Tema: Poker karte

Ima tko kvalitetne karte za poker prodat?  uplačem novac na stars, mb ili bankovni račun

00

Re: Poker karte

www.dalgent.hr

Imaju ti dosta siroku ponudu proizvoda vezanih uz poker, pa tako i karata.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Poker karte

Preporucam ti KEM karte. Predobre su cijena 2 decka je 199kn mi se cini

00

4

Re: Poker karte

Rodman napisao:

Ima tko kvalitetne karte za poker prodat?  uplačem novac na stars, mb ili bankovni račun

PokerPro.com.hr nudi za nove PokerStars igrače PokerStars karte. Ako se ne varam ti si nedugo otvorio PS account wink tako da ti pripadadaju PS karte besplatno.

00

Re: Poker karte

@Vule: valjaju li te pokerstars karte? jesu li u rangu recimo Kopaga?

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

6

Re: Poker karte

boboman napisao:

@Vule: valjaju li te pokerstars karte? jesu li u rangu recimo Kopaga?

PokerStars karte koje imamo mi su FOURNIER proizvedene u Španjolskoj. 100% plastične.

Nisu baš na nivou Kopaga, ali su ok.

00

Re: Poker karte

Fournier su isto dobre da. Thx smile

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Poker karte

Fournierove su carte super, ja imam doma i njih i jedne copagove...nema baš neke razlike...s time da imam i unibetove karte koje su također super(za razliku od njihovih chipova sad )
ja bih ti preporušio da malo pročačkaš po ebay-u i naručiš iz amerike, platiš katre i poštarinu i opet te ispadne jeftinije nego da u dalgentu naručiš...
ja sam prošle godine uzeo slične ovima
http://cgi.ebay.com/COPAG-Plastic-Playi … 286.c0.m14

s tim da nebih preporučio karte sa nakrivljenim indeksom, jer je full sitan i ako je imalo mračnija prostorija neke se karte teško razlikuju... sad

00

Re: Poker karte

Vule napisao:
Rodman napisao:

Ima tko kvalitetne karte za poker prodat?  uplačem novac na stars, mb ili bankovni račun

PokerPro.com.hr nudi za nove PokerStars igrače PokerStars karte. Ako se ne varam ti si nedugo otvorio PS account wink tako da ti pripadadaju PS karte besplatno.

Ja sam se učlanio preko vas na PS i imam više od 25 FPP big_smile Jel to znaci da imam pravo na karte??

Online poker spašava živote.
00

10

Re: Poker karte

Ico424 napisao:

Ja sam se učlanio preko vas na PS i imam više od 25 FPP big_smile Jel to znaci da imam pravo na karte??

Da, pošalji na support@pokerpro.com.hr tvoju adresu i screenshot FPP stanja.

00

Re: Poker karte

potrazi na internetu Copag karte. meni su naj naj.

00

Re: Poker karte

kruno odakle si? zanimaju mene karte

00