Re: Pantelija1 vs 179 man

ima neku brutalnu taktiku  big_smile   big_smile   big_smile

00

Re: Pantelija1 vs 179 man

Uz dobar tim i dobar coaching sve je moguce...

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: Pantelija1 vs 179 man

tko te coacho?

00

Re: Pantelija1 vs 179 man

malimisko napisao:

Šta je još moguće imati preko 40% Roi na 180-tkama? smile
gg

lol, wtf, pa ti na dvojkama imaš 58% roi...

00

Re: Pantelija1 vs 179 man

cropoker500 napisao:
malimisko napisao:

Šta je još moguće imati preko 40% Roi na 180-tkama? smile
gg

lol, wtf, pa ti na dvojkama imaš 58% roi...

Većina je od prošle godine kad je bilo puno manje regova, a i igrao sam većinom ujutro kad nema puno regova...i ofc. runooo sam super  tongue

http://www.mmstaking.com/
00

Re: Pantelija1 vs 179 man

mislim da je nemoguče imat preko 30%
previše regova ima

00

Re: Pantelija1 vs 179 man

maxmax0 napisao:

mislim da je nemoguče imat preko 30%
previše regova ima

Moguce je. Pa vidiš gore na slici.
A to da ima pun k regova, ima, puno puno više nego lani.

00

Re: Pantelija1 vs 179 man

sick graf i roi,svaka cast!

00

Re: Pantelija1 vs 179 man

maxmax0 napisao:

mislim da je nemoguče imat preko 30%
previše regova ima

Moguće je preko 30% kod jako dobrih regova, ali preko 40% više nije...Nema niti jednog rega ove godine koji ima preko 40% na velikom sampleu,dok preko 30% ih ima nekoliko.

http://www.mmstaking.com/
00

Re: Pantelija1 vs 179 man

ovu godinu dok je sve postalo reg fest? neznam,al rezultat je vrhunski

Zadnji popravljao maxmax0 (08-06-2012 13:58:03)

00

Re: Pantelija1 vs 179 man

A koliki sample je po tebi dovoljan da vidis di si sa roi ? Jer po zadnjoj slici je sample skoro 2.5k turova, nije to bas ni malo ...

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

37

Re: Pantelija1 vs 179 man

2,5k na 180man je nista

00

Re: Pantelija1 vs 179 man

Tilt napisao:

2,5k na 180man je nista

A koliko je onda dovoljno da znam ...

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

39

Re: Pantelija1 vs 179 man

Nemam pojma to je tesko za odredit. Ali znam da je za 9mane 2,5k nista, a tamo je varianca 10x manja.

00

Re: Pantelija1 vs 179 man

Barem 5-7k...10 je po meni taman da možeš znati kolki ti je ROI +5%/-5%
Nema ni jednog rega koji ove godine ima više od 40% na dobrom sampleu...pogledaj na sharku.

http://www.mmstaking.com/
00

41

Re: Pantelija1 vs 179 man

Evo ti link za roi simulator s 2+2-a http://forumserver.twoplustwo.com/36/stt-strategy/roi-simulator-link-1157451/ , samo zamijeni finish position "." sa ","
Mislim da bi 10000 bilo dosta precizno, al uvijek mozes biti u onih 10% koji imaju duplo manji roi nego bi trebali imati čak i na tak velikom sampleu.
Na 9manu sa 10% roia bi lako mogao biti break even na 2500.
Dok vidim ovakve pizdarije fakat se covek zapita kolko likova misli da zna igrati, a imaju samo dugi upswing ili kolko je likova probalo igrati poker i pohvatali sve super, ali ih je dugi downswing uvjeril da to nije za njih.

Zadnji popravljao hrasca (08-06-2012 16:47:05)

10

42

Re: Pantelija1 vs 179 man

Dovoljan sample ti je negde oko 10k turnira ali čak u 10k možeš izvanredno dobro ili loše runnat.
Evo ti petoricu (ostala petorka nisu opt-innani) od najboljih deset na sharkscope-u po profitu na 2,5$ 180SnG u 2012.

http://i.imgur.com/DfQsX.png

Znači sad si u god mode-u, pa nek ti traje...

00

43

Re: Pantelija1 vs 179 man

...ja mislim da bi se moglo imat 30%+ na 10K turnira  ako bi se igralo malo manje stolova odjednom , ne vise od 9 recimo jer bi se akcija mogla puno bolje pratiti , igrati u tileu itd...naravno govorim o najboljim igracima na tom levelu! Pantelijin ROI jest malo prevelik trenutno, ali dobro je sta je otisao toliko u up pa mu i malo veci swing nece previse zivaca pojesti...kako god gg pantelija!!  smile

00

Re: Pantelija1 vs 179 man

ja mislin da je Pantelija proda dušu starsima za dobar ROI.. a dokad če ugovor trajat vidjet čemo.. big_smile

30

45

Re: Pantelija1 vs 179 man

Koga briga za roi,opce nebiitno,sigurno ima neki likovi kajj igraju 4-8 stolova pa imaju veci roi,jedino je bitno hourly! Koliko $ zaradujes po satu, to bi se trebal svaki igrac koncentrirat! wink

00

46

Re: Pantelija1 vs 179 man

Slazem se rodman...samo sam htio reci na koji nacin bi se mogao postici veci ROI u teoriji...naravno da je hourly bitniji

00

Re: Pantelija1 vs 179 man

Pantelija1, koliko uopce stolova igras odjednom? Ispricavam se ako je negdje napisano, a propustio sam.

Bez obzira na volume i sve, svaka cast na trenutnom rezu!!!

00

Re: Pantelija1 vs 179 man

svaka cast, gg sir

00