker je poker kuća na Merge Networku. Nudi vam loose igre te pouzdan i vizualno iznadprosječan softver. Najviše igrača ćete pronači na Hold'em stolovima na nižim i srednjim limitima. Promet raste iz dana u dan jer se zbog odličnih promocija i VIP ponuda sve više igrača odlučuje za Black Chip Poker.

Pročitaj više o novoj sobi na Poker Pro-u...

20

2

Re: PokerPro predstavlja Black Chip Poker: do 47% cashbacka

Pretpostavljam da ovo ne vrijedi ako sam vec na Nordici... hmm

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
10

Re: PokerPro predstavlja Black Chip Poker: do 47% cashbacka

Merge network je promjenio uvjete od kad su uveli loyalty sistem tako da nebi trebalo biti problema.

00

4

Re: PokerPro predstavlja Black Chip Poker: do 47% cashbacka

Poslao sam mail black chip supportu i kazu da ne mogu jer sam na Nordici...tako da nista...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

5

Re: PokerPro predstavlja Black Chip Poker: do 47% cashbacka

ja sam se regao na nordicu ali nikad nisam igrao ništa osim onog freerolla preko pokerproa... da li onda mogu dobiti ovaj deal?

Zadnji popravljao djuma (10-10-2011 03:29:40)

00

Re: PokerPro predstavlja Black Chip Poker: do 47% cashbacka

Predstavnik Black Chip Pokera nam je rekao da nebi trebalo biti problema kod otvaranja novog računa. Mreža je promjenila uvjete od kad su ukinuli fixni 35% rakeback i uveli loyalty sustav. Ako ćete imati problema kod otvaranja računa, javite nam na support@pokerpro.com.hr

00

Re: PokerPro predstavlja Black Chip Poker: do 47% cashbacka

roba59 napisao:

Predstavnik Black Chip Pokera nam je rekao da nebi trebalo biti problema kod otvaranja novog računa. Mreža je promjenila uvjete od kad su ukinuli fixni 35% rakeback i uveli loyalty sustav. Ako ćete imati problema kod otvaranja računa, javite nam na support@pokerpro.com.hr

premalo je actiona na tim siteovima cak i na micro levelima u 3 dana vidis sve iste likove.

00

8

Re: PokerPro predstavlja Black Chip Poker: do 47% cashbacka

uvijek ima akcije i ribetina...ne brini...

00

9

Re: PokerPro predstavlja Black Chip Poker: do 47% cashbacka

Evo šta su meni javili iz Black chip supokera:

Dear Goran,

Thank you for contacting us.

In accordance with network policies, you are only allowed to have one account receiving rakeback so, unfortunately, your account with us cannot be linked to our rakeback program at this time.
Please remember that we reward your play with us in ways other than just the rakeback plan. For more information regarding our VIP Program go to your Player Admin or visit our promotions page.

http://blackchippoker.com/vip.php

We are always here to help you. Please feel free to reply to this email if you have any additional questions in relation to this or any other matter. Your reference ID for this email is ________________; please quote this number in any further communication on this subject.

Kind regards,

Stephanie Brooks --
BlackChipPoker Support

Ne znam sad tko je u pravu...ako netko tko je već bio na mergeu uspije neka javi.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

10

Re: PokerPro predstavlja Black Chip Poker: do 47% cashbacka

Rakeback je rakeback, loyalty je loyalty...

Što si im ti poslao, da su ti ovako odgovorili?

00

11

Re: PokerPro predstavlja Black Chip Poker: do 47% cashbacka

Pitao sam ih (ne mogu naci mail,izgleda da sam ga izbrisao) da li mogu imati cashback na Black chip pokeru ako vec imam acc na Nordici i rakeback.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: PokerPro predstavlja Black Chip Poker: do 47% cashbacka

Kako se uzima rejk na mergu? dealt ili contributed

Zadnji popravljao -b3k's- (13-10-2011 20:38:00)

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: PokerPro predstavlja Black Chip Poker: do 47% cashbacka

-b3k's- napisao:

Kako se uzima rejk na mergu? dealt ili contributed

contributed

Zadnji popravljao slavocar (13-10-2011 20:47:39)

Poker is life!
00

Re: PokerPro predstavlja Black Chip Poker: do 47% cashbacka

šta je onda nakraju sa tim BCP-om? igra tko tamo uopće?
meni ovi dealovi izgledaju odlično al neću depozitat ako postoji rizik da više nikad ne vidim lovu natrag,
a priča se da bi upravo tako moglo i završiti...?!

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

15

Re: PokerPro predstavlja Black Chip Poker: do 47% cashbacka

sto je tu zapravo odlicno kod tog deala? losije je nego sto je bio 35% rakeback.

00

Re: PokerPro predstavlja Black Chip Poker: do 47% cashbacka

pa nezz imaju 200% od first depozita i  500$+ rakea što napraviš imaš 45% rakeback,
a kad bi igro bi napravio zicer 500$ rakea mjesečno, imaju i dobar softver kak piše u opisu, isplativo mi se čini...
ali nije ako je istina ovo što sam naveo gore tak da neznam...

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

17

Re: PokerPro predstavlja Black Chip Poker: do 47% cashbacka

u kojoj državi ima merge gaming licencu?

00

Re: PokerPro predstavlja Black Chip Poker: do 47% cashbacka

koliko je sigurno igrati na Mergeu? Vidim da su ameri još uvijek tu..
Ima li tko kakve informacije?

00

19

Re: PokerPro predstavlja Black Chip Poker: do 47% cashbacka

sad kad je Lock poker kupio cake i otiso sa merge-a, player pool je navodno pao za 20%
cesto nema akcije na 200+, a i kad bude ima par stolova

a sad kolko je sigurno neznam, valjda je

00

20

Re: PokerPro predstavlja Black Chip Poker: do 47% cashbacka

Nije lock poker otisao jos hehe, 1.7 je zakazano odvajanje i stvaranje nove revolution mreze, a novi stari merge ponovo vraca 35% rb-a bez ovih vip sranja. biti ce zanimljivo pratiti razvoj ovih mreža koje daju US igračima da igraju, mislim da jos uvijek postoji rizik igranja na istima makar nisam upoznat koliko su teze igre jer predpostavljam da vecina novijih US igrača igra ozbiljnije

00

21

Re: PokerPro predstavlja Black Chip Poker: do 47% cashbacka

pa već su se razdvojili

prema pokerscoutu, merge ima u top satima oko 1800 cash igrača, dok je tjedni prosijek 1400, dok revolution u top h 1700, prosijek  700

ako navečer pogledaš sveukupni broj znači večina su mtt igrači, merge ima preko 11k dok revolution nema ni 5k

tolko o tome da je lock imo 40% player poola

i da večina su ameri, i ima dosta igrača koji grade roll pa igraju na nižim limitima, bar je tako bilo do 01.06  , a kak je sad nakon podijele, neznam

00

22

Re: PokerPro predstavlja Black Chip Poker: do 47% cashbacka

da sjebo sam se od 1.6 j je to  hehe

00

Re: PokerPro predstavlja Black Chip Poker: do 47% cashbacka

a koja je šema sa tim da u nekim manjim mrezama mogu igrat usa igraci? kako skipaju doj?

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00