101

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

ribaaaa bi se ukljucio, al trenutno mu ne radi kompjuter. ima manje kvarove na kucistu

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

milac napisao:

ribaaaa bi se ukljucio, al trenutno mu ne radi kompjuter. ima manje kvarove na kucistu


Lako je zajebavat dok cuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.

00

103

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

marac9 napisao:
check_fold napisao:

Uz prijateljevu pomoc i potrosen citav dan, sam prebrojao da je od 810 puta kad sam imao KK na flopu kec dosao 302 puta...
Vjerovatnost kaze da se to dogadja svaki peti pet, dakle 20 posto...
Znaci kec je trebao doci 162 puta...

Legendarni PS-ov as na flopu.Čekaj,stani,810 puta KK je ziher premali uzorak,treba biti barem 80 000. lol  lol

Hahaha. Priceless.. Check_fold objašnjava za microgaming, a marac9 se odmah slaže, ali na PokerStarsu. Nekak mi se čini da oni imaju isti sistem za zgrtanje love... A možda čak imaju i isti softver, tko zna. big_smile big_smile big_smile

25

104

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

check_fold napisao:

Odigrao sam oko 600-650K ruku, nesto je bilo bez Hema na pocetku, nesto sa Hemom1 i 200K ruku sa Hemom2...

To sto sam svaki mjesec oko 10ak Byinova ispod EV-a

stavi taj graf onda pa da vidimo,to bi trebalo biti 100bi+ ispod ev-a....ove brojke sto si napisao svatko moze izmislit...

Zadnji popravljao ivan031 (07-07-2012 14:20:22)

00

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

Ma izmislio sam, onako bezveze mi nesto doslo da izmisljavam, stvarno mi je zao...  sad

00

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

pa stavi graf u cem je problem

oh wait obrisali se handovi

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

107

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

roba59 napisao:

Paralela.

Zadnji popravljao marac9 (07-07-2012 15:47:41)

00

108

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

check_fold napisao:

Ma izmislio sam, onako bezveze mi nesto doslo da izmisljavam, stvarno mi je zao...  sad

nisam rekao da si ti izmislio neg samo da stavis graf da potvrdis te svoje tvrdnje....

00

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

ribaaaaaa napisao:
milac napisao:

ribaaaa bi se ukljucio, al trenutno mu ne radi kompjuter. ima manje kvarove na kucistu


Lako je zajebavat dok cuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.

+1

00

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

Nevjerojatno da je svakih 2 tjedna ista tema aktivna samo pod drugim imenom. S jedne strane TVex i marac9 lupaju jedno i standardna ekipa s druge. Čemu?

Zadnji popravljao rounder1984 (07-07-2012 17:27:48)

30

111

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

rounder1984 napisao:

Nevjerojatno da je svakih 2 tjedna ista tema aktivna samo pod drugim imenom. S jedne strane TVex i marac9 lupaju jedno i standardna ekipa s druge. Čemu?

A svima onima koji se redovito javljaju sa ovakvim komentarima stvarno smeta ovakva tema i ne vole čitati kavge i prepirke ali nekako uvijek pročitaju.Nemojmo se lagati.

00

112

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

big_smile

00

113

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

pretpostavit cu da ovi koji dosadjuju nisu igrali nis live pokera..
mi smo znali igrat sate i sate, ma po cijeli dan smo znali igrat i dogadjalo se nenomralnih handova, nelogicnih outcoma u jednakoj mjeri kao i online.. nelogicnih mislim upravo po onome sto se zna dogodit i online sa nekom cudnom ribom - calla allin flop bez ikakvog razloga, i runeri budu sick..

jedina "mala" razlika je sto iako smo redovno igrali vrlo short table sumnjam da smo podjelili vise od par sto handova.. mozda 300? 400?
sto je kod grindanja 20 min..

pogle samo ft pca nedavno zavrsen.. svi su kljucni handovi zavrsavali ludim natkupima runerima.. tko je tamo namjestao i zasto?

00

114

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

Mauro napisao:

pogle samo ft pca nedavno zavrsen.. svi su kljucni handovi zavrsavali ludim natkupima runerima.. tko je tamo namjestao i zasto?

tamo neznam, ali kod vas je ugl Robert namjestao..

when you feel like quitting think about why you started..
00

115

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

marac9 napisao:
rounder1984 napisao:

Nevjerojatno da je svakih 2 tjedna ista tema aktivna samo pod drugim imenom. S jedne strane TVex i marac9 lupaju jedno i standardna ekipa s druge. Čemu?

A svima onima koji se redovito javljaju sa ovakvim komentarima stvarno smeta ovakva tema i ne vole čitati kavge i prepirke ali nekako uvijek pročitaju.Nemojmo se lagati.

Marac, pa ti si superhuman... Imaš odgovor na sve. Svatko bi poželio biti ti. big_smile

20

116

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

roba59 napisao:
marac9 napisao:
rounder1984 napisao:

Nevjerojatno da je svakih 2 tjedna ista tema aktivna samo pod drugim imenom. S jedne strane TVex i marac9 lupaju jedno i standardna ekipa s druge. Čemu?

A svima onima koji se redovito javljaju sa ovakvim komentarima stvarno smeta ovakva tema i ne vole čitati kavge i prepirke ali nekako uvijek pročitaju.Nemojmo se lagati.

Marac, pa ti si superhuman... Imaš odgovor na sve. Svatko bi poželio biti ti. big_smile

Ty.To nisam ja,to je moja Schauma.

Zadnji popravljao marac9 (07-07-2012 19:59:33)

00

117

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

Tonac napisao:
Mauro napisao:

pogle samo ft pca nedavno zavrsen.. svi su kljucni handovi zavrsavali ludim natkupima runerima.. tko je tamo namjestao i zasto?

tamo neznam, ali kod vas je ugl Robert namjestao..


hh, he wish..

on je nazalost odustao kada mu je pocelo ic nizbrdo redovno smile

mogao bi ga ti malo cimnut da dogovorimo jedan small home game ..?

00

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

On više voli rigged, MUST SEE!!   cool





http://vk.com/video_ext.php?oid=6645710 … ce=message

20

119

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

Mauro napisao:

mogao bi ga ti malo cimnut da dogovorimo jedan small home game ..?

prvo mi mora dat revans u tenisu   big_smile  a home game bi bio fora al sumnjam u uspjesnost organizacije

uzivaj stari  wink ili mozemo se i nastavit dopisivat u ovoj temi, nije neka stata za temu lol

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

hendrixjimmi napisao:

On više voli rigged, MUST SEE!!   cool





http://vk.com/video_ext.php?oid=6645710 … ce=message

big_smile zlo

00

121

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

samo mala dobronamjerna opaska autoru topica - nevjerojatno.. !

homegame - kad malo popuste vrucine i ako imas par zainteresiranih, mogli bismo, zasto ne.. cisto za druzenje..

ok, over ovdje da ne spamamo ozbiljne teme  roll

10

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

Ako nekome postane dosadno u ovoj temi, slobodno navrati ovdje   wink
http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.p … 33#p112533
Ili nitko ne igra poker na ovome forumu? Osim kada treba nekome "objasniti" kako funkcionira varijanca...  roll

http://www.mmstaking.com/
30

123

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

Dali mi netko ovdje moze pojasniti kako se koriste botovi na pokeru? nakon istog sranja na william hillu i gubljenja hendova sa velikom matematickom prednoscu nad portivnikom odlucio sam povuc roll sa te stranice i ici dalje, nakon malo surfanja na jednom poznatom poker portalu sam vidio da je william hill priznao koristenje botova u svrhu dizanja prometa?? ili ti ga po meni onaj tko pruza uslugu igranja online pokera , stavlja svoje "programe" (botove) da igra proti nas "zivih" igraca jer nema dovoljno ljudi.... Nebi se cudio da taj bot zna koje ce karte past  hmm

Sad malo bolje upuceni ako me mogu rijesiti dileme dali je to istina ili nije?

00

124

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

g0suboy napisao:

Dali mi netko ovdje moze pojasniti kako se koriste botovi na pokeru? nakon istog sranja na william hillu i gubljenja hendova sa velikom matematickom prednoscu nad portivnikom odlucio sam povuc roll sa te stranice i ici dalje, nakon malo surfanja na jednom poznatom poker portalu sam vidio da je william hill priznao koristenje botova u svrhu dizanja prometa?? ili ti ga po meni onaj tko pruza uslugu igranja online pokera , stavlja svoje "programe" (botove) da igra proti nas "zivih" igraca jer nema dovoljno ljudi.... Nebi se cudio da taj bot zna koje ce karte past  hmm

Sad malo bolje upuceni ako me mogu rijesiti dileme dali je to istina ili nije?

ti si stvarno dosadan i naporan,sa svojim downswingom od 10bb-a i sa svojim teorijama urote i ostalim sranjima (siguran sam da se neka masonska loža urotila protiv tebe). Da si samo pola postova koje si objavio na ovoj burek temi,objavio u obliku handova koji ti nisu jasni, sigurno bi podigao svoje znanje o igri za bar 5% i lakse bi igrao micro limite. Al ne lakse je kukat i smarat ljude sa glupostima na samplu od 2000 ruku

00

125

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

kondi napisao:
g0suboy napisao:

Dali mi netko ovdje moze pojasniti kako se koriste botovi na pokeru? nakon istog sranja na william hillu i gubljenja hendova sa velikom matematickom prednoscu nad portivnikom odlucio sam povuc roll sa te stranice i ici dalje, nakon malo surfanja na jednom poznatom poker portalu sam vidio da je william hill priznao koristenje botova u svrhu dizanja prometa?? ili ti ga po meni onaj tko pruza uslugu igranja online pokera , stavlja svoje "programe" (botove) da igra proti nas "zivih" igraca jer nema dovoljno ljudi.... Nebi se cudio da taj bot zna koje ce karte past  hmm

Sad malo bolje upuceni ako me mogu rijesiti dileme dali je to istina ili nije?

ti si stvarno dosadan i naporan,sa svojim downswingom od 10bb-a i sa svojim teorijama urote i ostalim sranjima (siguran sam da se neka masonska loža urotila protiv tebe). Da si samo pola postova koje si objavio na ovoj burek temi,objavio u obliku handova koji ti nisu jasni, sigurno bi podigao svoje znanje o igri za bar 5% i lakse bi igrao micro limite. Al ne lakse je kukat i smarat ljude sa glupostima na samplu od 2000 ruku

Molim te ako nemas nesto pametnije napisat , nemoj ni odgovarat, a za tvoju informaciju mislim da je ovo moj 2nd post u ovoj temi stoga ako se mislis ukljucit u komentiranje teme na ovakav nacin GTFO.

Nerazumijem ljudsku potrebu da seru po nekome i necemu , ako tema nije prikladna onda bi je moderatori odavno obrisali...

moje jasno pitanje je bilo dali se botovi koriste u online pokeru..

00