26

Re: bugsbunny SCAMMER

Meni se u ovoj cijeloj priči gadi način razmišljanja stejkanog igrača i odnosa prema stejku.

jedan od razloga zasto sam uzeo stake je bio taj da naucim igrat bolje HU cash.

Znači bolje je učiti s tuđom lovom? Vjerovatno večina igrača zna da poker škola može biti jako skupa. Stejkanje nije tu da s netko uči (osim ako nije dogovoreno, kao na prije kod stake & coaching dealova).

Odnos prema stejku je odvratan. Neće te (i ne može) stejker provjeravati svakih 5 minuta. Ako si već uzeo stejk moraš se odgovorno ponašati prema stejku i poštovati svaki dogovor. Tako da se ne može desiti da ne gledaš cashier i padneš na $130, a trebao si quitati na 200$. Ako si već bio blizu granice, znao si kolko BI možeš izgubiti prije nego moraš quitati.
I ako je bio dogovor da smiješ igrati turnire samo ako budeš u +, to onda znači da ne smiješ odigrati ni jedan turnir kad si ispod $500. Ni onaj za $1.

Na žalost, večina ljudi koji traže stejk razmišlja na isti ili sličan način. Gledaju na novac od stejka ko playmoney i šansu za big score or freeroll.

101

27

Re: bugsbunny SCAMMER

roba59 napisao:

Meni se u ovoj cijeloj priči gadi način razmišljanja stejkanog igrača i odnosa prema stejku.


Na žalost, večina ljudi koji traže stejk razmišlja na isti ili sličan način. Gledaju na novac od stejka ko playmoney i šansu za big score or freeroll.

+10000

30

Re: bugsbunny SCAMMER

roba59 napisao:

Na žalost, večina ljudi koji traže stejk razmišlja na isti ili sličan način. Gledaju na novac od stejka ko playmoney i šansu za big score or freeroll.

+1000000000

ovaj thought process je najvise primjecen kod balkanaca kolko sam skuzio, i zato i stojimo tako lose kod iskusnih backera na 2p2

30

29

Re: bugsbunny SCAMMER

izidora88 napisao:

evo oglas ili ti trazim:
igro bi samo keš na starsima nl5 znaci 40bi 6max 4stola nekad mozda jos 2 znaci 6maximala

Prvo se dogovori sam sa sobom da li si muško ili žensko.
Još jedan offtopic i imaš ban. LP.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
30

30

Re: bugsbunny SCAMMER

poslao je 130$,drago mi je da sam i to izvukao,jer da nisam stvaio na forum ne bi bilo nista od toga..jbga ljudi su govna,sad znate za jos jedno..hvala svi9ma na podrsci..pozz

100