51

Re: *** Euro 2012-komentari ***

Muva napisao:

@Bile
Znas i sam da su Talijani osvojili SP nakon najvece afere u povijesti tal nogometa...

Jer nisu igrali protiv nas...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
60

52

Re: *** Euro 2012-komentari ***

lion406 napisao:

vjerujem i optimista sam da ćemo ih dobit pa neka bude i 1:0 samo smile

HRV-ITA 1:0, pa to se samo optimisticni talijani nadaju.. ako im petardu ne uvalimo nismo nista napravili  tongue

when you feel like quitting think about why you started..
00

53

Re: *** Euro 2012-komentari ***

jedno pitanje tamo za bet... kako se dobivaju bodovi za najboljeg strijelca??? sluzbeno najbolji strijelac eura ili najbolji od ovih koje smo mi tipovali???

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

54

Re: *** Euro 2012-komentari ***

kriss napisao:

jedno pitanje tamo za bet... kako se dobivaju bodovi za najboljeg strijelca??? sluzbeno najbolji strijelac eura ili najbolji od ovih koje smo mi tipovali???

Sluzbeno najbolji strijelac. Recimo da Mandza bude taj,nitko nece dobiti nista...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: *** Euro 2012-komentari ***

Koji bad run imam, ništa ne mogu hitat, nadam se da će švabe bar proć.

00

56

Re: *** Euro 2012-komentari ***

SPAM.http://img98.imageshack.us/img98/3641/horvat.jpghttp://img513.imageshack.us/img513/3881/mila3289066s0.jpghttp://img840.imageshack.us/img840/3449/milahorvatvoditeljica.jpg

40

Re: *** Euro 2012-komentari ***

jos malo spama big_smile
http://www.jutarnji.hr/multimedia/archive/00495/navijaci_495457S1.jpg

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
40

Re: *** Euro 2012-komentari ***

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
21

Re: *** Euro 2012-komentari ***

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/603011_4111222741646_1760749194_n.jpg

20

60

Re: *** Euro 2012-komentari ***

@ivica-hahaha,legendarno.

00

61

Re: *** Euro 2012-komentari ***

U čast odsutnima.Ove legendarne momčine će svakako nedostajati.http://img100.imageshack.us/img100/1567/olembe.jpghttp://img521.imageshack.us/img521/3175/milanlpoolinzaghi3468x7.jpg                                                                  P.S. nevjerojatne karijere s obzirom na stupanj invaliditeta. lol

Zadnji popravljao marac9 (14-06-2012 15:40:14)

01

62

Re: *** Euro 2012-komentari ***

fyp:
http://img6.imageshack.us/img6/9384/newcr.jpg

10

63

Re: *** Euro 2012-komentari ***

također, da posudim s drugog foruma - Talijanima je očito odzvonilo:

[http://www.pohrani.com/f/3X/AI/2AIBPsCR/prognoza.jpg

10

64

Re: *** Euro 2012-komentari ***

10

65

Re: *** Euro 2012-komentari ***

Grci opet dobivaju flipove. lol

30

66

Re: *** Euro 2012-komentari ***

ma grcka ce izbacit njemacku u cetvrtfinalu i shipat euro u finalu protiv nas i gg...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

67

Re: *** Euro 2012-komentari ***

Treba fino dobiti Španjolce i sprtit ih kući.Živciraju me jer sa 800 dodavanja po tekmi(pogotovo ona 2 štrumfa iz Barce kaj se vrte oko svoje osi i dodaju na metar i pol) pretvaraju nogomet u mali nogomet.Kako god završilo našima svaka čast jer su se probudili i daju sve od sebe.Ako ne prođemo,GG i igrači i navijači.

Zadnji popravljao marac9 (18-06-2012 15:04:35)

20

Re: *** Euro 2012-komentari ***

živcira te što igraju najljepši nogomet?

01

69

Re: *** Euro 2012-komentari ***

ivan031 napisao:

živcira te što igraju najljepši nogomet?

najljepsi nogomet je dinamican i ofenzivan, a oni su (kao i barca) pasivni i namecu taj svoj tempo koji uspavljuje utakmicu.. ne voliih ni ja gledat previse.

btw zgazit cemo ih dns ko muhu  big_smile

when you feel like quitting think about why you started..
30

70

Re: *** Euro 2012-komentari ***

Zavist je jebena bolest...

03

Re: *** Euro 2012-komentari ***

Meni isto Španjolci igraju daleko najliješi nogomet, valjda svaki čovjek koji voli nogomet, voli njihov način igre..
Ovo što je Murinho patentirao sa Interom da sa 9 defanzivaca uništavaju tu ljepotu igre bi trebali mrziti i to bi vas trebalo živcirati (ako volite nogomet i niste subjektivni).. Da se osvrnem na našu tekmu, skidam našima kapu na svemu lijepome što su nam priuštili ovo prvenstvo, dali su sve od sebe i danas što bude neka bude, pobjeda bi bila senzacija (nisam patetično ironičan) jer igramo protiv AKTUALNIH SVJETSKIH I EUROPSKIH prvaka.. Ja sam veliki protivnik Taktike i odabira sastava Bilića u svakoj utakmici, pa me tako i u ovoj neizmjerno živcira pomisao na mogućnost da opet Srnu ubacuje u vezni red, gdje se očajno snalazi i time ga izbacuje iz pozicije na kojoj e stvarno perfektno odigrao ovo prvenstvo, ubacuje Vidu koji ne zna uštopati loptu i koji je užasan u ofenzivnim zadaćama, nadalje suludo mi je mijenjati taktiku jer mi moramo zabiti gol. Bilić ppoput malog djeteta nakon što je protiv talijana nakon zamjene Perišić - pranjić pao gol i nakon što smo preuzeli incijativu odma pomisli ono "aha super igramo ovako, ovako ćemo protiv španjolaca" - LOL.. Nije mi jasno kako ne razumije da mi moramo pošto poto na ovoj utakici zabiti gol, a svi se sjećamo kako je taktika jednog napadača prolazila protiv grka, gruzijaca etc..
Vrlo jednostavno je, Šifo OUT, Vida IN na mjestu stopera (do sada nije igrao tako jer je izgvor bio kako je Šifo fizički jaći i nadmočniji u skoku, a Vida brži) e pa budući da Španjolci uopće ne korsite tu skok igru, onda imaš easy game...
Sve u svemu, bojim se da je formacija koja se najavljuje u medijima KAMIKAZA i da ako se sa našim tromim defanzivcima budemo samo branili protiv Španjolaca to neće izgledati dobro..

01

Re: *** Euro 2012-komentari ***

Iskreno ne volim spanjolce ali igraju najljepsi napadcki nogomet, ali je suludo rec da je unistavanje nogometne igre ako se igra defanzivno ( mourinhovski ). Da su npr interovci tad isli sa 3 spice na barcu barca bi igrala finale. Mourinho se inteligentno prilagodio i odigrao na rezultat a ne na ljepotu igre jer zacudo nogomet se igra na rezultat i nije hvala bogu kao skijaski skokovi ili neka gimnastika da suci daju estetske ocjene. Dns se naravno nadamo cudesnom prolazu iako je realnost malo drukcija.

Dzaba vam novci moji sinovci, dzaba vam bilo dobre volje...
00

73

Re: *** Euro 2012-komentari ***

hendrixjimmi napisao:

Meni isto Španjolci igraju daleko najliješi nogomet, valjda svaki čovjek koji voli nogomet, voli njihov način igre..
Ovo što je Murinho patentirao sa Interom da sa 9 defanzivaca uništavaju tu ljepotu igre bi trebali mrziti i to bi vas trebalo živcirati (ako volite nogomet i niste subjektivni).. Da se osvrnem na našu tekmu, skidam našima kapu na svemu lijepome što su nam priuštili ovo prvenstvo, dali su sve od sebe i danas što bude neka bude, pobjeda bi bila senzacija (nisam patetično ironičan) jer igramo protiv AKTUALNIH SVJETSKIH I EUROPSKIH prvaka.. Ja sam veliki protivnik Taktike i odabira sastava Bilića u svakoj utakmici, pa me tako i u ovoj neizmjerno živcira pomisao na mogućnost da opet Srnu ubacuje u vezni red, gdje se očajno snalazi i time ga izbacuje iz pozicije na kojoj e stvarno perfektno odigrao ovo prvenstvo, ubacuje Vidu koji ne zna uštopati loptu i koji je užasan u ofenzivnim zadaćama, nadalje suludo mi je mijenjati taktiku jer mi moramo zabiti gol. Bilić ppoput malog djeteta nakon što je protiv talijana nakon zamjene Perišić - pranjić pao gol i nakon što smo preuzeli incijativu odma pomisli ono "aha super igramo ovako, ovako ćemo protiv španjolaca" - LOL.. Nije mi jasno kako ne razumije da mi moramo pošto poto na ovoj utakici zabiti gol, a svi se sjećamo kako je taktika jednog napadača prolazila protiv grka, gruzijaca etc..
Vrlo jednostavno je, Šifo OUT, Vida IN na mjestu stopera (do sada nije igrao tako jer je izgvor bio kako je Šifo fizički jaći i nadmočniji u skoku, a Vida brži) e pa budući da Španjolci uopće ne korsite tu skok igru, onda imaš easy game...
Sve u svemu, bojim se da je formacija koja se najavljuje u medijima KAMIKAZA i da ako se sa našim tromim defanzivcima budemo samo branili protiv Španjolaca to neće izgledati dobro..

+1
mene je isto jebeno strah te formacije... al jedino u cijeloj to prici sto mi daje neku nadu jest to sto je luka postavljen puno ofenzivnije nego inace i nadam se da ce dns odigrat dobru utakmicu i da ce poslat koju kvalitetnu loptu na mandzu jer ovaj puta sve ide preko njega a ne preko bokova... samo da rakitic i vukojevic donkle ublaze njihove veznjake imamo sanse... al o obrani nam uopce necu pricati koliko je losa, valjda najgora hrvatska obrana ikada al ako nista drugo bar je pletikosa u formi u kakvoj nikad nije bio... sve u svemu vjerujem da neke nade ima, al da ce bit tesko biti ce...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

74

Re: *** Euro 2012-komentari ***

ivan031 napisao:

živcira te što igraju najljepši nogomet?

Kako za koga,meni nema ništa lijepo u dodavanju do besvjesti dok ne uđu sa loptom u gol,da me zanima mali nogomet gledao bih kutiju šibica.Pravi nogomet su Stoičkov,Batistuta,Zlatan...ovo mi je bezveze,i ona hulja Mourinho također.

Zadnji popravljao marac9 (18-06-2012 17:55:39)

10

75

Re: *** Euro 2012-komentari ***

ivan031 napisao:

živcira te što igraju najljepši nogomet?

Problem je u tome što igraju zrende, a ne nogomet.
Nekima je to dosadno gledat.

10