26

Re: SCAMMER

ja ti se samo volim zajebavati i sa sela sam, tak da nisam bas pristojan

ali bolje i to nego krast pare ljudima po internetu, ne?

I na kraju bude " HARAŠO"
00

27

Re: SCAMMER

NisiPazio napisao:

daj se vratite na kurce u guzicama, tam je bilo napeto

tam je uvijek napeto, ak me beres

I na kraju bude " HARAŠO"
20

28

Re: SCAMMER

cropoker500 napisao:
Tilt napisao:

lolol pa naravno da treba iznjet online ali ne nakon sto mu se tip ne javlja 5 dana. Pa ti svoje bapove updateas svakih 15 dana kako bi se osjeco da te netko prozove na forumu imenom i prezimenom, stavi tvoju osobnu i ostalo.
A ovo za sliku ako ne mozete skuzit zajebanciju onda...

Jedan bap nisam updejtao 15 dana, zbog privatnih problema, koje mnogi od vas nemaju (i bolje da ne).
E a da sam dao ikakve naznake da sam scammer,vjerojatno bi neko stavio osobnu i to sve, a isto tako vjerojatno bi me zabolila neka stvar za to.

Pa valjda pantelija zna "navike" tog covjeka, i valjda zna da nes nije ok ako nema ni traga ni glasa 5 dana.
Ako se ne varam taj lik je bio nes sjebo vec na forumu.

ahah pa mozd i ovaj tip ima privatne probleme? mozd je otiso na more? pa nije on duzan stejkeru govorit svaki dan gdje ide, sta radi i ostalo.

Ak se ne javi 15ak dana il tako nest, ja sam uvijek za to da se iznese na forum, ali ovo preseravanje moze bit samo kontraproduktivno.

00

Re: SCAMMER

Tilt napisao:
cropoker500 napisao:
Tilt napisao:

lolol pa naravno da treba iznjet online ali ne nakon sto mu se tip ne javlja 5 dana. Pa ti svoje bapove updateas svakih 15 dana kako bi se osjeco da te netko prozove na forumu imenom i prezimenom, stavi tvoju osobnu i ostalo.
A ovo za sliku ako ne mozete skuzit zajebanciju onda...

Jedan bap nisam updejtao 15 dana, zbog privatnih problema, koje mnogi od vas nemaju (i bolje da ne).
E a da sam dao ikakve naznake da sam scammer,vjerojatno bi neko stavio osobnu i to sve, a isto tako vjerojatno bi me zabolila neka stvar za to.

Pa valjda pantelija zna "navike" tog covjeka, i valjda zna da nes nije ok ako nema ni traga ni glasa 5 dana.
Ako se ne varam taj lik je bio nes sjebo vec na forumu.

ahah pa mozd i ovaj tip ima privatne probleme? mozd je otiso na more? pa nije on duzan stejkeru govorit svaki dan gdje ide, sta radi i ostalo.

Ak se ne javi 15ak dana il tako nest, ja sam uvijek za to da se iznese na forum, ali ovo preseravanje moze bit samo kontraproduktivno.

I isto tako moze sprijecit daljnji scam od te iste osobe. Al zasto se mi tu prepucavamo, nek se frajer javi i izjasni.

Peace!

00

Re: SCAMMER

a ja došao vidjet temu, reko ''da vidimo ko je ostao dužan cromanu'' big_smile

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
30

Re: SCAMMER

pantelija1 napisao:

.

Evo cjeli post je izbrisan. I naravno moja isprika svima koji su se uvrijedili ali ocito je da ovakve teme nisu dobrodosle na forumu.
Ja osobno vise necu objavljivat ovakve i slicne teme.

Admin moze Lock.

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

32

Re: SCAMMER

ovaj forum je krcat kompleksašima i licemjerima, još jedan dokaz su reakcije na ovu temu...

pantelija ima svako pravo napraviti SVE što je u njegovoj moći da maksimalno baci ljagu na ljudsko smeće koje mu je uzelo pare, a vi ostali koji tražite dlake u jajetu pričekajte, pa ćemo vam suditi...

00

33

Re: SCAMMER

Tilt napisao:

ahah pa mozd i ovaj tip ima privatne probleme? mozd je otiso na more? pa nije on duzan stejkeru govorit svaki dan gdje ide, sta radi i ostalo.

Ak se ne javi 15ak dana il tako nest, ja sam uvijek za to da se iznese na forum, ali ovo preseravanje moze bit samo kontraproduktivno.

A možda ti imaš IQ sobne temperature ili voliš srat tamo di nije predviđeno mjesto za tvoje nepodnošljivo smrdljive fekalije?

edit: koji si ti jebeni faktor da čovjeku ovdje sereš dal ima ili nema pravo boriti se rukama i nogama kako zna za SVOJE novce???
KOJI?!?

Odakle si uzimaš za pravo tako se postavljati?

Zadnji popravljao TVex (19-07-2012 00:03:15)

00

34

Re: SCAMMER

daj ugasi TVex, nemoj se pravit gluplji nego sto jesi

00

35

Re: SCAMMER

Ako je otišao na more ili gdje god itekako je dužan stakeru javiti da ga nece biti par dana. Ili mu se nešto ozbiljno desilo ili je maznuo lovu. A s obzirom na njegovu prošlost prije će biti ovo drugo...

I kao sjebati ljude je ok,a staviti sliku osobne nije ok??? Meni je samo zao sto nema i scana druge strane osobne...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

36

Re: SCAMMER

Pajk napisao:

daj ugasi TVex, nemoj se pravit gluplji nego sto jesi

Pa ne znam ko je ovdje glup, ili preciznije - malouman.

Ili moraš biti jebeno retardiran ili zlonamjeran da ideš čovjeka karat u mozak, a očito je da mu je lova maznuta.

00

37

Re: SCAMMER

jedino sto je ocito u ovom threadu je da si ti opet spiso 5 glupih postova, nista drugo nije ocito

00

38

Re: SCAMMER

pantelija1 napisao:
pantelija1 napisao:

.

Evo cjeli post je izbrisan. I naravno moja isprika svima koji su se uvrijedili ali ocito je da ovakve teme nisu dobrodosle na forumu.
Ja osobno vise necu objavljivat ovakve i slicne teme.

Admin moze Lock.

Zatvaram temu na zahtjevo OP-a. A i jer je rasprava otišla u krivom smjeru i jer su počela vrijeđanja.

00