Tema: Lucky Ace Poker

BONUS KOD: PROCOMHR

Ako se na Lucky Ace Poker registrirate preko pokerpro.com.hr imat ćete slijedeće pogodnosti:

  • 100% sign-up bonus do $400

00

2

Re: Lucky Ace Poker

nekoć davno mi je netko neku majicu obećao. hoće biti što od toga? smile

00

Re: Lucky Ace Poker

htio sam se registrirati na lucky ace danas preko vas, ali vam ne radi promocijski kod...prekinuli suradnju ili ?

"Please use a different promotion code, or leave the promotion code field blank."

00

Re: Lucky Ace Poker

Kod je procomhr. Ja sam upisao i uredu je.

00

Re: Lucky Ace Poker

rješeno s njihovim supportom...bio neki mistake, sve radi sad

00

Re: Lucky Ace Poker

Roba možeš mi provjeriti da li sam registriran na Lucky preko vas? Šaljem nick na PP. Hvala.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Lucky Ace Poker

dfable napisao:

Roba možeš mi provjeriti da li sam registriran na Lucky preko vas? Šaljem nick na PP. Hvala.

Zašto ti to treba?

00

Re: Lucky Ace Poker

Ma nije da mi treba, čisto me zanima ako bude kakav rakerace da znam da li sam uključen smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Lucky Ace Poker

E pitanje na naslovnici piše da je 36% rb, a u tekstu se ne spominje pa jel ima rb il ne?

00

10

Re: Lucky Ace Poker

do 36% rakebacka/cashback je njihova loyalty promocija. Zavisi od tvog LA levela.

00

11

Re: Lucky Ace Poker

Jel ova razlika za lucky ace rake race u $$ ili u nekim bodovima??

00

12

Re: Lucky Ace Poker

Piše ti dolje:

Po zahtjevu LuckyAce Pokera je u natjecanju broj bodova napisan u obliku RAZLIKE. Broj (što je navedeno u tablici) govori koliko bodova je potrebno skupiti za o preuzimanje vodstva u natjecanju, a ne stvarni broj prikupljenih bodova.

00

13

Re: Lucky Ace Poker

roba59 napisao:

Piše ti dolje:

Po zahtjevu LuckyAce Pokera je u natjecanju broj bodova napisan u obliku RAZLIKE. Broj (što je navedeno u tablici) govori koliko bodova je potrebno skupiti za o preuzimanje vodstva u natjecanju, a ne stvarni broj prikupljenih bodova.

kuzim da je razlika a ne kolkiko ko bodova ima, samo mi nije jasno koliko je npro 100bodova u $$ jer razmisljam o prelasku tamo pa me zanima koliko se mjesecno otprilike rejka za 1-5 mjesta.

00

14

Re: Lucky Ace Poker

E to ti neznam. Al probat ću saznati pa ti javim.

00

15

Re: Lucky Ace Poker

roba59 napisao:

E to ti neznam. Al probat ću saznati pa ti javim.

zahvaljujem wink

00

16

Re: Lucky Ace Poker

Našao sam ovu tablicu pa da podijelim.

http://fodi.frubar.net/files/16440512-9390-D446-97A6-B4AB94F36F2E_thumb.jpg

(Powered by frubar.net)

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

17

Re: Lucky Ace Poker

Imam pitanje sto se ovih mjesecnih statusa tice (bronze, silver, gold...), skupljaju se mjesecno a dali vrijede za sljedeci mjesec ili samo u mjesecu u kojima se skupe?
Primjer: ja do kraja veljace imam vremena za skupit xy bodova za dostic sljedeci vip status, dali kad ga dosegnem on vrijedi u ozujku ili se 1.03 sve ponistava? to me zanima jer neznam dali pretvorit bodove u $$ na kraju mjeseca (cim dosegnem sljedeci status) ili mogu na kraju sljedeceg mjeseca.
Hvala

when you feel like quitting think about why you started..
00

18

Re: Lucky Ace Poker

Čekaj da ti još netko odgovori, ali ako se ne varam, kada dostigneš neki status, on ti vrijedi tj. imaš vremena do kraja slijedećeg mjeseca potvrditi taj status, u suprotnom ga gubiš.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

19

Re: Lucky Ace Poker

Tonac napisao:

Imam pitanje sto se ovih mjesecnih statusa tice (bronze, silver, gold...), skupljaju se mjesecno a dali vrijede za sljedeci mjesec ili samo u mjesecu u kojima se skupe?
Primjer: ja do kraja veljace imam vremena za skupit xy bodova za dostic sljedeci vip status, dali kad ga dosegnem on vrijedi u ozujku ili se 1.03 sve ponistava? to me zanima jer neznam dali pretvorit bodove u $$ na kraju mjeseca (cim dosegnem sljedeci status) ili mogu na kraju sljedeceg mjeseca.
Hvala

primjer ako si sad silver i sutra budeš gold to ti vridi sve do kraja ožujka...znači možeš i u veljači i u ožujku igrat oni freeroll za taj status...a šta se bodova tiče to ti neigra neku ulogu, to ti je najbolje zaminit na kraju svakog mjeseca

When you got nothing, you got nothing to lose
00

20

Re: Lucky Ace Poker

hvala decki, i meni je bilo logicno da vrijedi za sljedeci mjesec... btw nisam ni znao za te freerollove LOL, samo me zanimalo kad mi je najbolje pretvorit bodove u cash jer planiram prebacit roll sa Lucky-a na neki drugi site za ocistit first deposit nekamo.

Zadnji popravljao Tonac (26-02-2011 16:12:45)

when you feel like quitting think about why you started..
00

21

Re: Lucky Ace Poker

Sta se vise ne moze isplatit na MB (Skrill) ? wtf =/
kao metodu za iplatu vidim samo Wire trans i Bank draft.. zna tko sta? moze neki info

EDIT sve ok, Srill mi je nestao jer nisam depositao vise od 6 mj, znaci moram opet uplatit da isplatim

Zadnji popravljao Tonac (22-07-2012 20:07:14)

when you feel like quitting think about why you started..
00