Tema: immortal - $1.5 9man Turbo SNG, $75

Evo ovako, tražim stake za 9man turbo SNG, buy in $1.5.
Ukupni stake bi iznosio $75, odnosno 10 dijelova po $7,5.
Deal 75-25 u korist stakera, a vpp ostaje meni.
Igrao bih 4-6 stolova odjednom, a kasnije bih probao povećati.
Stake bi trajao do 31.7. do kad planiram odigrati oko 1000 turnira, ili do trenutka kada staker želi prekinuti stake
Koristim HEM 2 pa bih svaki tjedan stavljao graf, a svaki ili svaki drugi dan u uvodnom postu trenutno stanje banke.
Evo i graf turnira što sam igrao dosad. Super je krenulo, ali onda sam imao desetak turnira zaredom u kojima sam izgubio HU pa sam počeo i lošije igrati te sam bustao jer sam počeo ubacivati hyperturbo HU i SNG.

http://img827.imageshack.us/img827/3006/resultscp.png

_______________________________________________________________________

SN: setebos93
DEAL: 75-25, vpp meni
TRAJANJE: do 31.7. (≈1000 turnira)
POČETNI ROLL: $75
_______________________________________________________________________

"In order to live, you must be willing to die"
06

Re: immortal - $1.5 9man Turbo SNG, $75

Dobar ti uzorak, a ni zarada nije loša.

40

Re: immortal - $1.5 9man Turbo SNG, $75

Prodaj taj hem šta imaš i igraj big_smile

00

Re: immortal - $1.5 9man Turbo SNG, $75

chvarkesh napisao:

Dobar ti uzorak, a ni zarada nije loša.

roll

rutiner napisao:

Prodaj taj hem šta imaš i igraj big_smile

da je original možda i bi  wink

"In order to live, you must be willing to die"
00

Re: immortal - $1.5 9man Turbo SNG, $75

chvarkesh ti je htio rec da trazis stake na osnovu 140 turnira, a pises da ces u mj dana odigrat 1k.
Za 9man ti 140 nije nista, trebao bi odigrat barem 1-2k turnira da vidis na cemu si, da stejkeri vide.
Druga stvar je ta što tražiš stake za $1.5 i da na 1000 turnira imaš ROI 10% tebi je profit $150, što stejkerima donosi $112.5 što i nije baš isplativo, a isto tako 10% roi je u tvom slučaju dosta optimističan zbog

Super je krenulo, ali onda sam imao desetak turnira zaredom u kojima sam izgubio HU pa sam počeo i lošije igrati te sam bustao jer sam počeo ubacivati hyperturbo HU i SNG.

No hard feelings, al evo, i ja sam trenutno pod stejkom i nisam u profitu još, a znam da beatam te 180ice sta igram...

00

Re: immortal - $1.5 9man Turbo SNG, $75

Ok, probao sam vidjeti hoće li tko riskirati big_smile, a graf sam stavio tek tolko. Jedan od razloga zašto sam tražio stake je i taj što mogu uplatiti 30-ak dolara i to samo preko bonova, a očito nitko više ne želi bonove ili pak nikome ne trebaju...

"In order to live, you must be willing to die"
02

Re: immortal - $1.5 9man Turbo SNG, $75

Mozes pitati da nekome uplatis na tekuci i da ti prebaci na starse.

20

Re: immortal - $1.5 9man Turbo SNG, $75

immortal napisao:

Ok, probao sam vidjeti hoće li tko riskirati big_smile, a graf sam stavio tek tolko. Jedan od razloga zašto sam tražio stake je i taj što mogu uplatiti 30-ak dolara i to samo preko bonova, a očito nitko više ne želi bonove ili pak nikome ne trebaju...

Krivi Gregora i revoluciju...

Yes, but have much do you lose?!?
01